KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga esimese turniiri võitis JK Tondi

Reedese mängupäeva lõpetas III liiga esimene turniir, mis on tegelikult juba kolmas III liiga turniir, kuid tasemelt kõige tugevam!

16 osalejat olid jällegi jagatud nelja algruppi, millede võitjad selgitasid esineliku paremusjärjestuse. Esimeses poolfinaalis alistas JK Tulevik Vanakesed Läänemaa JK 1:0. Teises JK Tondi FCF Järva-Jaani 4:2.

Finaal oli ühepoolne, JK Tondi alistas Viljandi JK Tuleviku Vanakesed 4:0. Kolmandale kohale tuli Läänemaa JK. Parim mängija oli Rainer Peips Vanakestest, parim väravavaht Ken Sinkevicius Läänemaalt ja parim väravalööja Pavel Rubel Tondilt.

III
liiga 1. turniir 20. detsembril

Alagrupid
A: 1. JK Tulevik Vanakesed 9p, Tõrva JK 4p, Tallinna JK Piraaja 4p, SK Eestimaa Kasakad 0p
B: 1. FCF Järva-Jaani 9p, Viimsi MRJK 4p, FC Tartu 3p, Kuusalu JK Rada 1p
C: 1. Läänemaa JK 6p, FC Otepää 5p, JK Kaitseliit Kalev II 4p, EMÜ SK 1p
D: 1. JK Tondi 9p, SK Tääksi 6p, FC Kiiu 1p, Ambla Vallameeskond 1p

Alagrupimängud:
15:00 A JK Tulevik Vanakesed - SK Eestimaa Kasakad  4:1
Väravad:  Rainer Peips (3), Tanel Lang - Aleksandr Gostev
15:15 A Tõrva JK - Tallinna JK Piraaja  1:1
Väravad: Mairo Vister - Valter Kliimand
15:30 C FC Otepää - JK Kaitseliit Kalev II  0:0
Väravad: -
15:45 C Läänemaa JK - EMÜ SK  2:1
Väravad: Aare Avila, Vladislav Šikirjavõi - Heigo Hausenberg
16:00 A SK Eestimaa Kasakad - Tallinna JK Piraaja  0:1
Värav: Taavi Kaarmaa
16:15 A JK Tulevik Vanakesed - Tõrva JK  2:0
Väravad: Rauno Meister, Tanel Lang
16:30 C JK Kaitseliit Kalev II - EMÜ SK  1:0
Värav: Kaarel Tenso
16:45 C FC Otepää - Läänemaa JK  3:2
Väravad: Taavi Lassmann, Martin Raid, Priit Lehismets - Mark Kolosov (2)
17:00 A Tõrva JK - SK Eestimaa Kasakad  3:1
Väravad: Alvar Kasak, Raido Raad, Heigo Kosemets - Vjatšeslav Smirnov
17:15 A Tallinna JK Piraaja - JK Tulevik Vanakesed  0:2
Väravad: Tanel Lang (2)
17:30 C Läänemaa JK - JK Kaitseliit Kalev II  3:2
Väravad: Aleksandr Molkov (2), Aare Avila - Priidik Luks, Laurits Randmann
17:45 C EMÜ SK - FC Otepää  1:1
Väravad: Timur Semjonov - Tanel Ojaste
18:00 B Viimsi MRJK - FC Tartu  2:1
Väravad: Ats Klemmer, Martin Reim - Sander Ismael
18:15 B FCF Järva-Jaani - Kuusalu JK Rada  1:0
Väravad: Elgar Kõll
18:30 D JK Tondi - Ambla Vallameeskond  3:0
Väravad: Vadim Dolinin, Dmitri Židkov, Aleksandr Embrich
18:45 D SK Tääksi - FC Kiiu  1:0
Väravad: Jorgen Võsa
19:00 B FC Tartu - Kuusalu JK Rada  1:0
Väravad: Sander Ismael
19:15 B Viimsi MRJK - FCF Järva-Jaani  2:3
Väravad: Karl Anton Sõerde, Martin Reim - Veiko Vespere, Raido Vespere (2)
19:30 D Ambla Vallameeskond - FC Kiiu 1:1
Väravad: Urmo Kuningas - Rolf Põhjala
19:45 D JK Tondi - SK Tääksi  2:0
Väravad: Vitali Ivahnenko, Vadim Dolinin
20:00 B FCF Järva-Jaani - FC Tartu  2:0
Väravad: Veiko Vespere, Raido Vespere
20:15 B Kuusalu JK Rada - Viimsi MRJK  2:2
Väravad: Denis Petrov (2) - Karl Anton Sõerde, Silver Mägi
20:30 D SK Tääksi - Ambla Vallameeskond  4:0
Väravad: Sten Kase, Jorgen Võsa, Kristo Kalistratov, ov. Alar Heinsaar
20:45 D FC Kiiu - JK Tondi  2:4
Väravad: Keio Kivistik (2) - Andrei Usmanov, Maksim Židkov, Pavel Rubel, Vitali Ivahnenko

