KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U9.N/E
Eesti tegi võõrsil väravateta viigi Küprosega

Eesti koondis viigistas võõrsil toimunud MM-valikmängus 0:0 Küprosega.

Mängu alustas teravamalt kodumeeskond, kuid avapoolaja parimat võimalust omas siiski Eesti - Konstantin Vassiljevi täpse söödu järel lõi Sergei Zenjov palli latti.

Teisel poolajal olid mõlemad meeskonnad väravale lähedal, kuid skoori kumbki avada ei suutnud.

Nii Küpros kui ka Eesti kirjutasid tabelisse neljanda punkti, millega ollakse vastavalt neljandal ja viiendal kohal. Küpros – Eesti matšiga samaaegselt pandi pall mängu ka meie alagrupi teises kohtumises Bosnia ja Hertsegoviina – Gibraltar, mille võitis tulemusega 5:0 kodumeeskond. Lisaks on täna veel vastamisi Belgia – Kreeka.

Eestit ootab järgmisena ees maavõistlus Horvaatiaga. Kohtumine A. Le Coq Arenal algab teisipäeval, 28. märtsil kell 19:00.

...
25.03.2017 23:03

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 10.00 Sillamäe Kalevi staadioni kunstmurul
Turniiri läbiviija on Sillamäe JK Dina Punane (kontakt Nikolai Toštšev 5562 6888), kohtunik Konstantin Karin
Osalevad võistkonnad:Sillamäe JK Dina Punane, Sillamä JK Dina Rohelin, Jõhvi FC Lokomotiv ja Kohtla-Järve FC Viru Star
Ajakava:
10.00 Sillamä JK Dina Punane - Sillamäe JK Dina Roheline
10.30 Jõhvi SK Lokomotiv - Kohtla-Järve FC Viru Star
11.00 Sillamäe JK Dina Punane - Jõhvi FC Lokomotiv
11.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Sillamäe JK Dina Roheline
12.00 Sillamäe JK Dina Punane - Kohtla-Järve FC Viru Star
12.30 Sillamäe JK Dina Roheline - Jõhvi FC Lokomotiv

2.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 10.  Ahtme Gümn kunstmurul
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve JK Järve I (kontakt Emin Narinjan 5816 2656), kohtunikud Grigori Tipukin ja Martin Juhanson
Osalevad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve I,  Kohtla-Järve JK Järve II, Kohtla-Järve SK Zenit, Mäetaguse SK Zenit ja JK Narva Trans
Ajakava:
I väljak                                                                               II väljak
10.00 K-Järve JK Järve II - JK Narva Trans                   10.00 K-Järve SK Zenit - Mäetaguse SK Zenit
10.30 JK Narva Trans - K-Järve SK Zenit                      10.30 K-Järve JK Järve I - K-Järve JK Järve II
11.00 K-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve JK Järve I           11.00 Mäetaguse SK Zenit - JK Narva Trans
11.30 K-Järve JK Järve I - Mäetaguse SK Zenit             11.30 K-Järve JK Järve II - Kohtla-Järve SK Zenit
12.00 Mäetaguse SK Zenit - K-Järve JK Järve II            12.00 JK Narva Trans - K-Järve JK Järve I


II voor

1.turniir
Turniir toimub 12. juunil algusega kell 12.00 Narva Fama staadionil, Hariduse 22d, Narva)
Turniiri läbiviija JK Narva Trans (kontakt Aleksei Jagudin 5557 0098)
Osalvead võistkonnad: Sillamäe JK Dina Punane, Sillamäe JK Dina Roheline, Mäetaguse SK Zenit ja JK Narva Trans
Ajakava:
12.00 Sillamäe JK Dina Punane - JK Narva Trans
12.30 Sillamäe JK Dina Roheline - Mäetaguse SK Zenit
13.00 JK Narva Trans - Mäetaguse SK Zenit
13.30 Sillamäe JK Dina Punane - Sillamäe JK Dina Roheline
14.00 Sillamäe JK Dina Roheline - JK Narva Trans
14.30 Mäetaguse SK Zenit - Sillamäe JK Dina Punane

2.turniir
Turniir toimub 18. juunil algusega kell 9.00 Voka staadionil (Metsa 2, Voka)
Turniiri läbiviija Jõhvi F Lokomotiv (kontakt Igor Shashkov 5552 2732)
Osalevad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve I, Kohtla-Järve JK Järve II, Kohtla-Järve SK Zenit, Jõhvi FC Lokomotiv ja Kohtla-Järve FC Viru Star
Ajakava:
I väljak                                                                           II väljak
9.00 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve SK Zenit              9.00 Kohtla-Järve JK Järve I - Kohtla-Järve FC Viru Star
9.30 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve JK Järve II           9.30 Kohtla-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve JK Järve I
10.00 Kohtla-Järve GV Viru Star - Jõhvi FC Lokomotiv      10.00 Kohtla-Järve JK Järve I - Kohtla-Järve JK Järve II
10.30 Kohtla-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve FC Viru Star    10.30 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve JK Järve I
11.00 Kohtla-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve JK Järve II      11.00 Kohtla-Järve JK Järve I - Kohtla-Järve FC Viru Star



