KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga Kolmanda turniiri võitis Läänemaa Jalgpalliklubi

Kolmapäeval õhtul toimunud III liiga kolmandal turniiri osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Esimeses poolfinaalis alistas Läänemaa JK Trummi SK penaltidega, teises oli JK Tulevik Vanakesed üle Maccabist 3:1. Nii kolmanda, kui ka esikohamängus selgitati võitja penaltiseeria järel. Võitis lõpuks Läänemaa JK, Tuleviku Vanakeste ja Trummi ees.

Alagrupid
A: 1. Läänemaa Jalgpalliklubi 9, Lihula JK 6, JK Jalgpallihaigla 3, Tallinna FC Olympic 0
B: 1. JK Tulevik Vanakesed 7, Tallinna FC Levadia III 6, Eestimaa Kasakad 4, Valga FC Warrior II 0
C: 1. Trummi SK 9, Jõhvi FC Lokomotiv II 4, JK Tartu Löök 4, FC Balteco 0
D: 1. Maccabi 6, Märjamaa Kompanii 5, FC Pubi Trehv 4, Nõmme JK Kalju III 1

Alagrupimängud
15:00 A Tallinna FC Olympic - Lihula JK  0:2
15:15 A Läänemaa Jalgpalliklubi - JK Jalgpallihaigla  4:1
15:30 C FC Balteco - JK Tartu Löök  2:3
15:45 C Trummi SK Jõhvi - FC Lokomotiv II  1:0
16:00 A Lihula JK - JK Jalgpallihaigla  4:0
16:15 A Tallinna FC Olympic - Läänemaa Jalgpalliklubi  0:4
16:30 C JK Tartu Löök - Jõhvi FC Lokomotiv II  2:2
16:45 C FC Balteco - Trummi SK  0:2
17:00 A Läänemaa Jalgpalliklubi - Lihula JK  3:1
17:15 A JK Jalgpallihaigla - Tallinna FC Olympic  3:2
17:30 C Trummi SK JK - Tartu Löök  3:2
17:45 C Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Balteco  4:2
18:00 B Valga FC Warrior II - Eestimaa Kasakad  0:1
18:15 B Tallinna FC Levadia III - JK Tulevik Vanakesed  1:2
18:30 D Märjamaa Kompanii - Nõmme JK Kalju III  1:1
18:45 D FC Pubi Trehv - Maccabi  2:5
19:00 B Eestimaa Kasakad - JK Tulevik Vanakesed  0:0
19:15 B Valga FC Warrior II - Tallinna FC Levadia III  0:3
19:30 D Nõmme JK Kalju III - Maccabi  0:2
19:45 D Märjamaa Kompanii - FC Pubi Trehv  1:1
20:00 B Tallinna FC Levadia III - Eestimaa Kasakad  5:0
20:15 B JK Tulevik Vanakesed - Valga FC Warrior II  2:1
20:30 D FC Pubi Trehv - Nõmme JK Kalju III  4:2
20:45 D Maccabi - Märjamaa Kompanii  0:4
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Läänemaa JK - Trummi SK  1:1, pen. 3:2
21:15 B1 - D1 JK Tulevik Vanakesed - Maccabi  3:1
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng Trummi SK - Maccabi  1:1, pen. 6:5
21:45 FINAAL Läänemaa Jalgpalliklubi - JK Tulevik Vanakesed  2:2, pen. 5:4

I koht: Läänemaa Jalgpalliklubi - Jan Vjazemski, Talis Tamm, Vladislav Šikirjavõi, Aare Avila, Bert Rotberg, Sander Kruus, Tarvo Manni, Leonid Bragin, Rener Uibopuu, Aleksandr Molkov, Mark Kolosov

II koht: JK Tulevik Vanakesed - Joonas Liik, Rauno Meister, Rome Mutle, Jaanis Einstein, Sander Kuusk, Claid Ješov, Mauno Tammsalu, Toomas Linnu, Janar Aim, Aivo Stern, Martin Orav, Jarno Kipp, Raiko Mutle

