08

01.2019

11:06

Wolves Winter Cupil võidutsesid Põhja-Sakala ja Rahu

Möödunud nädalavahetusel toimus Jõgeval traditsiooniline Wolves Winter Cup, kui avapäeval võitis karika Põhja-Sakala ning teisel päeval triumfeeris Rahu.


Avapäeva turniirist võttis osa kümme meeskonda, kes olid jagatud kahte viieliikmelisse gruppi. Mõlemast grupist pääsesid edasi veerandfinaali neli paremat ning gruppides viiendaks jäänud meeskonnad jagasid omavahel ära 9.-10. koha.

Avapäeva võitis pingelise finaali järel Põhja-Sakala, kes alistas finaalis FC Jõgeva Wolvesi. Kolmanda koha sai Põltsamaa Sport, kes oli pronksimängus üle Alam-Pedja Kaluritest. Turniiri parimaks mängijaks valiti Denis Serikov (Jõgeva Wolves). Turniiri parim väravavaht oli Allar Joandi (Põhja-Sakala) ning parima ründaja eriauhinna sai Margus Terras (Põhja-Sakala).

Teise päeva turniiril osales samuti kümme meeskonda, kes mängisid sama süsteemi alusel. Turniiri võitis Rahu, kes oli finaalis pärast 2:2 lõppenud normaalaega penaltiseerias parem FC Jõgeva Wolvesist. Kolmanda koha saavutas Jõgeva SK Noorus 96, kes oli poolfinaalis jäänud Jõgeva meeskondade lahingus alla Wolvesile 1:0. Neljanda koha saavutas Eesti Sultan.

Turniiri parim mängija oli Martin-Gert Pärli (Wolves) ning parimaks väravavahiks valiti teisel päeval Marek Puieräst (Rahu). Parimaks ründajaks osutus Dimitri Baikov (Rahu).

Wolves Winter Cup 19 viies ehk juubeliturniir osutus tänavu taas populaarseks, kui korraldajate sõnul said osalejate kohad täis väga kiiresti. Winter Cupist tehti mõlemal päeval pikk otseülekanne, mis on järelvaadatavad YouTube'is.

Kõik avapäeva tulemused:

Alagrupimängud:
10:00 Põhja-Sakala – SK Vaimastvere Illi 4:0
10:15 FC Äksi Wolves – FC Elva II 1:2
10:30 FC Mulgi – Alam-Pedja Kalurid 0:2
10:45 FC Tallinna Wolves – JK Volta 1:0
11:00 FC Jõgeva Wolves – SK Vaimastvere Illi 0:0
11:15 Põltsamaa Sport – FC Elva II 2:0
11:30 JK Volta – Põhja-Sakala 1:1
11:45 Alam-Pedja Kalurid – FC Äksi Wolves 1:2
12:00 FC Tallinna Wolves – FC Jõgeva Wolves 0:3
12:15 Põltsamaa Sport – FC Mulgi 2:0
12:30 SK Vaimastvere Illi – JK Volta 0:1
12:45 FC Elva II – Alam-Pedja Kalurid 0:1
13:00 FC Jõgeva Wolves – Põhja-Sakala 3:1
13:15 FC Äksi Wolves – Põltsamaa Sport 0:2
13:30 FC Tallinna Wolves – SK Vaimastvere Illi 0:1
13:45 FC Mulgi – FC Elva II 1:1
14:00 JK Volta – FC Jõgeva Wolves 1:1
14:15 Põltsamaa Sport – Alam-Pedja Kalurid 4:2
14:30 Põhja-Sakala – FC Tallinna Wolves 1:0
14:45 FC Äksi Wolves – FC Mulgi 0:1

9.-10. koha mäng:
FC Tallinna Wolves – FC Äksi Wolves 0:2

Veerandfinaalid:
(A1 – B4) FC Jõgeva Wolves – FC Mulgi 3:0
(B1 – A4) Põltsamaa Sport – Vaimastvere Illi 2:0
(A3 – B2) JK Volta – Alam-Pedja Kalurid 0:0, pen 6:7
(A2 – B3) Põhja-Sakala – FC Elva II 0:0, pen 3:1

Poolfinaalid:
Jõgeva Wolves – Alam-Pedja Kalurid 2:1
Põltsamaa Sport – Põhja-Sakala 0:1

