04

02.2024

19:27

Viimsi ja Kalev teenisid võidu, United mängis viiki

Liivimaa taliliigas peeti pühapäeval, 4. veebruaril kolm kohtumist, kui pall pandi mängu A- ja C-tasandil. Võidukalt lahkusid väljakult Viimsi JK ja JK Tallinna Kalev, FC Nõmme United mängis viiki.

Viimsi JK alustas taliliiga C-tasandi mänge võidukalt, kui koduväljakul oldi tulemusega 2:1 paremad SK Super Nova meeskonnast. EJL jalgpallihallis mängitud kohtumist asusid külalised 8. minutil juhtima, kui penaltist oli täpne Eduards Visnakovs. Ülejäänud mäng kuulus juba Viimsile. 45. minutil viigistas seisu Nevil Krimm ning 57. minutil toimetas võiduvärava vastaste võrku Roden Vahe.

FC Nõmme United tuli välja kaotusseisust, viigistades kohtumise Skanstes SK meeskonna vastu 2:2. Võõrustav meeskond asus kohtumist juhtima 7. minutil Henrijs Gulbis tabamusest. Kuigi Samuel Merilai viigistas 25. minutil mängu, näitas Skantes taas teravust 44. minutil, kui täpne oli Rudolfs Klavinkskis. Kolm minutit enne normaalaja lõppu viigistas Jevgeni Demidov seisu 2:2.

JK Tallinna Kalev oli Liivimaa taliliiga A-tasandi mängus tulemusega 3:2 parem FS Jelgavast. Kui avapoolaeg mängiti tasavägiselt väravateta viiki, siis teine poolaeg kulges põnevusmängu rütmis. Riia Rimi OSC jalgpallihallis viis Ats Purje meeskonna esmalt juhtima 68. minutil. Neli minutit hiljem eduseis duubeldati, kui osava sööduga leidis Purje Evert Talviste. Jelgava eest lõi seejärel kaks väravat tagasi Joseph Oloko Ebe. Kui tundus, et mäng on kaldumas viigisadamasse, otsustas 3:2 lõpptulemuse Purje teise üleminuti tabamus.