KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakoolide turniiri võitis Püünsi Kool

Pärast kahepäevast jõulupuhkust jätkus Triobeti Aastalõputurniir täna toimunud maakoolide turniiriga, kus osales 16 kooli, kelle seast väljus võitjana Püünsi Kool, järgnesid Elva ja Jüri Gümnaasiumid ja Risti Põhikool.

Alagrupid
A: 1. Risti Põhikool 9, Kohtla Põhikool 6, Kehtna Põhikool 3, Kambja Põhikool
B: 1. Püünsi Kool 6, Vändra Gümnaasium 6, Haapsalu Wied. Gümn 3, Tapa Gümnaasium 3
C: 1. Elva Gümnaasium 7, Saku Gümnaasium 5, Lihula Gümnaasium 4, Järva-Jaani Gümnaasium 0
D: 1. Jüri Gümnaasium 7, Salme Põhikool 4, Valtu Kool 3, Kurtna Kool 3
 
Alagrupimängud
08:00 A Kehtna Põhikool - Risti Põhikool  1:4
08:15 B Püünsi Kool - Haapsalu Wied. Gümn  3:1
08:30 C Saku Gümnaasium - Järva-Jaani Gümnaasium  2:1
08:45 D Kurtna Kool - Jüri Gümnaasium  1:4
09:00 A Risti Põhikool - Kohtla Põhikool  4:0
09:15 B Tapa Gümnaasium - Vändra Gümnaasium  1:2
09:30 C Lihula Gümnaasium - Elva Gümnaasium  0:5
09:45 D Kurtna Kool - Valtu Kool  2:3
10:00 A Kohtla Põhikool - Kambja Põhikool  4:1
10:15 B Vändra Gümnaasium - Haapsalu Wied. Gümn  1:0
10:30 C Järva-Jaani Gümnaasium - Elva Gümnaasium  0:4
10:45 D Jüri Gümnaasium - Valtu Kool  4:1
11:00 A Kambja Põhikool - Kehtna Põhikool  2:3
11:15 B Püünsi Kool - Tapa Gümnaasium  0:2
11:30 C Saku Gümnaasium - Lihula Gümnaasium  1:1
11:45 D Valtu Kool - Salme Põhikool  0:3
12:00 A Kohtla Põhikool - Kehtna Põhikool  4:1
12:15 B Haapsalu Wied. Gümn. - Tapa Gümnaasium  4:0
12:30 C Lihula Gümnaasium - Järva-Jaani Gümnaasium  6:1
12:45 D Salme Põhikool - Jüri Gümnaasium  1:1
13:00 A Risti Põhikool - Kambja Põhikool  5:1
13:15 B Vändra Gümnaasium - Püünsi Kool  0:5
13:30 C Elva Gümnaasium - Saku Gümnaasium  1:1
13:45 D Salme Põhikool - Kurtna Kool  1:2
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Risti Põhikool - Elva Gümnaasium  0:1
14:15 B1 - D1 Püünsi Kool - Jüri Gümnaasium  1:0
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng Jüri Gümnaasium - Risti Põhikool  3:2
14:45 FINAAL Püünsi Kool - Elva Gümnaasium  1:0

I koht: Püünsi Kool - Jan Mururand, Markus Kuuskmäe, Oskar Tänna, Arvo Talmar, Oliver-Gerd Vald, Ken Marten Tammeveski, Ken Kristjan Mäjak, Kristofer Kruusto, Ats Klemmer, Stener Nahkur.

II koht: Elva Gümnaasium - Kristjan Kumberg, Rasmus Sikk, Markus Sikk, Martin Thomson, Anti Ivaste, Gero Mekk, Gennet Joel Laks, Keyt Rõivas.

III koht: Jüri Gümnaasium - Erik Toomet, Andree Porila, Oliver Hünerson, Aleksander Kvasnin, Gerth Aren, Sander Arumägi, Mark Trell, Kaspar Kasemaa, Jarmo Pajula, Ariina Mürkhain, Henri Roos.

IV koht: Risti Põhikool - Marek Reeps, Raivo Tedre, Kert Krusel, Sten Põld, Kairon Kull, Oliver Pärnpuu, Erki Pajula.

Parim väravalööja: Kert Krusel (Risti Põhikool)
Parim väravavaht: Gero Mekk (Elva Gümnaasium)
Parim mängija: Oskar Tänna (Püünsi Kool)

Kõik väravalööjad

8  Kert Krusel Risti
5  Oskar Tänna Püünsi
4  Kristjan Kängsepp Kohtla
4  Karl Mäger Lihula
4  Anti Ivaste Elva
3  Oliver Pärnpuu Risti
3  Erik Toomet Jüri
3  Ergo Ollema Haapsalu
3  Sten Põld Risti
3  Sander Arumägi Jüri
3  Ken Marten Tammeveski Püünsi
2  Markus Käes Kehtna
2  Marlo Luka Vändra
2  Rasmus Sikk Elva
2  Taavi Veskimäe Valtu
2  Oskar Männik Kehtna
2  Miko Trahv Järva-Jaani
2  Karmo Paju Salme
2  Ats Klemmer Püünsi
2  Kristen Niilop Kurtna
2  Martin Thomson Elva
2  Eerik Poopuu Salme
2  Oliver Hünerson Jüri
1  Karl-Thomas Kallasmaa Saku
1  Mark Aners Lepik Saku
1  Kristjan Puust Kurtna
1  Aleksander Kvasin Jüri
1  Kaspar Kasemaa Jüri
1  Harris Jürissaar Vändra
1  Martin Adamson Tapa
1  Keyt Röivas Elva
1  Markus Sikk Elva
1  Sander Raizman Kurtna
1  Ranno Laup Valtu
1  Martin Lapin Valtu
1  Martin Kängsepp Kohtla
1  Artur Tammiste Kohtla
1  Jaroslav Saveljev Kohtla
1  Martin Jaani Kambja
1  Gennet Joel Laks Elva
1  Hans-Martty Gold Kehtna
1  ov Kehtna kasuks
1  Tarvi Remmelgas Kambja
1  Cevyn Tint Tapa
1  Sander Sven Annula Tapa
1  Rasmus Piirsalu Saku
1  Edmond Salong Salme
1  Mihhail Brotski Kohtla
1  Markus Metsalu Haapsalu
1  Martin Salf Haapsalu
1  Rasmus Nikkel Lihula
1  Rollo Mõtt Lihula
1  ov Salme kasuks
1  Kevin Tubli Kambja
1  Raimond Eino Saku
1  Carl Kalju Kurtna
1  Andree Porila Jüri
1  Raivo Tedre Risti
26.12.2012 09:01












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.