KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kuup3 Esiliiga turniiri võitis Viljandi JK Tulevik

Laupäeva õhtupoolikul toimus Kuup3 Esiliiga turniir. Kokku osales 10 möödunud hooajal Esiliigas mänginud meeskonda. Alagrupimängude järel selgus neli kohamängudele pääsejat.

Esimeses poolfinaalis oli Viljandi JK Tulevik penaltiseeria järel üle Jõhvi FC Lokomotivist. Teises võitis Kiviõli FC Irbis Tartu SK 10 3:1. Ka esikohamängus tuli kasutada penaltiseeria abi ja Tulevikule näeratas jällegi õnn, koos sellega ka esikoht turniiril. Kiviõli FC Irbis leppis teise kohaga, kolmandaks tuli Tartu SK 10.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Dmitri Kirilov Kiviõli FC Irbisest, parim väravavaht oli Karl-Romet Nõmm Viljandi JK Tulevikust. Edukam väravalööja oli Tõnis Starkopf Irbisest, kes oli täpne koguni 9 korral.

Kuup3 Esiliiga turniir 28. detsembril

Alagrupid
A: 1. Viljandi JK Tulevik 7p, 2. Tartu SK 10 7p, FC Puuma 7p, Tallinna FC Levadia II 5p, Rakvere JK Tarvas 1p
B: 1. Kiviõli FC Irbis 12p, 2. Jõhvi FC Lokomotiv 7p, Tallinna FC Flora II 6p, Vändra JK Vaprus 4p, Tartu JK Tammeka II 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik  0:2
Väravad: Karel Kübar, Indrek Ilves
15:20 A Tartu SK 10 - FC Puuma  3:0
Väravad: Oliver Avasoo, Eero Eessaar (2)
15:40 B Tallinna FC Flora II - Vändra JK Vaprus  1:0
Värav: Maikel Astur
16:00 B Tartu JK Tammeka II - Kiviõli FC Irbis  1:4
Väravad: Marek Naal - Tõnis Starkopf (4)
16:20 A Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia II  0:0
Väravad: -
16:40 A FC Puuma - Rakvere JK Tarvas  2:1
Väravad: Yaroslav Dmitriev, Pavel Apalinski - Kaarel Saar
17:00 B Vändra JK Vaprus - Jõhvi FC Lokomotiv  1:1
Väravad: Marco Lukka - Vitaly Kutuzov
17:20 B Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Flora II  2:1
Väravad: Tõnis Starkopf, Dmitri Kirilov - Erkki Kubber
17:40 A Rakvere JK Tarvas - Tartu SK 10  1:1
Väravad: Mihkel Saar - Reimo Austa
18:00 A Tallinna FC Levadia II - FC Puuma  0:0
Väravad: -
18:20 B Tallinna FC Flora II - Tartu JK Tammeka II  2:0
Väravad: Alex Sander Sepp, Erkki Kubber
18:40 B Jõhvi FC Lokomotiv - Kiviõli FC Irbis  2:3
Väravad: Vitaly Kutuzov, Andrei Jõgi - Dmitri Kirilov, Tõnis Starkopf, Anton Smetanin
19:00 A FC Puuma - Viljandi JK Tulevik  1:0
Värav: Rameš Mamedov
19:20 A Tartu SK 10 - Tallinna FC Levadia II  1:0
Värav: Ergo Eessaar
19:40 B Kiviõli FC Irbis - Vändra JK Vaprus  4:1
Väravad: Dmitri Kirilov, Tõnis Starkopf (3) - Mihhail Kravtšenko
20:00 B Tartu JK Tammeka II - Jõhvi FC Lokomotiv  0:2
Väravad: Deniss Kulikov, Andrei Jõgi
20:20 A Viljandi JK Tulevik - Tartu SK 10  2:0
Väravad: Roger Teor, Karel Kübar
20:40 A Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas  4:3
Väravad: Harles Läst, Vladislav Iljin, ov. Sander Susi, Mart Paul Preiman - Toomas Kiis, Joonas Ljaš (2)
21:00 B Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora II  3:2
Väravad: Nikita Volkov, Marek Šatov (2) - Maikel Astur, Gerdo Juhkam
21:20 B Vändra JK Vaprus - Tartu JK Tammeka II  4:2
Väravad: Toomas Mangusson, Artur Ojala, Oliver Ojala, Ranet Lepik - Kevin Rääbis, Priit Peedo

Kohamängud:
21:40 A1 Viljandi JK Tulevik - B2 Jõhvi FC Lokomotiv  1:1, pen. 1:0
Väravad: Rasmus Luhakooder - Vitaly Kutuzov
22:00 A2 Tartu SK 10 - B1 Kiviõli FC Irbis  1:3
Väravad: Eero Eessaar - Dmitri Kirilov, Anton Smetanin, Deniss Suvorikov
22:20 III-IV koha mäng Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu SK 10  0:1
Värav: Karl Koppel
22:40 FINAAL Viljandi JK Tulevik - Kiviõli FC Irbis  1:1, pen. 6:5
Väravad: Tiit Tikenberg - Sergei Kostin

I koht - Viljandi JK Tulevik: 42-Karl-Romet Nõmm, 16-Siim Saar, 31-Roger Teor, 14-Karel Kübar, 10-Indrek Ilves, 20-Rasmus Luhakooder, 30-Oskar Berggren, 5-Henri Paavo, 84-Tiit Tikenberg, 2-Kevin Paavo, 21-Kristen Kähr.

