16

05.2021

17:59

VIDEO│Vaprus teenis võidu Lootose üle, Sporting jätkab täiseduga

Naiste Meistriliigas toimusid nädalavahetusel 6. vooru kohtumised, kui võidud teenisid FC Flora, Pärnu Vaprus, Tallinna Kalev ja täiseduga jätkav Saku Sporting.

Pühapäeval toimunud kohtumises teenis Pärnu Vaprus koduväljakul 1:0 võidu Põlva Lootose üle. Mängu ainuke värav sündis teisel poolajal, kui Eneli Kutter saatis osavalt peaga väravasse Kristina Bannikova antud nurgalöögi. Liigatabelis hoiab Vaprus 9 punktiga 4. kohta, Lootos on 6. kohal kogunud 4 punkti.

Tabelis jätkab täiseduga Saku Sporting, kes viimati alistas võõrsil 1:0 Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna. Saku värava autoriks oli 52. minutil keskkaitsja Berle Brant, kes lõi peaga väravasse Merily Toomi tsenderduse. Sporting on 6 vooruga kogunud maksimaalsed 18 punkti ja lähimat jälitajat edestatakse 2 punktiga, ühendnaiskond on 9 punktiga 5. positsioonil.

FC Flora lahkus Tartust 3:0 võiduga JK Tammeka üle. Skoori avas kauglöögiga 26. minutil Kelly Rosen. Avapoolajal suurendas Flora eduseisu Siret Räämet, kui lõi Lisette Tammiku nurgalöögist tulnud palli tugeva pealöögiga lati alla. Kohtumise viimane värav sündis üleminutitel, kui Kristina Teern sai jala valgeks üks-üks olukorras. Flora paikneb 16 punktiga 2. kohal, Tammeka hoiab 3 punktiga 7. kohta.

Tallinna Kalevi võidunumbrid 6. voorus olid samuti 3:0, kui võõrsil alistati Lasnamäe Ajax. Kõik tabamused sündisid teisel poolajal, kui esmalt sai kaks väravat kirja vaheajal vahetusest sekkunud Evelyn Šilina ja viimase värava lõi 84. minutil Žanna Smirnova. Kalev on 3. kohal kogunud 12 punkti, Ajax on praeguse seisuga punktideta 8. tabelireal.