Kohamängud:
21:00 A1 JK Tulevik Vanakesed* - C1 Läänemaa JK  1:0
Väravad: Rainer Peips
21:15 B1 FCF Järva-Jaani - D1 JK Tondi*  2:4
Väravad: Marko Mitt, Raido Vespere - Pavel Rubel, Aleksandr Embrich (2), Andrei Usmanov
21:30 III - IV koha mäng Läänemaa JK* - FCF Järva-Jaani  2:0
Väravad: Rener Uibopuu, Vladislav Šikirjavõi
21:45 FINAAL JK Tulevik Vanakesed - JK Tondi*  0:4
Väravad: Maksim Židkov, Pavel Rubel, Dmitri Židkov, Andrei Usmanov

I koht - JK Tondi: 1-Aleksei Kulakovski, 2-Jüri Amosov, 4-Vadim Dolinin, 20-Aleksandr Embrich, 14-Anton Freiman, 9-Vitali Ivahnenko, 13-Jüri Korotkov, 10-Pavel Rubel, 7-Jevgeni Lukaštšuk, 12-Denis Mettus, 8-Danil Pavlutšenko, 5-Andrei Usmanov, 15-Viktor Tepljašin, 23-Dmitri Terletski, 17-Dmitri Židkov, 18-Maksim Židkov, 19-Sergei Kljujev, Mihhail Petrov.

II koht - JK Tulevik Vanakesed: 12-Märt Lepik, 69-Aivo Stern, 8-Rauno Meister, 18-Kaur Tomson, 7-Oskar Kivilaan, 13-Rainer Peips, 11-Jarno Kipp, 15-Tanel Lang, 10-Rivo Rosin, 19-Joonas Liik.
Treener: Aivo Stern

III koht - Läänemaa JK: 3-Bert Rotberg, 8-Leonid Bragin, 11-Tarvo Manni, 37-Rener Uibopuu, 20-Vladislav Šikirjavõi, 5-Mark Kolosov, 15-Aare Avila, 17-Talis Tamm, 94-Ken Sinkevicius, 9-Martin Salf, 7-Aleksandr Molkov.
Treener: Bert Rotberg

IV koht - FCF Järva-Jaani: 13-Taavi Idavain, 24-Raido Vespere, 26-Elgar Kõll, 18-Erki Vilipp, 6-Janno Roosioja, 10-Veiko Vespere, 7-Risto Trahv, 8-Marko Mitt, 2-Karl Kanne, 86-Ardi Kender.

Parim mängija: Rainer Peips (Viljandi JK Tuleviku Vanakesed)
Parim väravavaht: Ken Sinkevicius (Läänemaa JK)
Parim väravalööja: Pavel Rubel (JK Tondi)


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp
:

Tõrva JK: 14 Alexander Leitmäe, 1 Heigo Kosemets, 4 Erik Raal, 8 Andreas Orlo, 6 Juhan Kondike, 19 Alvar Kasak, 17 Aleksandr Kuus, 20 Meelis Mikiver, 9 Oliver Suur, 16 Raido Raad, 21 Mairo Vister, 26 Marek Vister, 13 Sergei Ivanov.
Treener Sergei Ivanov

Tallinna JK Piraaja: 1 Madis Eskusson, 4 Jan Harend, 7 Leo Kuuse, 9 Aleksei Smirnov, 13 Ilmar Põhjala, 14 Valter Kliimand, 24 Karla Oder, 25 Karmo Raudver, 53 Aiko Orgla, 39 Edvin Härgin, 44 Taavi Kaarmaa, 45 Mike Lehis, 54 Ralf Kruusima.
Treener: Ilmar Põhjala