III koht: Trummi SK - Peep Lepikult, Rafig Adigazalov, Rainer Tokko, Sven Haas, Heigo Väljas, Raivo Seema, Siim Malva, Taavi Aus, Magnar Mikkelsaar, Kristjan Lainjärv, Rald Rogov, Erko Kookla, Martin Heinaru, Tarmo Tromp, Ahto Perling, Tarmo Veensalu

Parim väravalööja: Mark Kolosov, Läänemaa JK
Parim väravavaht: Žan Vjazemski, Läänemaa JK
Parim mängija: Aleksandr Berg, Maccabi

Kõik väravalööjad:

5  Aleksandr Berg Maccabi
5  Mark Kolosov Läänemaa Jalgpalliklubi
4  Andro Aavik Lihula JK
3  Erik Grigorjev JK Tartu Löök
3  Karli Krigulson FC Pubi Trehv
3  Daniel Kosubenko Märjamaa Kompanii
3  Vladislav Šikirjavõi Läänemaa Jalgpalliklubi
3  Sergei Balbutski Maccabi
2  Kait Hinn FC Balteco
2  Aleksandr Molkov Läänemaa Jalgpalliklubi
2  Artur Mišin JK Jalgpallihaigla
2  Rafig Adigazalov Trummi SK
2  Madis Sibul Lihula JK
2  Sergei Klimochkin Jõhvi FC Lokomotiv II
2  Nikita Volkov Jõhvi FC Lokomotiv II
2  Kristjan Lainjärv Trummi SK
2  Kuno Veskioja JK Tartu Löök
2  Maksim Moissejonok Jõhvi FC Lokomotiv II
2  Lauri Valma Tallinna FC Levadia III
2  Aivo Stern JK Tulevik Vanakesed
2  Sander Sonnberg Tallinna FC Levadia III
2  Sander Kilk FC Pubi Trehv
2  Jevgeni Berdinskihh Tallinna FC Levadia III
2  Sven Haas Trummi SK
2  Aare Avila Läänemaa Jalgpalliklubi
2  Toomas Linnu JK Tulevik Vanakesed
2  Raiko Mutle JK Tulevik Vanakesed
1  Madis Rebane JK Tartu Löök
1  Uku Ehasalu Lihula JK
1  Leonid Bragin Läänemaa Jalgpalliklubi
1 Tarmo Veskioja JK Tartu Löök
ov  Teet Arros FC Balteco
1  Rener Uibopuu Läänemaa Jalgpalliklubi
1  Toomas Eenlo JK Jalgpallihaigla
1  Indrek Bauvald Tallinna FC Olympic
1  Marko Kudu Tallinna FC Olympic
1  Neeme Rõõs JK Jalgpallihaigla
1  Raivo Seema Trummi SK
1  Lauri Vill FC Balteco
1  Andero Kõllamets FC Balteco
1  Roman Kordonets Eestimaa Kasakad
1  Gert Paaret Märjamaa Kompanii
1  Kristo Rämson Nõmme JK Kalju III
1  Edvard Kuiv Maccabi
1  Maiko Tamme FC Pubi Trehv
1  Aivar Priidel Tallinna FC Levadia III
1  Jesper Puusepp Märjamaa Kompanii
1  Rasmus Raidla Tallinna FC Levadia III
1  Valjo Kütt Tallinna FC Levadia III
1  Mauno Tammsalu JK Tulevik Vanakesed
1  Georgi Kurdgelia Valga FC Warrior
1  Kimmo Ploompuu Nõmme JK Kalju III
1  Fredo Getulio Nõmme JK Kalju III
1  Joel Lobjakas FC Pubi Trehv
1  Raul Laansoo Märjamaa Kompanii
1  Rauno Meister JK Tulevik Vanakesed
1  Sander Kuusk JK Tulevik Vanakesed
19.12.2012 14:14













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.