II koht - Kiviõli FC Irbis: 90-Nikolai Kostroma, 11-Tõnis Starkopf, 6-Janek Hepner, 9-Dmitri Kirilov, 8-Deniss Suvorikov, 27-Anton Smetanin, 21-Tural Gurbanov, 4-Sergei Kostin, 18-Stanislav Russakov.

III koht - Tartu SK 10: 32-Mihail Gutak, 17-Eero Eessaar, 24-Tarvo Laurson, 6-Karl Koppel, 20-Lauri Ott, 18-Ergo Eessaar, 5-Kristjan Uuk, 4-Martin Vilismäe, 7-Oliver Avasoo, 12-Reimo Austa, 1-Ermo Ojaste.

IV koht - Jõhvi FC Lokomotiv: 22-Aleksandr Zahharenkov, 7-Kevin Kaivoja, 9-Sergei Bazjukin, 16-Andrei Jõgi, 20-Jegor Rudomin, 28-Valeri Smelkov, 27-Vitaly Kutuzov, 2-Deniss Kulikov, 3-Dmitri Smirnov, 6-Nikita Volkov, 19-Marek Šatov, 15-Valeri Kurlõtskin, 5-Jevgeni Malahhov.

Parim mängija: Dmitri Kirilov (Kiviõli FC Irbis)
Parim väravavaht: Karl-Romet Nõmm (Viljandi JK Tulevik)
Parim väravalööja: Tõnis Starkopf (Kiviõli FC Irbis) - 9 väravat


Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Tallinna FC Levadia II: 30 Vladislav Tsvetkov, 4 Gregor Aru, 20 Nikita Brõlin, 9 Vladislav Iljin, 3 Madis Vihmann, 21 Dmitri Egorov, 27 Henry Rohtla, 10 Robert Sadovski, 5 Nikita Koger, 1 Henri Heinola, 28 Harles Läst, 6 Alger Dzumadil, 2 Braien Kaldoja, 25 Silver Kotli, 23 Mart Paul Preiman, 22 Oskar Aksiim, 19 Sten Kuks, 16 Mark Oliver Roosnupp.

Rakvere JK Tarvas: 1 Sahkur Jüris, 30 Susi Sander, 17 Tovstik Alari, 26 Tovstik Elar, 4 Saar Kaarel, 18Saar Mihkel, 22 Ljaš Joonas, 16 Kaasik Jaanus, 69 Gull Mihkel, 91Hang Henri, 11 Kiis Toomas, 92 Valk Rauno, 24 Ööpik Rain, 6 Vahero Mehis, 27 Trasberg Taavi, 32 Kuusik Reijo.

Tallinna FC Puuma: 1 Mark Boskin, 12 Pavel Apalinski, 18 Rames Mamedov, 2 Jevgeni Romanov, 19 Mark Dubinin, 13 Jaroslav Dmitrijev, 16 Kirill Vinogradov, 8 Aleksei Filimonov, 14 Vlasiv Sinyavskiy, 10 Zaur Ramazanov, 7 Vladimir Tsevertko, 5 Oleg Kaljurand, 22 Arvidas Pankevitsius, 9 Nikolai Lõsanov.


B-alagrupp:

Tallinna FC Flora II: 2 Kewin Mataloja, 6 Joosep Juha, 14 Alex Sander Sepp, 1 Magnus Karofeld, 13 Maikel Astur, 5 Samuel Vard, 8 Gerdo Juhkam, 11 Randin Rande, 9 Erkki Kubber, 3 Jan Kokla, 15 Sander Lootus, 4 Silver Sõrmus.

Tartu JK Tammeka II: 1 Karl Johan Pechter, 22 Ando Hausenberg, 2 Kenn Laas, 97 Marek Naal, 12 Rasmus Tauts, 50 Priit Peedo, 61 Paul Naaber, 11 Kevin Rääbis, 15 Lemar Savikink, 28 Tanel Vanaveski, 8 Markus Jõgi, 31 Indrek Koser.

Vändra JK Vaprus: 45 Hans Naano, 18 Taavi Midenbritt, 16 Toomas Eier, 7 Karel Otto, 9 Rait Sõrmus, 17 Toomas Mangusson, 15 Artur Ojala, 5 Oliver Ojala, 21 Marco Lukka, 11Mihkel Jürgenstein, 12 Mihhail Kravtšenko, 27 Ranet Lepik.

28.12.2013 15:52













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.