Halliturniiri kolmanda vooru protokollid

Hooajaeelsel Halliturniiril toimusid sellel nädalavahetusel III vooru mängud. Reedeses avamängus tegid JK Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Levadia väravateta viigi.

Laupäeval toimus 5 mängu, esimeses alistas Ararat Puuma 2:1, teises tegid Kalju ja Infonet 0:0 viigi. Seoses Tartu Tammeka meeskondade puudumisega kohtusid nende esialgsed vastased Narva JK Trans ja Viljandi JK Tulevik omavahel, Tulevik võitis 1:0. FCF Tallinna Ülikool oli 6:1 üle Tallinna FC Flora III-st. Viimasena läksid vastamisi Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond. FC Flora võitis 2:1.

Pühapäeval on kavas 7 mängu. Esmalt alistas JK Tallinna Kalev Tallinna FC Levadia II 3:2. Seejärel oli Nõmme Kalju FC II 3:0 üle Rakvere JK Tarvast. Pärnu Linnameeskond sai 2:1 võidu Tallinna FC Flora II üle. Tallinna JK Legion ja Maardu FC Starbunker tegid 3:3 viigi. Jõhvi FC Lokomotiv mängis 2:0 üle FC Kuressaare. Oma tänavuse avamängu pidanud Tartu FC Santos kaotas Kohtla-Järve JK Järvele 2:0 eduseisust 2:3. Viimases mängus alistas Tallinna FC Infonet II Tallinna JK Dünamo 5:2.

Kõik protokollid on üle kontrollitud.

Reedene mäng:

Reedel, 24. jaanuaril kell 20:00 A-turniiri mäng
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 58. Mindaugas Bagužis, 72. Vjatseslav Zahovaiko - 45. Artur Rättel, 74. Marek Kaljumäe

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev (46. 35-Artem Levizi), 3-Igor Dudarev, 2-Aleksandr Volodin, 7-Mindaugas Bagužis, 5-Igor Tšeminava, 22-Deniss Tjapkin (46. 13-Kassim Aidara), 11-Nikolay Mashichev, 33-Elmaestro Nikon (46. 18-Aleksei Lazebnõi), 10-Daniil Ratnikov (46. 9-Vjatšeslav Zahovaiko), 27-Evgeny Kabaev (46. 14-Kirill Novikov), 17-Jaroslav Kvasov (64. 25-Denis Vnukov).
Varusse jäi: 8-Maksim Paponov.

FC Levadia: 1-Roman Smiško (60. 30-Priit Pikker), 33-Dmitri Kruglov (46. 26-Andrei Sidorenkov), 3-Artjom Artjunin, 21-Aleksei Jahhimovitš (60. 2-Oleksandr Voltškov), 17-Maksim Podholjuzin, 16-Heiko Tamm (46. 18-Henry Rohtla), 15-Aleksandr Dmitrijev (46. 23-Marek Kaljumäe), 6-Ilja Antonov, 5-Omar El Husseini, 11-Ingemar Teever, 28-Rimo Hunt (40. 9-Artur Rättel).
Varusse jäi: 19-Aleksandr Kulinitš.

Pealtvaatajaid: 40
Kohtunikud: Kristo Tohver, Jaan Roos, Hannes Reinvald


Laupäevased mängud
:

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 13:30 D turniiri mäng

Tallinna FC Puuma - Tallinna FC Ararat TTÜ  1:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 64. pen. Nikolai Lõsanov - 2. Andrei Antonov, 85. Hans-Kristjan Aasma
Hoiatused: 45. Sergei Bilinski - 14. Vastan Yeghiazarjan, 84. Maksim Novikov

FC Puuma: 1-Vitas Mališauskas (86. 87-Kirill Andreev), 3-Rameš Mamedov (63. 11-Arvydas Pankevitšjus), 15-Anatoli Lõsanov, 14-Robin Lepp, 18-Kaspar Tilga, 12-Pavel Apalinski (63. 5-Bert Bortkevitš), 13-Christian Kartau, 9-Nikolai Lõsanov (69. 7-Robert Matso), 10-Sergei Bilinski (46. 17-Kirill Vinogradov), 6-Randy Padar, 13-Yaroslav Dmitriev (46. 19-Šalva Helaia).
Varusse jäid: 2-German Sokolov, 4-Nikita Golovin, 18-Aleksandr Fadejev.

