07

02.2019

10:53

Viimsi alistas karika poolfinaalis Auguri

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus eile õhtul teine finalist, kui Betsafe saaliliiga meeskondade heitluses mängis Viimsi FC Smsraha 5:1 üle Tallinna SK Augur Enemati.

Viimsi Kooli Spordikompleksis toimunud mängus pidi publik esimest väravat ootama ligi 12 minutit, kui skoori avas Ervin Stüf. Jevgeni Merkurjev kahekordistas kodumeeskonna eduseisu 15. minutil ning tänu Oleksandr Sorokini 17. minuti tabamusele võitis Viimsi avapoolaja 3:0.

Viimsi jätkas võimsalt ka teist poolaega, kui Artur Makarov viis 24. minutil koduvõistkonna juba 4:0 ette ning Aleksei Titenoki värav 33. minutil kasvatas Viimsi eduseisu viieväravaliseks. Auguri auvärava lõi poolteist minutit enne lõpusireeni Aleksandr Starodub.

Viimsi vastaseks on 16. veebruaril toimuvas finaalis Rõuge Saunamaa (II liiga), kes alistas jaanuaris toimunud esimeses poolfinaalis kindlalt Sillamäe JK Dina (esiliiga). Finaali avavile kõlab Võru Spordikeskuses kell 19.30, mängust teeb otseülekande jalgpall.ee.