KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KäRDLA LM (2013)
Esindaja: Mario Degtjov (tel. 53306080)
Treener: Mario Degtjov
Koduväljak: Kärdla linnastaadion
Koduväljaku aadress: Eha tn, Kärdla
Internet: www.hiiumaajalgpall.eu
Email: hiiumaajalgpall@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine must valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1KErk, Eerik23.09.1982EestiETM
2KJohanson, Janno30.09.1990EestiKTMETM
3Kaasik, Teet13.10.1996EestiETM
4KKirs, Kristjan29.07.1992EestiETM
5PKKoppel, Tõnis12.12.1982EestiETM
6KKutser, Guido10.08.1985EestiETM
7PKLaur, Sander18.01.1996EestiETM
8KLauri, Marko27.04.1994EestiETM
9KLinnas, Veiko01.11.1982EestiETM
10PKLõhmus, Taavi17.08.1986EestiKTMETM
11VVMittal, Evert02.12.1986EestiETM
12Riik, Imre30.08.1991EestiETM
13PKSelks, Mihkel24.06.1983EestiETM
14PKSolodov, Stanislav09.07.1987EestiKTMETM
15RTähiste, Jaan15.07.1988EestiKTMETM
16RTärnu, Hendri02.09.1994EestiETM
17PKVõsamaa, Tarmo16.03.1984EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Laur, Sander02323
Kutser, Guido02121
Tärnu, Hendri01919
Linnas, Veiko01919
Lõhmus, Taavi01919
Kaasik, Teet01818
Mittal, Evert01717
Riik, Imre01616
Havik, Heimar01414
Tähiste, Jaan01313
Lauri, Marko01212
Solodov, Stanislav01212
Koppel, Tõnis01010
Johanson, Janno099
Võsamaa, Tarmo099
Lips, Tanel099
Peetre, Andreas099
Kirs, Kristjan077
Vares, Timo077
Kotkas, Gustav066
Jõeleht, Aivo066
Juurikas, Gustav055
Erk, Eerik055
Tõnissoo, Alari044
Saarnak, Steven044
Degtjov, Mario044
Selks, Mihkel033
Laasberg, Joonas033
Elissaar, Kasper033
Valting, Kaupo022
Tõkke, Lauri022
Pavelts, Arsi022
Linkov, Georg011
Prints, Jaak011
Ojamaa, Märt011
Minajev, Artur011
NimiKarikasLiigadKokku
Laur, Sander020322032
Kutser, Guido018051805
Kaasik, Teet016091609
Tärnu, Hendri015791579
Mittal, Evert015301530
Lõhmus, Taavi014661466
Linnas, Veiko013301330
Riik, Imre012001200
Tähiste, Jaan010251025
Solodov, Stanislav010101010
Havik, Heimar0911911
Lauri, Marko0883883
Johanson, Janno0810810
Koppel, Tõnis0794794
Lips, Tanel0766766
Võsamaa, Tarmo0743743
Peetre, Andreas0605605
Kirs, Kristjan0595595
Kotkas, Gustav0540540
Vares, Timo0465465
Erk, Eerik0432432
Jõeleht, Aivo0372372
Juurikas, Gustav0295295
Tõnissoo, Alari0292292
Laasberg, Joonas0270270
Degtjov, Mario0233233
Elissaar, Kasper0202202
Pavelts, Arsi0180180
Selks, Mihkel0155155
Saarnak, Steven0147147
Ojamaa, Märt09090
Prints, Jaak09090
Valting, Kaupo06363
Tõkke, Lauri06060
Linkov, Georg04545
Minajev, Artur01818
NimiKarikasLiigadKokku
Tärnu, Hendri066
Kaasik, Teet055
Havik, Heimar055
Peetre, Andreas044
Laur, Sander033
Koppel, Tõnis033
Lips, Tanel011
Saarnak, Steven011
Riik, Imre011
Laasberg, Joonas011
Linnas, Veiko011
Johanson, Janno011
Degtjov, Mario011
Kirs, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kutser, Guido066
Võsamaa, Tarmo033
Linnas, Veiko033
Havik, Heimar022
Erk, Eerik022
Kaasik, Teet022
Johanson, Janno022
Lauri, Marko011
Koppel, Tõnis011
Vares, Timo011
Lõhmus, Taavi011
Selks, Mihkel011
Laur, Sander011
Juurikas, Gustav011
Degtjov, Mario011
Tõnissoo, Alari011
NimiKarikasLiigadKokku
Lauri, Marko011
Linnas, Veiko011
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.