III voor

1.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 10.00 Sillamäe kunstmuruväljakul (Kesk 30, Sillamäe)
Turniiri läbiviija Sillamäe JK Dina Roheline (kontakt Konstantin Karin 554 7241), kohtunik Nikolai Toštšev
Osalevad võistkonnad: JK Narva Trans, Kohtla-Järve JK Järve I, Sillamäe JK Dina Punane ja Sillamäe JK Dina Roheline
Ajakava:
10.00 Sillamäe JK Dina Roheline - Sillamäe JK Dina Punane
10.30 Kohtla-Järve JK Järve I - JK Narva Trans
11.00 Sillamäe JK Dina Roheline - Kohtla-Järve JK Järve I
11.30 JK Narva Trans - Sillamäe JK Dina Punane
12.00 Sillamäe JK Dina Roheline - JK Narva Trans
12.30 Sillamäe JK Dina Punane - Kohtla-Järve JK Järve I

2.turniir
Tuniir toimub 28. augustil algusega kell 10.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul (Altserva 6, Kohtla-Järve)
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve FC Viru Star (kontakt Alexander Ryabchun 558 4542), kohtunik Dmitri Kolpakov
Osalevad võistkonnad: Jõhvi FC Lokomotiv, Kohtla-Järve JK Järve II, Kohtla-Järve SK Zenit, Mäetaguse SK Zenit ja Kohtla-Järve FC Viru Star
Ajakava:
10.00 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve FC Viru Star
10.30 Kohtla-Järve JK Järve II - Kohtla-Järve SK Zenit
11.00 Mäetaguse SK Zenit - Jõhvi FC Lokomotiv
11.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Kohtla-Järve JK Järve II
12.00 Kohtla-Järve SK Zenit - Mäetaguse SK Zenit
12.30 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve JK Järve II
13.00 Kohtla-Järve FC Viru Star - Kohtla-Järve SK Zenit
13.30 Kohtla-Järve JK Järve II - Mäetaguse SK Zenit
14.00 Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve SK Zenit
14.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Mäetaguse SK Zenit



IV voor

1.turniir
Turniir toimub 17. septembrril algusega kell 10.00 Ahtme Gümnaasiumi staadionil (Altserva 6, Kohtla-Järve)
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve JK Järve II (kontakt Sergey Serednitskiy 5880 2818), kohtunikud Grigori Tipukin ja Martin Juhanson
Osalevad võistkonnad: Sillamäe JK Dina Punane, Kohtla-Järve SK Zenit, Kohtla-Järve JK Järve I ja Kohtla-Järve JK Järve II
Ajakava:
I väljak                                                                                II väljak
10.00 Kohtla-Järve JK Järve II - Kohtla-Järve SK Zenit          10.00 Kohtla-Järve JK Järve I - Sillamäe JK Dina Punane
10.30 Kohtla-Järve JK Järve II - Kohtla-Järve JK Järve I        10.30 Sillamäe JK Dina Punane - Kohtla-Järve SK Zenit
11.00 Kohtla-Järve SK Zenit - Kohtla-Järve JK Järve I            11.00 Kohtla-Järve JK Järve II - Sillamäe JK Dina Punane


2.turniir
Turniir toimub 23. septembril algusega kell 17.40 Kohtla-Järve Gümnaasiumi kunstmurul (Katse 2, Kohtla-Järve)
Turniiri läbiviija Mäetaguse SK Zenit (kontakt Artjom Golubev 5827 6081), kohtunikud Artur Kuzmin ja Pavel Gribanov
Ajakava:

I väljak                                                                                       II väljak
17.40 Mäetaguse SK Zenit - Jõhvi SK Lokomotiv                         17.40 Sillamäe JK Dina Roheline - JK Narva Trans
18.10 Kohtla-Järve FC Viru Star - Jõhvi FC Lokomotiv                  18.10 Mäetaguse SK Zenit - JK Narva Trans
18.40 Sillamäe JK Dina Roheline - Kohtla-Järve FC Viru Star        18.40 JK Narva Trans - Jõhvi FC Lokomotiv
19.10 Mäetaguse SK Zenit - Sillamäe JK Dina Roheline                19.10 Kohtla-Järve FC Viru Star - JK Narva Trans
19.40 Mäetaguse SK Zenit - Kohtla-Järve FC Viru Star                 19.40 Sillamäe JK Dina Roheline - Jõhvi FC Lokomotiv
26.03.2017 09:50 2 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Eesti – Horvaatia mängukava vaatab tagasi riikide eelnevatele kohtumistele
26.03.2017 09:11 GALERII: Eesti koondise MM-valikmäng Küprosel
26.03.2017 08:52 360-kraadine video: eksklusiivne pilk koondise laagrisse
25.03.2017 09:30 3 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Horvaatia koosseisu kuulub terve hulk tippklubide mängijaid (täiendatud)
24.03.2017 22:25 Eesti U19 koondis tegi väravateta viigi Aserbaidžaaniga
ARHIIV













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.