Seenioride karikaturniiri ajalugu

Eesti Jalgpalli Liit korraldab alates 2016. aastast seenioritele karikaturniiri, eesmärgiga pakkuda vanuses 45+ endistele mängijatele ja asjaarmastajatele liikumisvõimalust oma lemmikspordialal koos väikese võistlusmomendiga.

2020. aastal üldvõitja välja ei selgitatud.

Koroonaviiruse leviku tõttu sai pidada neljast planeeritud etapist ainult esimesed kaks ning novembris otsustati turniirI üldvõitjat üldse mitte välja mängida.

I etapp – 27. juuni kell 11.00 EJL hallis
Osalejad: Lasnamäe Ajax, Kohtla-Järve Novocentr, Narva United, La Strada, Trummi SK, Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK noored
(6 võistkonda, 73 mängijat)
Tulemused Turniir.ee lehel

II etapp – 22. august kell 12.00 Nike Arenal
Osalejad: Lasnamäe Ajax, Narva United, La Strada, Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK noored
(4 võistkonda, 49 mängijat)
Tulemused
Punktiseis pärast kahte etappi: Pärnu 18, Ajax 15, Narva 11, La Strada 10, Kohtla-Järve 8 ja Trummi 3.
III etapp – 7. november, kell 11:00 EJL jalgpallihall EI TOIMUNUD
IV etapp - detsember, Aastalõputurniir, EI TOIMUNUD

2019. aastal suutis Kohtla-Järve esindus tiitlit kaitsta.
Järgnesid Lasnamäe Ajax, Trummi SK, Pärnu, La Strada ja Peipsi United.

Veel pilte siit

Esmakordselt toimunud saalijalgpalli lisaetapil osalesid ainult Kohtla-Järve ja Ajax.

2018. aasta turniiril osales kolmel etapil kokku 84 erinevat mängijat
Kokkuvõttes saavutas esikoha Kohtla-Järve (pildil), kellele järgnesid Lasnamäe Ajax, La Strada, Trummi ja Pärnu veteranid.

2017. aasta seeniorite karika võitis Lasnamäe Ajax
Üldarvestuses tuli teisele kohale La Strada, kolmandaks Kohtla-Järve. Neile järgnesid Baltifo, Trummi SK ja vaid avaetapist osa võtnud Pärnu.

Rohkem pilte 2017. aasta turniiridest  siit

2016. aastal Tallinnas ja Ahtmes toimunud kolmel etapil osales 5 meeskonda:
Pärnu veteranid, Depoo ja La Strada, Lasnamäe Ajax, Kohtla-Järve veteranid ja Baltifo.
Kokkuvõttes esines kõige stabiilsemalt Depoo ja Lastrada meeskond (pildil)