22

09.2018

18:07

VIDEOD: Viljandi võitis haaravas mängus Tammekat, intervjuud Posti ja Koppeliga

Premium liigas nähti 29. voorus põnevat mängu, milles Viljandi Tulevik võitis 3:2 Tartu Tammekat.

Andre Paju viis tartlased 18. minutil juhtima, kuid Rainer Peips viigistas 41. minutil seisu. 66. minutil jäi Tammeka ühe mehega vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Kevin Anderson. Kristen Kähr viis kodumeeskonna 77. minutil 2:1 juhtima ja suurendas Tuleviku eduseisu veelgi 82. minutil. Tammeka poolt vastas üleajaminutite tabamusega Akim Saeed Sairinen, kuid võidu teenis siiski Viljandi meeskond.

Tuleviku treener Sander Post ütles, et kuigi Tammeka alustas mängu paremini, suutsid Viljandi mehed hästi mänguga kohaneda.

Tammeka peatreener Kaido Koppel sõnas, et paraku oli Viljandi seekord tublim ja seetõttu on tulemus aus.