Pronksimäng:
Alam-Pedja Kalurid – Põltsamaa Sport 0:3

Finaal:
FC Jõgeva Wolves – Põhja-Sakala 1:2

Avapäeva lõplik järjestus ja meeskonna parimad:
1. koht: Põhja-Sakala, meeskonna parim: Markel Utsal
2. koht: FC Jõgeva Wolves, meeskonna parim: Marko Murumaa
3. koht: Põltsamaa Sport, meeskonna parim: Sander Orion
4. koht: Alam-Pedja Kalurid, meeskonna parim: Marcus Mardimäe
5.-8. koht: FC Mulgi, eeskonna parim: Reio Sinka
5.-8. koht: Vaimastvere Illi, meeskonna parim: Eduard Lehtmets
5.-8. koht: JK Volta, meeskonna parim: Pelle Pohlak
5.-8. koht: FC Elva II, meeskonna parim: Karl-Ernst Saal
9. koht: FC Äksi Wolves, meeskonna parim: Taiwo Samson Fasuij
10. koht: FC Tallinna Wolves, meeskonna parim: Risto Paane

Võitjate koosseis: Allar Joandi, Sergei Teppan, Markel Utsal, Karl Kena, Crhis Lepp, Margus Terras, Riho Domberg, Margo Lepik, Ainar Vainaru, Kristo Kalistratov.

Teise päeva tulemused:
10:00 Eesti Sultan – FC Äksi Wolves 4:0
10:15 Jõgeva SK Noorus 96 – Team Helm 2:1
10:30 FC Castovanni Eagles – JK Loo 1:0
10:45 FC Rahu – FC Jõgeva Wolves 1:0
11:00 SC ReUnited – FC Äksi Wolves 0:2
11:15 Saku JK – FC Castovanni Eagles 0:2
11:30 Team Helm – Eesti Sultan 0:4
11:45 Jõgeva SK Noorus 96 – SC ReUnited 1:0
12:00 JK Loo – FC Rahu 0:2
12:15 FC Jõgeva Wolves – FC Castovanni Eagles 3:0
12:30 FC Äksi Wolves – Team Helm 0:2
12:45 Eesti Sultan – Jõgeva SK Noorus 96 1:2
13:00 FC Rahu – Saku JK 3:0
13:15 FC Jõgeva Wolves – JK Loo 0:0
13:30 SC ReUnited – Eesti Sultan 0:0
13:45 FC Äksi Wolves – Jõgeva SK Noorus 96 0:2
14:00 JK Loo – Saku JK 0:1
14:15 FC Castovanni Eagles – FC Rahu 0:2
14:30 JK Team Helm – SC ReUnited 2:0
14:45 FC Jõgeva Wolves – Saku 1:0

9.-10. koha mäng:
SC ReUnited – JK Loo 2:4

Veerandfinaalid:
(A1 - B4) Jõgeva SK Noorus 96 – Saku JK 2:1
(A4 - B1) FC Äksi Wolves – FC Rahu 0:0, pen 0:2
(A3 - B2) Team Helm – FC Jõgeva Wolves 0:1
(A2 - B3) Eesti Sultan – FC Castovanni Eagles 3:0

Poolfinaalid:
Jõgeva SK Noorus 96 – FC Jõgeva Wolves 0:1
FC Rahu – Eesti Sultan 2:2, pen 2:0

Pronksimäng:
Jõgeva SK Noorus 96 – Eesti Sultan 2:0

Finaal:
FC Jõgeva Wolves – FC Rahu 2:2, pen 1:2

Lõplik järjestus:
1. koht: FC Rahu, meeskonna parim: Mario Koukkanen
2. koht: FC Jõgeva Wolves, meeskonna parim: Sergei Starovoitov
3. koht: Jõgeva SK Noorus 96, meeskonna parim: Jürgen Hiljurand
4. koht: Eesti Sultan, meeskonna parim: Eero Eessaar
5.-8. koht: Saku JK, meeskonna parim: Karl Nurme
5.-8. koht: FC Äksi Wolves, meeskonna parim: Raido Mahlakas
5.-8. koht: Team Helm, meeskonna parim: Kristofer Johan Arro
5.-8. koht: FC Castovanni Eagles, meeskonna parim: Robert Veskimäe
9. koht: JK Loo, meeskonna parim: Ülari Tohver
10. koht: SC ReUnited, meeskonna parim: Hendrik Sepp

Rahu koosseis (pildil): Marek Puieräst, Keijo Õunapuu, Dmitrii Baikov, Rauno Valk, Raido Laidam, Mario Koukkanen, Peeter Siak.

Foto: Jana Pipar

 

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla