09

07.2017

11:11

VIDEOD: Trans ja Paide lõid kumbki ühe ja viigistasid, intervjuud

18. vooru kohtumises Narva Kreenholmi staadionil suutsid Trans ja Paide Linnameeskond lüüa mõlemad lüüa värava ning lõpetasid kohtumise 1:1 viigiga.

Mängu alustas veidi aktiivsemalt kodumeeskond Trans, kui esmalt suutis Yakovlev mööda mängida Paide väravavahist Magnus Karofeldist, kuid raamidesse lööki ei saatnud ning seejärel tegi hea kauglöögi Poliakov, mille Karofeld tõrjus. Seejärel tekkis ka paar head võimalust Paidel, kuid Narva väravalukku lahti muukida ei õnnestunud.

Esimesena suutis skoori avada Narva meeskond, kui esimese poolaja viimasel minutil pääses Dzmitry Koub kastis üsna vabalt löögile ning põrutas palli alumisse nurka. Teise kolmveerandtunni avaminutitel tegi head tööd Paide ründaja Andre Järva, kes surus ennast mööda Transi kaitsjatest ning saatis palli Artur Kotenkost mööda. Sellise seisuga ka kohtumine lõppes ning mõlemad meeskonnad said tabelisse kirja viigipunkti.

Vaata videokokkuvõttest mängu väravaid ja parimaid hetki. Lisaks jagasid mängujärgselt intervjuusid Artur Kotenko ja Sander Sinilaid.