KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga teise turniiri võitis Tartu FC Merkuur

Triobet Aastalõputurniiri kolmanda võistluspäeva lõpetasid III liiga teisel turniiril osalenud 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi.

Poolfinaali pääsesid alagruppide parimad Tartu FC Merkuur, Tallinna Maccabi, Valga FC Warrior ja Vastseliina FC Aspen. Esikohamängus oli Merkuur penaltide järel üle Warriorist. Aspen pälvis III koha mänguta, sest Maccabi loobus kohamängudest.

I koht: Tartu FC Merkuur
II koht: Valga FC Warrior
III koht: Vastseliina FC Aspen

Parim väravalööja: Artur Pinajev (Tartu FC Merkuur) - 6 väravat
Parim väravavaht: Aivo Akkus (Valga FC Warrior)
Parim mängija: Marek Naal (Valga FC Warrior)

Alagrupimängud:

15:00 A Tartu FC Merkuur - Lääne-Nigula JK 3:1
Väravad: Andrei Tehnikov, Artur Pinajev (2) - ov. Andrei Ots

15:15 A Keila JK II - Saku Sporting 1:1
Väravad: Oscar William Quirk - Andreas Solom

15:30 C Viimsi FC Igiliikur - Kristiine JK 1:0
Värav: Anti Luik

15:45 C Tallinna Maccabi - JK Pärnu-Jaagupi 3:3
Väravad: Pavel Hodossov (2), Aleksandr Kvitš - Ülari Tohver (2), Mattias Oga

16:00 A Lääne-Nigula JK - Saku Sporting 1:3
Väravad: Mikk Tomson - Taavo Velt (2), Jaanus Kaiva

16:15 A Tartu FC Merkuur - Keila JK II 3:1
Väravad: Artur Pinajev, Ilia Kozõrev, Vladislav Vallades - Indrek Kelement

16:30 C Kristiine JK - JK Pärnu-Jaagupi 0:0
Väravad: -

16:45 C Viimsi FC Igiliikur - Tallinna Maccabi 0:2
Väravad: Sergei Balbutski, Pavel Hodossov

17:00 A Keila JK II - Lääne-Nigula JK 1:1
Väravad: Kristo Käver - Tanel Kruuspan

17:15 A Saku Sporting - Tartu FC Merkuur 1:2
Väravad: Indrek Siir - Artur Pinajev (2)

17:30 C Tallinna Maccabi - Kristiine JK 2:0
Väravad: Aleksandr Berg, Sergei Balbutski

17:45 C JK Pärnu-Jaagupi - Viimsi FC Igiliikur 2:2
Väravad: Ragnar Kass, Ülari Tohver - Sergei Fadejev, Kristjan Kontaveit

18:00 B FC Järva-Jaani - FC Hell Hunt 3:2
Väravad: Oskar Köster, Taavi Idavain (2) - Sander Leigri, Joel Kopli

18:15 B Valga FC Warrior - Saaremaa Malev 4:1
Väravad: Marek Naal, Siimer Taits (2), Hans Valeri Järvmägi - Taavi Meier

18:30 D Kärdla LM - Vastseliina FC Aspen 0:1
Värav: Raul Juur

18:45 D FC Olympic Olybet - Ambla Vallameeskond 0:1
Värav: Alar Heinsaar

19:00 B FC Hell Hunt - Saaremaa Malev 3:0
Väravad: Mihkel Heinaste, Martin Talimets, ov. Kevin Org

19:15 B FC Järva-Jaani - Valga FC Warrior 1:2
Väravad: Arto Saar - Marek Naal, Jevgeni Botarov

19:30 D Vastseliina FC Aspen - Ambla Vallameeskond 3:1
Väravad: Artur Palok, Robert Kruuda, Raul Juur - Elari Jõendi

19:45 D Kärdla LM - FC Olympic Olybet 0:5
Väravad: Andri Porila, Taavi Kütimaa (2), Markko Kudu, Kristo Remmelgas

20:00 B Valga FC Warrior - FC Hell Hunt 1:0
Värav: Roman Raevski

20:15 B Saaremaa Malev - FC Järva-Jaani 0:1
Värav: Marko Mitt

20:30 D FC Olympic Olybet - Vastseliina FC Aspen 0:3
Väravad: Gaspar Vainula, Artur Palok, Jürgen Kuljus

20:45 D Ambla Vallameeskond - Kärdla LM 0:2
Väravad: Mario Degtjov, Aivo Jõeleht


Poolfinaalid:

21:00 A1 Tartu FC Merkuur - C1 Tallinna Maccabi +:-
(Maccabi loobus, kuna enamus mängijaid olid hallist lahkunud)

21:15 B1 Valga FC Warrior - D1 Vastseliina FC Aspen  1:1, pen. 3:2
Väravad: Marek Naal - Gaspar Vainula


Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng Vastseliina FC Aspen - Tallinna Maccabi +:-
Väravad: -

21:45 FINAAL Tartu FC Merkuur - Valga FC Warrior 1:1, pen. 4:3
Väravad: Artur Pinajev - Roman Raevski


Alagrupid/paremusjärjestus:
A - 1. Tartu FC Merkuur 9p, Saku Sporting 4p, Keila JK II 2p, Lääne-Nigula JK 1p
B - 1. Valga FC Warrior 9p, FC Järva-Jaani 6p, FC Hell Hunt 3p, Saaremaa Malev 0p
C - 1. Tallinna Maccabi 7p, Viimsi FC Igiliikur 4p, JK Pärnu-Jaagupi 3p, Kristiine JK 1p
D - 1. Vastseliina FC Aspen 9p, Ambla Vallameeskond 3p, FC Olympic Olybet 3p, Kärdla LM 3p

Koosseisud:

Tartu FC Merkuur: Sergei Zadniprjanets, Andrei Ots, Jevgeni Šatalin, Vladislav Gussev, Aleksandr Korosteljov, Ilja Kozõrev, Pavel Kornnõšev, Andrei Tehnikov, Artur Pinajev, Roman Usuntsinov, Vladislav Vallades, Žann Šmidt, Denis Bekker, Igor Antonov.

Lääne-Nigula JK: Tanel Kruuspan, Taago Kruuspan, Tarvi Kruuspan, Targo Kruuspan, Taavi Kruuspan, Kert Lillemets, Marko Truusalu, Maarek Tapper, Mikk Tomson, Andre Tammelaan, Ivo Püssa, Taavi Turba, Martin Palm, Markus Sats.

Saku Sporting: Rene Hani, Bernard Puström, Alo Pähn, Andreas Solom, Peeter Schmidt, Jaanus Kaiva, Vaido Velt, Andres Märso, Taavo Velt, Anthony Enden, Kent Loog, Indrek Siir, Rainer Veskimäe, Robert Schmidt, Jaan-Kristjan Kaalma, Velory Kais, Kristjan Oranen, Raimond Ojassalu.

Keila JK II: Petoffer Martin, Käver Kristo, Pukko Egert, Metsson Jako, Metsson Tõnis, Quirk Oscar William, Sundja Riico, Trisberg Tanel, Kullerkann Egert, Kelement Indrek, Kelement Martin, Puhm Alex-Sander, Jakobson Jagnar.

Kristiine JK: Hendrik Põldoja, Tarmo Randver, Urmas Truusa, Marken Christopher Saar, Andres Tammsaar, Taro Kageyama, Ingemar Sau, Ard Ernits, Jevgeni Kalnitski, Kaupo Heinma, Tiit Kriiska, Rando Hallik, Tanel Tomson, Mihhail Jakovlev.

Viimsi FC Igiliikur: Olav Arge, Alik Karajev, Guido Kutser, Kristjan Kontaveit, Meelis Tasa, Mihkel Sillaots, Eero Kelder, Anti Luik, Sergei Fadejev, Martti Mutli, Tarmo Peeduli, Ilja Mamajev, Siim Steinberg.

JK Pärnu-Jaagupi: Norman Peks, Martti Jürgenson, Mattias Oga, Mihkel Marvig, Taisto Rannamets, Ragnar Kass, Marko Oja, Ülari Tohver, Risto Aarna, Meinhard Pulk.

Maccabi: Aleksandr Berg, Sergei Balbutski, Vladimir Zahharov, Robert Sadovski, Pavel Hodossov, Aleksandr Kvitš, Sergey Sabirzyanov, Anton Granberg, Stas Gruzdov, Emanuil Uhal, Maksim Malish, Rene Rannamägi.

FC Hell Hunt: Ott Arumeel, Mihkel Heinaste, Rene Kulev, Joel Kopli, Raul Tammin, Martin Talimets, Sander Leigri, Juho Palu, Siim Poomann.

FC Järva-Jaani: Ardi Kender, Arto Saar, Risto Trahv, Veiko Vespere, Taavi Idavain, Martin Põvvat, Marko Mitt, Oskar Köster, Ragnar Lusmägi, Oliver Loorits, Alan Eldma.

Saaremaa Malev: Karel Kruuser, Kevin Org, Hardo Niit, Kaupo Saar, Sander Põlluäär, Joonas Põld, Priit Salong, Taavi Meier, Andre Aus, Arli Saar.

FC Valga Warrior: Aivo Akkus, Raiko Lepp, Siimar Taits, Marek Nool, Jevgeni Botarov, Aleksander Oleškevitš, Artjom Tšernõhh, Andry Toomis, Steven Põldre, Reimo Paidra, Roman Raevski, Hans Valeri Järvmägi, Andrei Kangro, S.Bogirov, Priit Pindma, Aleksandr Ljutkin, Harro Nõmm.

Kärdla LM: Imre Riik, Hendri Tärnu, Sander Laur, Marko Pruunlepp, Ken Pähn, Heimar Haavik, Jaan Rebel, Teet Kaasik, Kert Kuusalu, Aivo Jõeleht, Timo Vares, Tanel Lips, Kristjan Kirs, Kasper Elisaar, Georg Linkov, Mario Pegtjov.

Vastseliina FC Aspen: Janar Urbanik, Gaspar Vainula, Artur Palok, Sander Pild, Raul Juur, Robert Kruuda, Viljar Kuljus, Jürgen Kuljus, Erki Alliksoo.

Ambla Vallameeskond: Elari Jõendi, Marko Kõiv, Alar Heinsaar, Jako Kullamägi, Kaur Lillevälja, Jan-Are Nursi, Jörgen Vikat, Ezzat Bettaieb, Indrek Lumiste, Aigar Lumiste, Eero Varend, Varlis Sinijärv, Kalmer Klettenberg.

FC Olympic Olybet: Bauvald Indrek, Einard Urmo, Grauberg Margus, Kudu Markko, Kaljurand Artur, Kütimaa Taavi, Lahe Kristjan, Lamsoo Janno, Lari German, Liiv Erkko, Petrovits Alar, Porila Andri, Remmelgas Kristo, Rohtla Veiko, Tammisaar Märt, Toovere Karl Oskar, Vilipõld Tauri.

19.12.2014 21:42











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.