17

07.2011

16:02

Viljandi ja Paide leppisid 1:1 viiki

FC Viljandi ja Paide Linnameeskond jätkasid tänavuse hooaja kombe kohaselt tasavägisel lainel, kui tegid Viljandi linnastaadionil 1:1 viigi.

Enne laupäevast kohtumist olid mõlemad tänavu teineteist korra võitnud. Aprillis oli Viljandi kodus parem 1:0, mais Paide omakorda enda kodus 2:1. Nüüd tehti ajaloo esimene viik.

Sündmustevaese avapoolaja järel suutis ohjad haarata Viljandi, kes 61. minutil nurgalöögijärgses saginas palli napilt üle Martin Kaalma valvatud värava saatis. Otsustava puute tegi Joel Indermitte.

Vastu seina surutud Meelis Rooba hoolealused aktiviseerusid seejärel rünnakul. 79. minutil mängis Alan Ventseli üle Rauno Kööp. Enne ja pärast seda evis Viljandi mitmeid võimalusi kontrarünnakutest, kuid realiseerimine jättis seekord kõvasti paremat soovida.

“Võimaluste realiseerimine oli väga kehv. Me oleks pidanud vähemalt paar väravat veel lööma,” oli Viljandi loots Zaur Tšilingarašvili rahulolematu. “Lõpuks kahjuks meie noored mängijad väsisid ja jäime surve alla. Meil on tunduvalt raskemaks läinud mängijate valiku poolest.”

Paide puurilukk Kaalma seevastu leidis, et tulemus oli õiglane: “Mäng oli raske. Meil oli palju võimalusi ja Viljandil oli palju võimalusi, aga arvan et viik oli õiglane tulemus.”

Paide hoiab 19 mängust kogutud 20 punktiga seitsmendat, mängu varuks omav Viljandi 17 silmaga kaheksandat kohta.

Järgmisel laupäeval sõidab Viljandi külla Lasnamäe FC Ajaxile ning Paide võõrustab FC Florat. Mõlemad kohtumised algavad kell 19.30.

16. juulil kell 19:30 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - PAIDE LINNAMEESKOND  1:1 (0:0)