13

11.2010

12:11

Viimasena pääses veerandfinaali Lasnamäe FC Ajax

Täna selgus Eesti 2010/2011. aasta karikavõistlustel viimane veerandfinalist. Ajaxi kunstmuruväljakul kohtusid Lasnamäe FC Ajax ja FC Nõmme United.

Erandjuhtumina oli mängu esimene poolaeg juba 6. oktoobril ära mängitud, vahepeal Meistriliigasse pääsenud FC Ajax juhtis 1:0. Teist poolaega ei saanud siis puuduliku valgustuse tõttu mängida. Täna jätkati sama protokolli alusel teise poolajaga.

Edasipääseja suhtes sai kõik kiiresti selgeks, 65. minutiks juhtis Ajax juba 3:0. Lõppskooriks fikseeriti FC Ajaxi 4:1 võit ja pääs kevadel toimuvasse veerandfinaali. Juba varem olid kaheksa parema hulka pääsenud Narva JK Trans, JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Flora, Raasiku FC Joker, HÜJK Emmaste, JK Sillamäe Kalev ja Tartu FC HaServ.