FC Ararat: 111-Jevgeni Tukan, 20-Kirill Dmitrijev, 5-Maksim Novikov (46. 7-Miroslav Rõszkiewicz), 3-Joosep Tammerik, 14-Vastan Yeghiazarjan, 36-Andrei Savotškin (46. 28-Rasmus Sinivee), 19-Aleksandr Tkatšuk (46. 11-Rainer Põld), 9-Silver Kelder (46. 10-Märt Grauberg), 16-Andrei Antonov (46. 18-Anton Lahmanov), 8-Marko Parkala (46. 30-Silvestr Belozjorov), 2-Andre Järva (46. 77-Hans-Kristjan Aasma).
Varusse jäid: 55-Targo Parkala, 21-Egert Tamm, 1-Nikolai Pulkkinen.

Pv: 76
Kohtunikud: Rando Kesküla, Sander Saga, Kristo Värva


Laupäeval, 25. jaanuaril kell 15:15 A turniiri mäng
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 43. Reginald Mbu Alidor - 7. Aleks Mones, 81. Konstantin Nahk

Kalju FC: 1-Vitali Teleš, 77-Tihhon Šišov, 6-Jorge Rodrigues, 5-Alo Bärengrub, 2-Nicolas Galpin (70. 19-Janar Toomet), 11-Allan-Axel Kimbaloula, 75-Hidetoshi Wakui (46. 18-Tarmo Kink), 8-Karl Mööl, 9-Damiano Quintieri, 20-Reginald Mbu Alidor (57. 15-Märten Kuusk), 23-Vladimir Voskoboinikov (46. 99-Tarmo Neemelo).
Varusse jäi: 69-Sten-Marten Vahi.

Infonet: 1-Matvei Igonen, 2-Andrei Kalimullin, 3-Ats Sillaste, 27-Aleksandr Semahhin, 16-Aleks Mones (59. 19-Ruslan Beljaev), 77-Vladimir Malinin (75. 8-Tanel Melts), 10-Jevgeni Gurtšioglujants (75. 38-Konstantin Nahk), 20-Maksim Lipin (63. 18-Vladislav Ogorodnik), 9-Jevgeni Harin (46. 24-Marten Saarlas), 17-Oleg Valov (59. 6-Denis Balan), 11-Kouadio (46. 15-Eduard Golovljov).
Varusse jäid: 69-Ilja Kassjantšuk, 5-Edgar Tur, 14-Svjatoslav Jakovlev.

Pealtvaatajaid: 112
Kohtunikud: Juri Frischer, Aron Härsing, Veiko Mõtsnik


Laupäeval, 25. jaanuaril kell 17:00 B-C turniiri mäng
Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik  0:1 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 60. Kristen Kähr
Hoiatused: 50. Pavel Avdeev - 65. Tanel Lang

Trans: 1-Sergei Lepmets, 22-Tanel Tamberg, 4-Pavel Avdeev, 3-Roman Nesterovski, 19-Irie, 5-Sergei Mišin, 7-Viktor Plotnikov (65. 13-Vladislav Fjodorov), 14-Der (46. 9-German-Guri Lvov), 20-Rohus (63. 15-Vadim Mihhailov), 10-Frido, 21-Ševiakov.
Varusse jäid: 33-Nikita Tokaitšuk, 2-Valeri Nitchik, 16-Alexander Lisicin, 8-Vlad Vallasoo, 11-Sergei Kapustin.

