05

08.2017

09:42

VIDEOD: Viljandi jätkas oma head seeriat, intervjuu

Viljandi Tulevik teenis Premium liiga 22. voorus väärtusliku võidu, kui võõrsil alistati 2:1 Narva Trans.

Viljandi läks kohtumist juhtima vahetult enne esimese poolaja lõpuvilet, kui Sander Post pääses kastis küllaltki vabalt löögile ja põrutas palli värava tagumisse nurka. Viljandi eduseis suurenes 55. minutil, kui Transi kapten Irie suunas palli õnnetult omaväravasse. Narva meeskond suutis küll oma kaotusseisu vähendada, kui Dzmitry Koub realiseeris veerand tundi enne normaalaja lõppu penalti, kuid viigini ei jõutud ning Viljandi sai tabelisse kirja kolm punkti.

Tuleviku jaoks oli tegemist juba kolmanda hea võiduga järjest, kui esmalt alistati liigas Levadia 1:0 ning seejärel lülitati karikavõistlustel konkurentsist Tartu Tammeka.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgne intervjuu Tuleviku mängumehe Sander Postiga.