16

11.2020

11:32

Viljandi Tulevikul asub ametisse uus kogukonnajuht

Kahel viimasel aastal Viljandi jalgpalliklubis Tulevik kogukonnatööd teinud Marek Tiits alustab 1. jaanuarist tööd klubi turundus- ja arendusjuhina. Kogukonnajuhi ametipostile asub aga klubis seni vabatahtlikuna tegutsenud Kaspar Kast (25).

„Mul on väga hea meel, et saan oma tuleviku Tulevikuga siduda,” lausus Viljandi kultuuriakadeemias kultuurikorraldust õppinud ning pärast aastast pausi taas Viljandisse naasev Kaspar Kast klubi pressiteate vahendusel. „Et olen klubi heaks vabatahtlikku tööd teinud, tean täpselt, millise kire ja armastusega siinsed inimesed oma töösse suhtuvad ja kuidas klubi südame küljes hoiavad. Loodan, et suudame ka edaspidi kõigile Tuleviku toetajatele ja kogukonnale pakkuda jätkuvalt häid elamusi nii palliplatsidel kui nende kõrval ning hoida elujõulisena teadmist, et Viljandi on jalgpallilinn.”

Kaspar Kast võtab alates uuest aastast üle klubi mängupäevade korraldamise, koolide ja lasteaedade külastusprogrammi ning klubi spordivälised tegevused Viljandi linna ja valla kogukondades; samuti erinevate klubiürituste, nii juba traditsiooniks saanute kui uute korraldamise. Ka haarab Kast senisest märksa jõulisemalt fookusesse naiste- ja tüdrukutejalgpalli kaasamise kogukonna ja klubi tegemistesse.

Klubi presidendi Raiko Mutle sõnul on viiendat aastat Tulevikus tegutseva, viimased kaks aastat kogukonnajuhi ametit pidanud Marek Tiitsi abil saanud Tuleviku vutiklubist Viljandi üks kesksemaid kogukonnajõude.

„Lisaks tõusime Mareki tegevuse toel Tulevikuga kiiresti Eesti kõrgliigaklubide publiku- ja jälgitavuse edetabeli tippude hulka. Ta on loonud meie klubile toimiva, ainulaadse ja eksimatult äratuntava pildi- ja suhtluskeele, mida kogukonnas ja Eesti jalgpalliringkondades tervikuna kõrgelt väärtustatakse,” lausus Mutle.

„Klubijuhile ei tee miski suuremat rõõmu kui väärt inimeste loomulik pealekasv,” lisas ta. „Kaspar Kast ühineb klubi kollektiiviga vabatahtlike hulgast, kus ta on oma tööd suure südamega teinud. Meenutan, et täpselt samamoodi, vabatahtlikuna, alustas meie juures Marek, kes nüüd klubi juhtkonnaga liitub. See on asjade loomulik käik, mida me pole hetkekski pidanud kuidagi forsseerima ja mul on tõesti hea meel, et oleme ümbritsetud inimestega, kelle ideed ja jäägitu pühendumine meie klubi arengule selliselt kaasa aitavad.”

Marek Tiitsi uute tööülesannete hulka kuulub jalgpalliklubi arendustöö selle kõige erinevamates tahkudes: uute suhete loomine klubide ja organisatsioonidega nii välismaal kui Eestis, klubi imidži ja brändi arendamine, omatulu teenimise arenguplaani väljatöötamine ja elluviimine ning klubi huvide eest seismine erinevatel tasanditel. Ka jätkab Tiits tööd klubi kommunikatsiooni ja sponsoritega.

Pildil: Kaspar Kast alustab uuest aastast tööd Viljandi Tuleviku kogukonnajuhina
Foto: Viljandi JK Tulevik

Peatoetaja

 • LHV

Suurtoetajad

 • Nike
 • A.Le Coq
 • Tele 2
 • Coolbet
 • Rimi

Toetajad

 • ABC Motors
 • Ramirent
 • FIFAA
 • Taisto
 • MyFitness
 • SIS
 • Monton
 • Krausberg

Lennupartner

 • Nordica

Meediapartnerid

 • ERR
 • Õhtuleht
 • Soccernet
 • JALKA

Partnerid

 • UEFA
 • FIFA
 • Kultuuriministeerium
 • EOK
 • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

 • SPIN
 • SOS Lasteküla