18

08.2019

17:59

Võrumaa alistas Järvamaa 5:2

Eesti maavõistlustel läksid täna Võrus vastamisi Võrumaa - Järvamaa, kui kodumeeskond kirjutas tabelisse 5:2 võidu abil kolm punkti juurde. Koduvõistkonna kangelasteks tõusis Erki Alliksoo ja Sten Org, kellest esimene sai kirja kübaratriki ning teine kaks väravat.

Org viis Võrumaa 19. minutil juhtima, kuid vaheajaks oli seis 1:1 viigis, sest 41. minutil oli penaltist täpne Arto Saar.

Alar Arula viis 56. minutil külalised ka juhtima, kuid üheksa minutit hiljem suutis Alliksoo viigistada. Mängu saatus otsustati mõne minutiga, sest 77. minutil viis Alliksoo Võrumaa juhtima, suurendas eduseisu kõigest kolm minutit hiljem ja omakorda minut hiljem lõi Org vastase väravavõrku viienda palli.

Eesti maavõistlused 2019:
18. augustil kell 15 Võru spordikeskuse staadionil
VÕRUMAA - JÄRVAMAA 5:2 (1:1)
Ametlik protokoll
Väravad: 19., 81. Sten Org, 65., 77., 80. Erki Alliksoo - 41. pen. Arto Saar, 56. Alar Arula
Hoiatus: 76. Veiko Maidla

Võrumaa: 1-Mihkel Liping, 6-Karl Jörgen Lööper (86. 12-Jaanus Vislapuu), 11-Arsen Katšmazov (46. 7-Ronan Pähv), 13-Lauri Pilv, 4-Mairo Reinsaar, 15-Marek Jenas, 8-Ragnar Rebane (63. 3-Robin Sander), 9-Aimar Vendelin (46. 5-Ingmar Kallas), 14-Veiko Maidla, 10-Sten Org, 16-Erki Alliksoo.

Järvamaa: 1-Mait Markus Hanson, 40-Hans Artur Ehman, 18-Radmar Arula, 2-Arto Saar, 20-Marko Mitt, 15-Kevin Kärp, 19-Karl Valge, 10-Urmas Raaper, 7-Uku Lattik, 17-Alar Arula, 22-Bruno Zarubin (77. 21-Braien Zarubin).

Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Mark-Oskar Arst, Daisy Toim

Tänavustest maavõistlustest on veel pidada üks kohtumine, kui Lääne-Virumaa - Tartumaa mäng leiab aset 8. septembril kell 13.00 Rakvere linnastaadionil. Tabeliseisu ja teiste tänavuste mängude protokollid leiab SIIT.