Tulevik: 1-Karl-Romet Nõmm, 16-Siim Saar, 6-Kevin Paavo, 13-Kaarel Henn, 10-Indrek Ilves, 15-Tanel Lang, 23-Martin Normann, 17-Rainer Peips (62. 8-Marek Hanson), 80-Sander Loigo (65. 97-Rihard Reimaa), 31-Roger Teor, 21-Kristen Kähr.
Varusse jäi: 20-Rasmus Luhakooder.

Pealtvaatajaid: 35
Kohtunikud: Danel Udu, Siim Rinken, Egerd Pajustik


Laupäeval, 25. jaanuaril kell 18:45 E turniiri mäng
FCF Tallinna Ülikool - Tallinna FC Flora III  6:1 (3:1)
ametlik protokoll
Väravad: 15., 24. Robert Veskimäe, 29., 90. Rauno Nõmmiko, 80. pen. Aivar Anniste, 81. Martin Klasen - 35. Juhan-Jograf Siim
Hoiatused: 84. Martin Taska - 79. Griss Valgur, 82. Andry-Reilo Kahr
Eemaldamine: 61. Freddy Karpov (vlv)

FCF TÜ: 1-Pelle Päivil, 14-Martin Klasen, 33-Aivar Anniste, 17-Rauno Esaul, 5-Roman Minlibajev, 90-Robert Veskimäe, 27-Martin Taska, 45-Rasmus Munskind (58. 88-Martti Pent), 26-Martin Tšegodajev, 77-Rauno Nõmmiko, 10-Sander Lepik.
Varusse jäid: 3-Mait Anton, 64-Toomas Klasen.

FC Flora III: 1-Kristofer Tali (62. 21-Kevin Chris Saluste), 17-Brent Pere (46. 99-Silver Räämet), 8-Freddy Karpov, 15-Andreas Holst (46. 2-Griss Valgur), 3-Silver Grauberg (21. 5-Janek Hanson), 19-Silver Kruusalu, 11-Gregor Kreitsberg (46. 14-Gregor Wahl), 7-Karl-Sander Eensoo (46. 13-Andry-Reilo Kahr), 18-Martin Nurmsaar (54. 77-Andres Džestilov), 10-Juhan-Jograf Siim (46. 6-Mark Ivanov), 20-Egert Urva (46. 16-Teet Kaasik).
Varusse jäi: 9-Emanuel Odeh.

Pealtvaatajaid: 26
Kohtunikud: Reelika Turi, Andres Jahimaa, Jana Pipar


Laupäeval, 25. jaanuaril kell 20:30 A turniiri mäng
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond  2:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 64. Joseph Saliste, 68. Martin Kase - 86. Marten Mütt
Hoiatused: 71. Andre Mägi, 79. Sander Sinilaid

FC Flora: 12-Mait Toom, 34-Erkki Junolainen (46. 5-Janar Õunap), 31-Sander Post (76. 33-Gerdo Juhkam), 22-Nikita Baranov, 16-Markus Jürgenson, 13-Reio Laabus (46. 3-Roman Sobtšenko), 23-German Šlein, 7-Zakaria Beglarišvili (46. 73-Karl-Eerik Luigend), 19-Herol Riiberg (46. 15-Joseph Saliste), 99-Albert Prosa (56. 14-Martin Kase), 11-Rauno Sappinen (46. 9-Rauno Alliku).

Paide LM
: 1-Mart-Mattis Niinepuu, 29-Andrei Veis (65. 6-Rene Puhke), 13-Andre Mägi (74. 15-Tambet Anso), 4-Joel Indermitte, 10-Dmitri Kovtunovitš (46. 26-Sander Sinilaid), 19-Rauno Tutk (46. 25-Eerik Reinsoo), 8-Ervin Kõll (55. 23-Karl Johann Reitalu), 7-Jasper Uwaegbulam (64. 24-Gregor Aru), 16-Elari Valmas (74. 9-Taavi Laurits), 17-Aleksandr Vassiljev (46. 27-Marten Mütt), 14-Sander Rõivassepp (46. 28-Markus Holst).