SK Eestimaa Kasakad: 90 Oktai Agašov, 27 Aleksei Blitsõn, 14 Aleksandr Gostev, 23 Dmitri Gostev, 2 Aleks Kappo, 11 Roman Kordonets, 91 Aleksandr Košelev, 24 Maksim Medvedev, 34 Robert Papson, 52 Sergei Popov, 9 Oleg Semjonov, 55 Vjatšeslav Smirnov, 25 Alen Šekarev, 30 Aleksandr Muraljov, 7 Roman Agruzov, 18 Deniss Golubev, 80 Maksim Smirnov.
Treener Sergei Hvil


B-alagrupp:

Viimsi MRJK: 1 Lauri Randma, 22 Karl Eri Lõhmus, 21 Martin Reim, 9 Raoul Kirsima, 19 Karl Anton Sõerde, 96 Ken Marten Tammeveski, 36 Alari Verev, 11 Ats Klemmer, 32 Marken Malm, 10 Andri Kaljumäe, 7 Karl Kane, 5 Stenver Nahkur, 2 Rasmus Felt, 23 Silver Mägi, 14 Martin Lauri, 27 Karl Sten Põder, 15 Kristjan Eric Lääne.
Treener: Ivo Lehtmets

Kuusalu JK Rada: 1 Sergei Karpovitš, 10 Joonas Kröönström, 92 Kevin Kröönström, 14 Siim Tamm, 4 Margus Kröönström, 7 Markus Sisas, 6 Kenneth Kröönström, 11 Kristo Valdna, 17 Aleksandr Täht, 41 Aleksandr Morozov, 9 Aleksandr Levin, 3 Denis Petrov, 15 Lennart Kröönström.
Treener: Margus Kröönström

FC Tartu: 1 Endel Jänes, 2 Elar Tarkus, 77 Lauri Kivimeister, 13 Artur Kunttu, 18 Rauno Feiman, 22 Aduard Kovbasnjuk, 5 Sander Ismael, 88 Sander Kilk, 7 Maksim Mitrofanov, 3 Dmitri Kljutšviski, 11 Viljar Joa.
Treener: Sander Kilk


C-alagrupp:

FC Otepää: 42 Ardi Mark, 12 Mihkel Teder, 5 Raul Lehismets, 21 Priit Lehismets, 7 Martin Raid, 16 Robi Männiste, 17 Tanel Ojaste, 36 Tamar Järv, 33 Taavi Lassmann, 1 Edgar Leht, 88 Kait-Kaarel Vaino, 26 Ott Meerits, 82 Rainar Laes.
Treener: Kait-Kaarel Vaino

EMÜ SK: 2 Heigo Hausenberg, 1 Raido Kull, 12 Denis Serikov, 91 Karli Krigulson, 7 Verner Priimäe, 22 Imre Arujõe, 11 Raiko Aste, 4 Timur Semjonov, 9 Tauri Vilipõld, 13 Vahur Raigna.
Treener: Ando Hausenberg

JK Kaitseliit Kalev II: 43 Indrek Palm, 3 Kaarel Tenso, 41 Toomas Läätsim, 48 Mihkel Jäämees, 21 Priidik Luks, ? Indrek Maamägi, 18 Eduard Simora, 1 Denis Metsavas, 6 Allan Ojasu, 14 Laurits Raudmann.
Treenerid: Kaarel Tenso, Anton Kuznetsov


D-alagrupp:

SK Tääksi: 1 Erlend Ohno, 9 Jorgen Võsa, 20 Ricki Kikas, 25 Jan-Erik Jegorov, 8 Kaido Kaljula, 7 Rasmus Alles, 63 Sten Kase, 1 Kristo Kalistratov, 88 Martin Terras, 17 Ainar Alliksaar, 6 Taavi Aavasalu, 69 Rando Haugas, 1 Valmo Must, 15 Mart Vingissar.
Treener: Indrek Jegorov

FC Kiiu: 1 Rainer Blond, 5 Keio Kivistik, 8 Kris Oliver Maiberg, 9 Rolf Põhjala, 10 Neyl Olev, 11 Jürgen Laasik, 16 Kaspar Osila, 19 Andres Kahu, 20 Karl Kuuseoja, 22 Evgeni Smirnov.

Ambla Vallameeskond: 23 Marko Kõiv, 69 Alar Heinsaar, 16 Kaur Lillevälja, 22 Jako Kullamägi, 50 Urmo Kuningas, 20 Indrek Lumiste, 3 Jan-Are Nursi, 1 Aigar Lumiste, 13 Jörgen Vikat.
Treener: Marko Kõiv

20.12.2013 15:53













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.