KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U9.S
Värskes Jalkas nii Luule Komissarov kui ka eksklusiivintervjuu Madridi Reali poolkaitsjaga

Armastatud näitleja Luule Komissarovi nimi ei tohiks kellelegi võõras olla, tema kehastatud Laine on “Õnne 13” vaatajaid lõbustanud juba aastaid. Komissarov on ka kirglik jalgpallihull! Seda sõna parimas tähenduses. Jalkale jutustab ta, kuidas ta fänniks sai, mis vutistaadioni mudel tal kodus on, kuidas ta Wembleyl käis ning millised emotsioonid teda jalgpalli vahtides valdavad. Ugala raudvara tunnistab siiralt: töö segab jalgpalli vaatamist.

Mai Jalka pakub lugejatele eksklusiivse intervjuu Madridi Reali 22aastase horvaadist poolkaitsja Mateo Kovaciciga. Valitseva Meistrite liiga võitjaga on jututeemadeks muuhulgas Zinedine Zidane, Luka Modric ning el clasico. Kuidas seletab mees ise oma kiiret lendu? Vaatamata noorele eale on ta lisaks Hispaania suurklubile mänginud ka Milano Interis.

Horvaatia alistamisest ning Küprosega viigistamisest räägib meile ...

23.04.2017 13:40

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 10.00 Otepää Aedlinna staadionil (Tennisevälja 3, Otepää)
Turniiri läbiviija on FC otepää Kollane (kontakt Raul Lehismets 5667 1864), turniiri peakohtunik Mihkel Teder
Osalevad võistkonnad: FC Otepää Kollane, FC Otepää Must, Suure-Jaani United ja FC Ülenurme
Ajakava:
I väljak                                                                             II väljak
10.00 FC Otepää Kollane - FC Ülenurme                            10.00 FC Otepää Must - Suure-Jaani Utd
10.30 FC Ülenurme - Suure-Jaani Utd                                10.30 FC Otepää Kollane - FC Otepää Must
11.00 FC Otepää Must - FC Ülenurme                                11.00 Suure-Jaani Utd - FC Otepää Kollane

2.turniir
Turniir toimub 21. mail algusega kell 09.00   Tartu Tamme kunstmurul (Tamme pst 1, Tartu)
Turniiri läbiviija on Tartu JK Tammeka Valge (kontakt Imre Sarv 502 5765)
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Valge, Tartu JK Tammeka Sinine, FC Elva Valge, FC Elva Roheline, Tartu FC Helios
Ajakava:
I väljak                                                                           II väljak
9.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu JK Tammeka Valge  9.00 FC Elva Roheline - FC Elva Valge
9.30 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios                9.30 FC Elva Roheline - Tartu JK Tammeka Valge
10.00 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Elva Valge               10.00 Tartu FC Helios - Tartu JK Tammeka Valge
10.30 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Elva Roheline           10.30 Tartu FC Helios - FC Elva Valge
11.00 FC Elva Valge - Tartu JK Tammeka Valge                 11.00 FC Elva Roheline - Tartu FC Helios

3.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 13.00 Viljandi kunstmurul (Ranna pst 1, Viljandi)
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik I (kontakt Kevin Paavo 5590 5581), turniiri peakohtunik Rain Tölpus
Osalevad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik I, Viljandi JK Tulevik II, FC Elva Punane, Põlva FC Lootos I, Põlva FC Lootos II
Ajakava:
13.00 Viljandi JK Tulevik II - Põlva FC Lootos II
13.30 FC Elva Punane - Põlva FC Lootos I
14.00 Põlva FC Lootos II - FC Elva Punane
14.30 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II
15.00 FC Elva Punane - Viljandi JK Tulevik I
15.30 Põlva FC Lootos I - Põlva FC Lootos II
16.00 Viljandi JK Tulevik I - Põlva FC Lootos I
16.30 Viljandi JK Tulevik II - FC Elva Punane
17.00 Põlva FC Lootos I - Viljandi JK Tulevik II
17.30 Põlva FC Lootos II - Viljandi JK Tulevik I

4.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 15.00 Tartu Veeriku staadionil (Veeriku 41, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Kollane (kontakt Sander Pormeister 5342 0395)
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, Valga FC Warrior, FC Helios Võru
Ajakava:
15.00 Tartu FC Helios Punane - Valga FC Warrior
15.30 FC Helios Võru - Tartu FC Santos
16.00 Tartu FC Helios Kollane - Valga FC Warrior
16.30 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Punane
17.00 Tartu FC Santos - Valga FC Warrior
17.30 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Kollane
18.00 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Santos
18.30 Valga FC Warrior - FC Helios Võru
19.00 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Santos
19.30 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kollane


II voor

1.turniir
Turniir toimub 19. juunil algusega kell 15.30 Tartu Forseliuse kooli staadionil (Tähe 103, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Santos (kontakt Anti Kangur 5809 0776), kohtunik Egert Sults
Osalevad võistkonnad: FC Otepää Kollane, FC Otepää Must, Tartu FC Santos ja FC Helios Võru
Ajakava:
15.30 FC Otepää Kollane - FC Helios Võru
16.00 FC Otepää Must - Tartu FC Santos
16.30 FC Helios Võru - Tartu FC Santos
17.00 FC Otepää Kollane - FC Otepää Must
17.30 FC Otepää Must - FC Helios Võru
18.00 Tartu FC Santos - FC Otepää Kollane

2.turniir
Turniir toimub 18. juunil algusega kell 15.00 Palupera staadionil
Turniiri läbiviija FC Elva Roheline (kontakt Laur Nurme 5811 5017), peakohtunik Andris Altsaar
Osalevad võistkonnad: Suure-Jaani United, FC Ülenurme, FC Elva Valge, FC Elva Roheline ja FC Elva Punane
Ajakava:
I väljak                                                        II väljak
15.00 FC Ülenurme - FC Elva Punane           15.00 FC Elva Valge - FC Elva Roheline
15.30 FC Elva Punane - FC Elva Valge         15.30 Suure-Jaani Utd - FC Ülenurme
16.00 FC Elva Valge - Suure-Jaani Utd         16.00 FC Elva Roheline - FC Elva Punane
16.30 Suure-Jaani Utd - FC Elva Roheline     16.30 FC Ülenurme - FC Elva Valge
17.00 FC Elva Roheline - FC Ülenurme         17.00 FC Elva Punane - Suure-Jaani Utd

3.turniir
Turniir toimub 19. juunil algusega kell 10.00 Valga staadionil (Kungla 26, Valga)
Turniiri läbiviija Valga FC Warrior (kontakt Meelis Kuivits 5807 7144), kohtunik Margus Kuivits
Osalevad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik I, Viljandi JK Tulevik II, Tartu JK Tammeka Valge, Tartu JK Tammeka Sinine ja Valga FC Warrior
Ajakava:
10.00 Viljandi JK Tulevik II - Valga FC Warrior
10.30 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu JK Tammeka Sinine
11.00 Valga FC Warrior - Tartu JK Tammeka Valge
11.30 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II
12.00 Tartu JK Tammeka Valge - Viljandi JK Tulevik I
12.30 Tartu JK Tammeka Sinine - Valga FC Warrior
13.00 Viljandi JK Tulevik I - Tartu JK Tammeka Sinine
13.30 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka Valge
14.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Viljandi JK Tulevik II
14.30 Valga FC Warrior - Viljandi JK Tulevik I

4.turniir
Turniir toimub 19. juunil algusega kell 16.00 Lootospargi kunstmurul (Piiri 1a, Põlva)
Turniiri läbiviija Põlva FC Lootos I (kontakt Avo Jakovits 5808 8408), kohtunikud Rauno Puusepp ja Kaupo Põld
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, Põlva FC Lootos I, Põlva FC Lootos II ja Tartu FC Helios
Ajakava:
I väljak                                                                    II väljak
16.00 Põlva FC Lootos I - Põlva FC Lootos II            16.00 Tartu FC Helios - Tartu FC Helios Kollane
16.30 Põlva FC Lootos I - Tartu FC Helios Punane     16.30 Põlva FC Lootos II - Tartu FC Helios Kollane
17.00 Põlva FC Lootos I - Tartu FC Helios                 17.00 Põlva FC Lootos II - Tartu FC Helios Punane
17.30 Põlva FC Lootos I - Tartu FC Helios Kollane     17.30 Tartu FC Helios - Tartu FC Helios Punane
18.00 Põlva FC Lootos II - Tartu FC Helios                18.00 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Helios Punane


III voor

1.turniir
Turniir toimub 04. septembril algusega kell 15.00 Tartu Sepa tn kunstmurul (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Sinine (kontakt Marti Pähn 5836 4064)
Osalevad võistkonnad: FC Otepää Kollane, FC Otepää Must, Tartu JK Tammeka Valge ja Tartu JK Tammeka Sinine
Ajakava:
I väljak                                                                                 II väljak
15.00 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Otepää Kollane              15.00 Tartu JK Tammeka Valge - FC Otepää Must
15.30 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu JK Tammeka Valge     15.30 FC Otepää Kollane - FC Otepää Must
16.00 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Otepää Must                 16.00 Tartu JK Tammeka Valge - FC Otepää Kollane

2.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 15.00 Palupera staadionil (Palupera, Valgamaa)
Turniiri läbiviija FC Elva Valge (kontakt Laur Nurme 5811 5017)
Osalevad võistkonnad: Põlva FC Lootos I, Põlva FC Lootos II, Valga FC Warrior, FC Elva Roheline ja FC Elva Valge
Ajakava:
I väljak                                                             II väljak
15.00 Põlva FC Lootos II - Valga FC Warrior       15.00 FC Elva Valge - FC Elva Roheline
15.30 Valga FC Warrior - FC Elva Valge              15.30 Põlva FC Lootos I - Põlva FC Lootos II
16.00 FC Elva Valge - Põlva FC Lootos I            16.00 FC Elva Roheline - Valga FC Warrior
16.30 Põlva FC Lootos I - FC Elva Roheline        16.30 Põlva FC Lootos II - FC Elva Valge
17.00 FC Elva Roheline - Põlva FC Lootos II       17.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos I

3.turniir
Turniir toimub 27. augustil algusega kell 13.00 Viljandi kunstmurul (Ranna pst 1, Viljandi)
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik II (kontakt Kevin Paavo 5590 5581), peakohtunik Rain Tölpus
Osalevad võistkonnad: FC Helios Võru, Tartu FC Helios Kollane, Tart FC Helios Punane, Viljandi JK Tulevik I ja Viljandi JK Tulevik II
Ajakava:
I väljak                                                                        II väljak
13.00 Tartu FC Helios Punane - F Helios Võru                13.00 Viljandi JK Tulevi I - Viljandi JK Tulevi II
13.30 FC Helios Võru - Viljandi JK Tulevik I                   13.30 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Helios Punane
14.00 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Kollane       14.00 Viljandi JK Tulevik II - FC Helios Võru
14.30 Tartu FC Helios Kollane - Viljandi JK Tulevik II      14.30 Tartu FC Helios Punane - Viljandi JK Tulevik I
15.00 Viljandi JK Tulevik II - Tartu FC Helios Punane      15.00 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Kollane

4.turniir
Turniir toimub 03. septembril algusega kell 12.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi staadionil (Lembitu pst 19)
Turniiri läbiviija Suure-Jaani United (kontakt Sergei Vassiljev 5191 3293)
Osalevad võistkonnad:  FC Ülenurme, Tartu FC Helios, FC Elva Punane, Tartu FC Santos ja Suure-Jaani United
Ajakava:
I väljak                                                            II väljak
12.00 FC Ülenurme - Tartu FC Santos               12.00 Tartu FC Helios - FC Elva Punane
12.30 Tartu FC Santos - Tartu FC Helios            12.30 Suure-Jaani United - FC Ülenurme
13.00 Tartu FC Helios - Suure-Jaani United        13.00 FC Elva Punane - Tartu FC Santos
13.30 Suure-Jaani United - FC Elva Punane       13.30 FC Ülenurme - Tartu FC Helios
14.00 FC Elva Punane - FC Ülenurme               14.00 Tartu FC Santos - Suure-Jaani United



IV voor

1.turniir
Turniir toimib 18. septembril algusega kell 11.00 Tartu Veeriku staadionil (Veeriku 41, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Punane (kontakt Sander Pormeister 5342 0395), peakohtunik Koit Krusberg
Osalevad võistkonnad: FC Otepää Kollane, FC Otepää Must, Tartu FC Helios Kollane ja Tartu FC Helios Punane
Ajakava:
11.00 FC Otepää Kollane - Tartu FC Helios Punane
11.30 FC Otepää Must - Tartu FC Helios Kollane
12.00 Tartu FC Helios Kollane - FC Otepää Kollane
12.30 Tartu FC Helios Punane - FC Otepää Must
13.00 FC Otepää Must - FC Otepää Kollane
13.30 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kollane


2.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 15.00 FC Helios Võru treeningstaadionil (Roosi 28, Võru)
Turniiri läbiviija FC Helios Võru (kontakt Kert Joakit 5664 9989)
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Santos, FC Elva Valge, FC Elva Roheline, Valga FC Warrior ja FC Helios Võru
Ajakava:
I väljak                                                                               II väljak
15.00 Tartu FC Santos - Valga FC Warrior                             15.00 FC Elva Valge - FC Elva Roheline
15.30 Valga FC Warrior - FC Elva Valge                               15.30 FC Helios Võru - Tartu FC Santos
16.00 FC Elva Valge - FC Helios Võru                                  16.00 FC Elva Roheline - Valge FC Warrior
16.30 FC Helios Võru - FC Elva Roheline                              16.30 Tartu FC Santos - FC Elva Valge
17.00 FC Elva Roheline - Tartu FC Santos                            17.00 Valga FC Warrior - FC Heliso Võru


3.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 13.00 Ülenurme staadionil (Tartu mnt 5, Ülenurme)
Turniiri läbiviija FC Ülenurme (kontakt Lauri Rand 5807 0003), kohtunikud Mark Gerassimov, Richard Toom ja Jakob Keller
Osalevad võistkonnad: Suure-Jaani United, Põlva FC Lootos I, Viljandi JK Tulevik I, Viljandi JK Tulevik II ja FC Ülenurme
Ajakava:
I väljak                                                                                 II väljak
13.00 FC Ülenurme - Põlva FC Lootos I                                 13.00 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II
13.30 Põlva FC Lootos I - Viljandi JK Tulevik I                       13.30 Suure-Jaani United - FC Ülenurme
14.00 Viljandi JK Tulevik I - Suure-Jaani United                      14.00 Viljandi JK Tulevik II - Põlva FC Lootos I
14.30 Suure-Jaani United - Viljandi JK Tulevik II                     14.30 FC Ülenurme - Viljandi JK Tulevik I
15.00 Viljandi JK Tulevik II - FC Ülenurme                              15.00 Põlva FC Lootos I - Suure-Jaani United


4.turniir
Turniir toimub 24. septembril algusega kell 11.00 Palupera staadionil (Palupera, Valgamaa)
Turniiri läbiviija F Elva Punane (kontakt Andrus Meinart 529 1177)
Ajakava:
I väljak                                                                                II väljak
11.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios                   11.00 FC Elva Punane - Põlva FC Lootos II
11.30 Tartu FC Helios - FC Elva Punane                                11.30 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu JK Tammeka Sinine
12.00 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Valge                  12.00 Põlva FC Lootos II - Tartu FC Helios
12.30 Tatu JK Tammeka Valge - Põlva FC Lootos II                12.30 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Elva Punane
13.00 Põlva FC Lootos II - Tartu JK Tammeka Sinine              13.00 Tartu FC Helios - Tartu JK Tammeka Valge
23.04.2017 13:54 VIDEO: Kalju hävitustöö Tuleviku vastu
23.04.2017 13:48 VIDEOD: Transi võit Pärnus, intervjuud Kotenko ja Leokiniga
23.04.2017 13:16 VIDEO: Levadia jätkas head seeriat Tartus
23.04.2017 12:21 VIDEOD: Flora alistas FCI, intervjuud Vladimir Voskoboinikovi ja Arno Pijpersiga
23.04.2017 12:08 Naiste Meistriliigas olid liidrid võidukad
ARHIIV











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.