28

09.2020

18:12

FC Kääriku alistas sõprusmängus jalgpalliliidu võistkonna

Reedel, 25. septembril külastas Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkond Kääriku murustaadioni avamist, kus peeti ka sõpruskohtumine FC Kääriku võistkonnaga. Võõrustajad väljusid vastasseisust 5:3 võiduga.

EJLi esindus asus kohtumist juhtima üheksandal minutil, kui värava sai kirja Ott Meerits. Külaliste eduseis suurenes 29. minutil tänu Sten Ütsmütsi tabamusele. Samal minutil tegi skoori Kääriku, kui jala sai valgeks Priit Lehismets. Esimene 30-minutiline poolaeg lõppes viigilise seisuga, kui üleminutitel oli resultatiivne Martin Raid.

Kohe teise poolaja alguses viis Lehismets oma teise väravaga Kääriku juhtima ning Janek Meet ja Egert Malts tegid seisuks 5:2. Mängu viimane tabamus läks jalgpalliliidu arvele ning lõppseisu tõi tabloole Raimo Nõu.

Jalgpalliliidu võistkonna eest käisid väljakul: Janek Meet (meeste koondises 37 mängu), Ivan O'Konnel Bronin (meeste koondises 22 mängu), Ott Meerits (meeste koondise kehalise ettevalmistuse treener), Sten Ütsmüts (noortekoondiste füsioterapeut), Rain Tölpus (Viljandi Tuleviku tegevjuht), Aivar Lillevere (meeste ja naiste koondise endine peatreener), Marek Naaris (FC Elva tegevjuht), Urmo Viickberg (Tartu Heliose juhatuse liige), Jaanus Vislapuu (Võru Heliose tegevjuht), Kaido Kukli (Põlva Lootose noortetööjuht), Sergei Ivanov (FC Valga noortetreener), Silver Lulla (Pärnu Poseidoni juhatuse liige) ja Raimo Nõu (Tallinna Kalevi aupresident).

Kääriku koosseisu kuulusid: Andres Arike, Erki Külm, Egert Malts, Kennart Saaremäe, Marko Ani, Taavi Sepp, Andrei Novikov, Raul Oja, Jaanus Kunts, Veiko Soo, Martin Teder, Sass Suiste, Martin Raid, Priit Lehismets, Raul Lehismets, Robi Männiste.