Kohtunikud: Eiko Saar, Silver Kõiv, Jaanus Mutli


Pühapäevased mängud:

Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 10:00 B turniiri mäng
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia II  3:2 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 3., 56. Aleksei Naariste, 79. Aleksei Savitski - 51. Raido Kannel, 63. Anton Muraveiko
Hoiatused: -

JK Tallinna Kalev: 1-Daniil Savitski, 17-Juri Gavrilov, 6-Egert Heintare, 4-Aleksei Savitski, 19-Ionel Armean, 5-Marek Kahr (62. 15-Alen Stepanjan), 11-Nikita Koger (66. 14-Innar Paal), 9-Anton Issakov (46. 3-Ian-Erik Valge), 7-Hans-Kristjan Hansberg (62. 18-Nikita Tšernei), 10-Albert Anissimov (32. 8-Raiko Karpov), 13-Aleksei Naariste (66. 16-Ranon Kriisa).
Varus: 15-Alen Stepanjan, 8-Raiko Karpov, 3-Ian-Erik Valge, 14-Innar Paal, 18-Nikita Tšernei, 16-Ranon Kriisa.

FC Levadia II
: 1-Vladislav Tsvetkov, 17-Alger Džumadil (86. 7-Kristjan Prunn), 5-Braien Kaldoja, 3-Raido Kannel, 28-Harles Läst (67. 2-Robert Sadovski), 19-Kaspar Mutso (89. 25-Oskar Aksiim), 6-Nikita Brõlin (73. 16-Henri Reinvald), 21-Mart Paul Preiman (46. 40-Hannes Tiru), 20-Vladislav Iljin (46. 10-Dmitri Jegorov), 27-Valeri Makarov (46. 23-Vladislav Kravtšenko), 9-Magnar Vainumäe (46. 22-Anton Muraveiko).
Varus: 30-Evert Priisaar, 7-Kristjan Prunn, 16-Henri Reinvald, 25-Oskar Aksiim, 2-Robert Sadovski, 22-Anton Muraveiko, 40-Hannes Tiru, 23-Vladislav Kravtšenko, 10-Dmitri Jegorov.

Pealtvaatajaid: 25
Kohtunikud: Miko Pupart, Heigo Paglant, Artur Telling


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 11:45 C turniiri mäng
Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC II  0:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 34., 85. Eddie Ever, 80. pen. Peeter Klein
Hoiatused: 26. Elar Tovstik, 41. Alari Tovstik, 57. Jaanus Kaasik, 83. Kaarel Saar

Tarvas: 30-Sander Susi, 16-Jaanus Kaasik, 18-Mihkel Saar, 69-Mihkel Gull (46. 8-Margus Kalda), 26-Elar Tovstik, 22-Joonas Ljaš (54. 10-Raido Laidam), 17-Alari Tovstik (54. 28-Mikk Mehike), 4-Kaarel Saar, 92-Rauno Valk, 7-Rainer Võsaste, 6-Mehis Vahero (54. 91-Henri Hang).

Kalju FC II: 69-Sten-Marten Vahi, 5-Hendrik Kummer, 7-Peeter Klein, 16-Robert Sahokia (46. 2-Aleksei Filimonov), 20-Rasmus Kuber (54. 24-Norman Vihul), 15-Märten Kuusk (64. 11-Aleksander Erik Ild), 23-Sören Kaldma, 8-Mihkel Ainsalu, 4-Hiroki Maehara (21. 17-Eddie Ever), 3-Kert Kruusel, 13-Hindrek Ojamaa.

