27

05.2021

12:33

VIDEO│Kalju tuli kahel korral välja kaotusseisust ja teenis Tartust viigi

Premium liiga 15. voorus läksid Tartus vastamisi JK Tammeka ja Nõmme Kalju. Koduväljakul mänginud Tammeka asus kohtumist küll kahel korral juhtima, ent mõlemal juhul oli Kaljul vastus olema ning lõpuvile kõlades olid tablool 2:2 viiginumbrid.

Esimest korda läks Tammeka ette 13. minutil. Tristan Koskor saatis karistusala joone lähistelt madala löögi väravasse. Kalju poolelt tegi 21. minutil skoori Pavel Marin, kui lõi peaga väravasse Andriy Markovychi tsenderduse. Avapoolaeg lõppes siiski Tammeka eduseisus, sest Igor Dudarev karistuslöök lendas läbi müüri Marko Meeritsa selja taha. Mängu viimane tabamus jäi varasemalt väravasöödu kirja saanud Markovychile, kes palli osavalt tagumisse nurka keerutas.