10

07.2020

14:13

VIDEOD | Vändra alistas koduväljakul PJK

Neljapäeval algas Esiliiga voor, kui Soccernet.ee mängus alistas Vändra JK Vaprus tulemusega 3:2 Pärnu Jalgpalliklubi.

Kohtumise esimene pooltund pakkus pealtvaatajatele lausa neli väravat. Kaarel Saaremets ja Rainer Peips viisid 12. ja 21. tabamustest Vändra 2:0 juhtima, kuid Jevgeni Novikovi penalti 27. minutil ja Kein Makovei värav 30. minutil viigistas mänguseisu. Kohtumise võiduvärava lõi 50. minutil Saaremets.

Vändral on nüüd tabelis kirja 16 punkti, millega asutakse neljandal kohal. Pärnu JK Vaprus on sama punktisummaga kolmas. PJK asub kaheksa punktiga üheksandal kohal.

Esiliiga voor jätkub täna, kui jalgpall.ee mängudes on kell 19.00 vastamisi FC Elva – FCI Levadia, FC Nõmme United – Tallinna FC Flora U21 ning Tartu JK Tammeka U21 – Maardu Linnameeskond. Homme näitab jalgpalliliidu koduleht otsepilti Ida-Virumaalt, kui Kohtla-Järve JK Järve võõrustab Pärnu Vaprust.