Pv: 40
Kohtunikud: Martin Salong, Lennart Komp, Risto Eelmaa


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 13:30 C turniiri mäng
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II  2:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 29., 52. Kristen Saarts - 24. Sander Lootus
Hoiatused: -

Pärnu LM: 1-Hendrik Vainu, 4-Julius Sepp (58. 16-Alder Lepik), 11-Siim Mäeots, 12-Andro Aavik, 3-Joosep Sarapuu, 20-Tõnis Vihmoja, 9-Toomas Pent, 7-Kaarel Kaarlimäe, 8-Rasmus Peetson, 17-Ott Midenbritt (61. 21-Margus Põldsaar), 10-Kristen Saarts.

FC Flora II: 1-Magnus Karofeld, 6-Joosep Juha (46. 13-Anton Hmelnitski), 14-Sander Lootus, 8-Gerdo Juhkam (46. 20-Kalev Gustav Keert), 4-Silver Sõrmus (46. 2-Kewin Mataloja), 19-Tõnu Paavo, 18-Alex Sander Sepp, 33-Jan Kokla, 9-Randin Rande, 11-Maikel Astur, 5-Joseph Saliste (46. 15-Samuel Vard).
Varusse jäi: 12-Enri Nurmik.

Pealtvaatajaid: 50
Kohtunikud: Rauno Kald, Anton Biktimirov, Sander Jürjens


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 15:15 D turniiri mäng
Tallinna JK Legion - Maardu FC Starbunker  3:3 (3:2)
ametlik protokoll
Väravad: 12. Sergei Andrejev, 14. Artjom Balahnitšjov, 35. ov. Vadim Šalabai - 41. pen. Maksim Krivošein, 45. Klimentii Boldõrev, 63. Maxim Meshcheryakov
Hoiatused: 78. Mark Tarõkin - 78. Vadim Šalabai

Legion: 24-Mark Artjuhhov, 4-Artjom Balahnitšjov, 9-Gleb Sinitsin, 12-German Ussov (54. 90-Alex Savirand), 11-Sergei Frolov (81. 45-Edvard Borovkov), 18-Tomas Kirn (46. 55-Ilja Lihotin), 2-Erik Gornostajev (60. 5-Deniss Lebedev), 10-Aleksei Latõnin, 32-Mirza Gassimov (62. 3-Gleb Slivin), 88-Mark Tarõkin (72. 21-Sergei Tolbuzov), 17-Sergei Andrejev (78. 99-Anton Lyubeev).

Starbunker: 20-stanislav Tokarev, 5-Andrei Borissov, 2-Andrei Russak, 3-Sergei Zabelo (58. 9-Maxim Meshcheryakov), 6-Andrei Katsimon (72. 29-Aleksandr Matvejev), 19-Ilja Krivošein (26. 17-Vadim Šalabai), 22-Vladimir Gerasimov (46. 7-Šahriar Abdullajev), 11-Ilja Zelentsov, 12-Denis Kovtun, 8-Maksim Krivošein, 4-Klimentii Boldõrev.
Varusse jäi: 14-Aleksei Zelentsov.

Kohtunikud: Ago Kärtmann, Sander Jürjens, Erko Kookla


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 17:00 B turniiri mäng
Jõhvi FC Lokomotiv - FC Kuressaare  2:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 19., 86. Andrei Jõgi
Hoiatused: 24. Valeri Kurlõtškin, 80. Lasha Naveriani

FC Lokomotiv: 28-Valeri Smelkov, 18-Bogdan Nesterenko, 3-Dmitri Smirnov, 2-Denis Kulikov (56. 17-Juri Vereshchak), 9-Sergei Bazjukin (69. 23-Richards Ivanovs), 7-Kevin Kaivoja, 6-Nikita Volkov (46. 24-Lasha Naveriani), 15-Valeri Kurlõtškin (75. 19-Aleksandr Ivanjušin), 27-Vitaly Kutuzov (75. 10-Aleksandr Hlobõstin), 16-Andrei Jõgi, 8-Sergei Paltsev (46. 12-Juri Fljaz).
Varusse jäid: 1-Victor Gusev, 13-Aleksei Larin.

