06

05.2023

22:57

Viimsi FC Smsraha saavutas Coolbet saaliliigas pronksi

Laupäeval, 6. mail teenis Viimsi FC Smsraha Coolbet saaliliigas 3. koha, kui alistas 5:2 Tartu Ravens Futsali meeskonna.

Viimsis peetud kohtumises kindlustas mullu teisele kohale tulnud Viimsi FC Smsraha endale medalid ka tänavu, kui otsustavas kolmanda koha mängus võideti 5:2 mullust pronksmedalisti Tartu Ravens Futsalit.

Viimsi asus kohtumist kontrollima esimesel poolajal, kui Artur Makarovi tabamusest kuuendal minutil juhtima mindi. Teise värava lõi Viimsi eest kümnendal minutil Ervin Stüf. Kümnendal minutil kasvatas Edwin Stüf edukalt realitseeritud penaltist Viimsi seisuks 3:0. Poolaja viimasel minutil avas Temari Nuuma penaltist ka Ravensi skoori. Teisel poolajal oli Ravens kontrollivam, kui Lehar Savikink 26. minutil Ravensile veel ühe tabamuse kirja sai. Viimsi pani aga kõik mängu ja kohtumise viimased kaks tabamust tõi Viimsile 34. ja 35. minutil väravavaht Mark Boskin.

Omavahel mindi tänavusel hooajal vastamisi kahel korral, mõlemal korral teenis võidu Viimsi.

Viimsi lõpetas põhihooaja teisel kohal. Veeranfinaalides alistati veenvalt tulemustega 7:0, 10:1 aruküla Radius. Poolfinaalides tuli aga vastu Sillamäe FC NPM Silmet, kellega peeti kolm tulist lahingut: esimese kohtumise võitis 4:3 penaltitest Viimsi, teise 4:2 Silmet ning kolmandas mängus tuli Viimsil lõplikult vastate 4:3 paremust tunnistada.

Ravensi tulemuseks jäi põhihooaja tabelis viies koht. Veeranfinaalides tuli vastu õhvi FC Phoenix, kes kahes mängus 6:0, 5:3 alistati. Poolfinaalides kohtuti Tallinna FC Cosmosega, kes tulemustega 10:1, 6:3 Ravensi teekonna finaali poole lõpetas.

Kolme võiduni mängitav finaalseeria Tallinna FC Cosmose ja Sillamäe FC NPM Silmeti vahel algab pühapäeval, 7. mail kell 15.00 Kiili Spordihoones.