10

11.2015

21:10

Viimasena pääses karikavõistluste veerandfinaali Tammeka

Pärnu kunstmurustaadionil kohtusid täna kaks Premium liiga klubi, kui kohalik Linnameeskond ning Tartu JK Tammeka selgitasid Evald Tipneri karikavõistluste viimase veerandfinalisti.

Tammeka alustas teravalt ning Kristjan Tiirik lõi 11. ja 15. minutil kaks väravat. Teisel poolajal vähendas Taavi Laurits vahet, kuid rohkem väravaid ei löödud ning Tammeka läks 2:1 võiduga veerandfinaali. Kohtumist näitas Õhtuleht.ee.

Kõrgliigameeskondadest pääsesid kaheksa parema hulka Sillamäe Kalev, FC Flora, Nõmme Kalju FC ja Tartu JK Tammeka. Esiliigat esindab veerandfinaalis Tartu FC Santos, madalamatest liigadest jätkavad võimsat teekonda Tallinna FC Forza, Tõrva JK ja Viimsi MRJK.

Veerandfinaalpaarid loositakse järgmisel kalendriaastal, traditsiooniliselt leiab see aset hooaja avamisel. Suur klubijalgpallipäev, mille raames toimuvad ka meeste ja naiste karikafinaalid, toimub A. Le Coq Arenal 21. mail.

Mängu eel:

„Pärnul on hooaeg läbi ja kindlasti on neil suur pingelangus, meil samas veel kaks tähtsat üleminekumängu ees. Loodan, et hetkeolukord on Pärnut uinutanud ja suudame endale tagada koha järgmises ringis,“ sõnas Tammeka peatreener Indrek Koser mängu eel.

„Hooaja lõpuni on jäänud kolm mängu, mis on kõik väga tähtsad. Tahame kõik need mängud võita. Oleme võitluseks valmis!" lisas Tammeka poolkaitsja Tauno Tekko.