11

12.2020

09:10

VIDEOD│Kuressaare võttis esimeses üleminekumängus väärtusliku võidu

Maardu kunstmuruväljakul peetud üleminekumängude esimeses kohtumises noppis Kuressaare väravaterohkes vastasseisus 5:3 võidu.

Külalismeeskond läks kohtumist 11. minutiks juhtima juba 2:0. Skoori avas karistuslöögist Märetn Pajunurm ning kõigest kolm minutit hiljem oli resultatiivne Sander Laht. Maardu ei lasknud kaotusseisust hoolimata pead norgu ja vaheajapausile minnes oli seis tänu Anton Aristovi ja Maksim Krivošeini tabamustele viigis.

Teise kolmveerandtunni alguses haaras Maardu ka juhtohjad, kui Ilja Zelentsov saatis keerulise palli ristnurka. Sören Kaldma värav viigistas 61. minutil seisu ja seejärel läks Kuresaare ka oma teed, kui mõned minutid hiljem oli resultatiivne Michael Schjønning-Larsen ja lõppskoori tõi 81. minutil tabloole Rasmus Saar.

Korduskohtumine ootab meeskondi ees pühapäeval, 13. detsembril kell 13.00 Kuressaare kunstmurustaadionil.