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 29-Algis Kelder, 25-Sander Viira (46. 7-Alari Saar), 3-Jaanis Kriska, 33-Märten Pajunurm, 21-Reivo Vinter, 20-Margus Rajaver (46. 2-Mait Erlenbach), 10-Karl Johan Kastein, 26-Sander Laht (46. 4-Märt Kluge), 11-Tõnis Koppel, 5-Raido Reinsalu.

Pv: 31
Kohtunikud: Kristo Külljastinen, Urmo Visnapuu, Marto Kiisk


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 18:45 E turniiri mäng
Tartu FC Santos - Kohtla-Järve JK Järve  2:3 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 5., 42. Robert Pluum - 55., 90.+2. Nikita Apet, 64. Kirill Davidenko
Hoiatused: -

Santos: 1-Joosep-Taaniel Sori, 7-Janno Poomre (46. 14-Mihkel Mikheim), 4-Jaanus Võrno, 2-Siim Valtna, 11-Marko Sonn (58. 6-Kenn Laas), 23-Joonas Kartsep (46. 8-Taavi Idavain), 3-Timo Teniste, 21-Tarvo Laurson (46. 5-Lauri Ott), 10-Taavi Vellemaa (58. 13-Erik Vares), 19-Robert Pluum (46. 9-Alar Alve), 17-Mikk Laas (58. 20-Karl-Eerik Vidaja).

Järve: 16-Victor Gusev, 60-Yuriy Flyak, 24-Aleksei Larin (46. 27-Nikita Apet), 17-Aleksandr Ivanjušin (6. 30-Aleksandr Vladimirov), 7-Gleb Stepanov, 15-Yuriy Vereshak, 35-Mihhail Zaitsev, 33-Aleksandr Hlobõstin (67. 11-Aleksei Stratiitšuk)), 3-Lasha Nakeriani (46. 42-Aleksei Tihhonov), 41-Janis Zubovs, 9-Richards Ivanovs (52. 10-Kirill Davidenko).

Pealtvaatajaid: 19
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Andres Jahimaa, Ain Alev


Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 20:30 E turniiri mäng
Tallinna FC Infonet II - Tallinna JK Dünamo  5:2 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 1., 77. Svjatoslav Jakovlev, 5., 18., 82. Eduard Golovljov - 55. Nikolai Bokanov, 69. Jevgeni Gribovski
Hoiatused: 39. Svjatoslav Jakovlev, 71. Dmitri Andreitšuk
43. minutil ei realiseerinud Savely Artemiev penaltit

FC Infonet II: 25-Maksim Zelentsov (46. 1-Viktor Avilov), 3-Evgeny Spiridonov (61. 21-Dmitri Andreitšuk), 4-Marko Veide (46. 6-Nikita Horuži), 5-Deniss Danilin, 7-Vadim Aksjonov (55. 9-Konstantin Televinov), 8-Savely Artemiev, 19-Erik Vinogradov, 22-Anton Aristov, 23-Eduard Golovljov, 27-Renats Granovskis, 77-Svjatoslav Jakovlev.

Dünamo: 1-Mihhail Lissenkov, 13-Jevgeni Gribovski, 23-Kirill Beljaev, 22-Aleksandr Gussev, 3-Mihhail Andrejev (46. 11-Mark Zolotuhhin), 14-Anatoli Božko, 6-Eduard Kuzmin, 5-Denis Skatškov, 15-Nikolai Bokanov (63. 20-Dmitri Podlisovski), 9-Igor Gerassimov, 10-Emil Guseinov (46. 7-Sergei Lefanov).

Pealtvaatajaid: 36
Kohtunikud: Taavi Puuorg, Margo Noode, Anton Noor

Foto: EJL

Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •