Eesti maavõistlused

Eesti maavõistluste logo


2019. aasta Eesti maavõistlused

Harjumaa 0-2 Jõgevamaa, 21. juuni kell 19:00, Keila jalgpallistaadioni muruväljak

Tallinn 5-4 Ida-Virumaa, 6. juuli kell 13:00, TNTK staadion

Valgamaa 5-1 Hiiumaa, 7. juuli kell 17:00, Valga linnastaadion

Läänemaa 10-2 Põlvamaa, 27. juuli kell 14:00, Haapsalu linnastaadion

Raplamaa 2-1 Viljandimaa, 4. august kell 19:00, Rapla Kesklinna Kooli staadion

Pärnumaa 3-4 Saaremaa, 10. august kell 18:00, Pärnu Rannastaadion
 

Võrumaa 5-2 Järvamaa, 18. august kell 15.00, Võru linnastaadion

Lääne-Virumaa 2-12 Tartumaa, 8. september kell 13:00 Rakvere linnastaadion

--------------------------------------------------------------------------

 

Mobiiltelefonis tabeli vaatamiseks soovitame telefoni pöörata horisontaalasendisse.

Turniiritabel pärast 2019. aasta mänge:
 Koondis M Vi K VV P
1. Harjumaa 8 6 1 1 27:12 19
2. Tallinn 8 6 0 2 25:14 18
3. Võrumaa 8 5 1 2 22:18 16
4. Valgamaa 8 5 1 36:15 16
5. Tartumaa 8 5 0 3 29:14 15
6. Järvamaa 8 4 1 3 26:26 13
7. Viljandimaa 8 4 0 4 17:20 12
8. Ida-Virumaa 8 4 0 4 30:28 12
9. Saaremaa 8 4 0 4 22:21 12
10. Pärnumaa 8 3 1 4 22:21 10
11. Raplamaa 8 3 1 4 15:20 10
12. Läänemaa* 8 3 0 5 26:27 9
13. Hiiumaa 8 2 1 5 10:22 7
14. Põlvamaa 8 2 1 5 12:40 7
15. Jõgevamaa* 8 2 1 5 12:14 7
16. Lääne-Virumaa 8 2 0 6 8:27 6

 *Jõgevamaa ja Läänemaa võistkondadel on kummalgi 1 loobumiskaotus

Võistkondade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:

  • võistluste võitja selgitamiseks mängitakse lisamäng või miniturniir (juhul kui võrdselt punkte rohkem kui kahel võistkonnal)
  • väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
  • omavaheliste mängude punkte;
  • omavaheliste mängude väravate vahet;
  • suuremat võitude arvu;
  • üldist väravate vahet;
  • suuremat löödud väravate arvu;
  • loosimistulemust.

Kõik väravalööjad (2012-2018):

VALGAMAA (36)
Sander Rõivassepp 8, Marek Naal 5, Priit Lehismets 4, Mark Ivanov 4,Raul Lehismets 2, Martin Teder 2, Oliver Suur 2, Aleksei Demutski 1, Roman Raevski 1, Kaspar Rõivassepp 1, Raiko Valk 1, Heigo Kosemets 1, Jarmo Aaviste 1, Sten Teemant 1, ov. Helander Vist (Põlvamaa), Inno Tuhkanen 1

IDA-VIRUMAA (30)
Vladislav Ivanov 5, Kirill Nesterov 3, Vadim Mihhailov 2, Svjatoslav Jakovlev 2, Artjom Škinjov 2, Maksim Bazjukin 2, Vassili Kulik 2, Vladislav Fjodorov 1, Konstantin Sarajev 1, Vitaly Kutuzov 1, Aleksandr Volkov 1, German-Guri Lvov 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Eduard Kolpakov 1, Aleksei Tihhonov 1, Artur Korepanov 1, Roman Grigorevski 1, Georgi Tunjov 1, Maksim Aleksejev 1

TARTUMAA (29)

Mikk Valtna 5, Rasmus Tomson 4, Aleksei Mamontov 3, Kristjan Tiirik 3, Kaarel Kallandi 2, Heiko Tamm 2, Aleksandr Pruttšenko 1, Hannes Tiru 1, Siim Tenno 1, Siim Roops 1, Edgar Leht 1, Mario Hansi 1, Kaido Koppel 1, Taivo Kask 1, Mikk Laas 1, ov. Jan Hendrik Kangur (L-Viru)

HARJUMAA (27)

Rando Leokin 3, Ander Ott Valge 2, Ergo Teino 2, Hannes Anier 2, Pelle Pohlak 2, Martin Kase 2, Mihhail Srubkovski 2, Andre Ilves 1, Marek Mäekala 1, Priidu Ahven 1, Henry Rohtla 1, Priit Danelson 1, Kaspar Kaldoja 1, Rene Aljas 1, Alexander Petrov 1, Ott Reinike 1, Siim Urva 1, Markko Kudu 1, ov. Timo Vares (Hiiumaa)

LÄÄNEMAA (26)
Mark Kolosov 5, Martin Salf 4, Karmo Einmann 4, Aleksandr Vassiljev 4, Rasmus Munskind 2, Vladislav Sikirjavõi 2, Artur Matto 1, Rimo Hunt 1, Kristo Enn 1, Rivo Reinsalu 1, Marten Valk 1

JÄRVAMAA (26)
Alar Arula 4, Juri Jevdokimov 2, Silver Neemelo 2, Arto Saar 2, Andres Luga 1, Tarmo Neemelo 1, Andrei Veis 1, Timo Lomp 1, Marion Adusoo 1, Leino Avi 1,  Sander Paalpere 1, Urmas Raaper 1, Andero Lipping 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1, Lauri Reinpõld 1, Jaagup Luts 1, Uku Lattik 1, Radmar Arula 1, Kristo Kiik 1

TALLINN (25)
Tarmo Kink 4, Vahur Kiis 4, Trevor Elhi 3, Karl Mööl 2, Gregor Wahl 2, Dmitri Kulikov 1, Raiko Karpov 1, Eduard Golovljov 1, Roman Sobtšenko 1, Alan Mones 1, Juhan Jograf Siim 1, Marten Niilop 1, ov. Erik Kruglov (Ida-Viru), ov. Aleksandr Ivanjušin (Ida-Viru), Hans-Kristjan Aasma 1

PÄRNUMAA (22)

Tanel Melts 3, Robyn Hallmere 2, Ranet Lepik 2, Risto Pärnat 2, Toomas Pent 2, Robert Kirss 1, Indrek Zelinski 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Anton Issakov 1, Daniil Ratnikov 1, Martin Pärn 1, Kristen Saarts 1, Robin Limberg 1, Reimo Madissoo 1, Oleg Mjasojedov 1, Tallinna omavärav

SAAREMAA (22)

Sander Laht 5, Mikk Rajaver 3, Maarek Suursaar 2, Kristjan Mere 2, Sander Viira 1, Märt Kluge 1, Elari Valmas 1, Artur Rihvk 1, Mario Pruul 1, Sander Seeman 1, Kaarel Kööp 1, Urmas Rajaver 1, ov Läänemaa, ov. Henri Rüütli (Pärnumaa)

VÕRUMAA (22)

Jüri Artemkin 4, Erki Alliksoo 3, Kristjan Moks 2, Jürgen Kolk 2, Lauri Pilv 2, Eduard Desjatski 2, Sten Org 2, Kait Hinn 1, Arsen Katšmazov 1, Kert Joakit 1, Mait Raha 1, Valgamaa omavärav

VILJANDIMAA (17)

Tiit Tikenberg 5,Ivar Sova 2,Erko Saviauk 1, Rasmus Luhakooder 1, Rain Tölpus 1, Oskar Kivilaan 1, Kaimar Saag 1, Kristen Kähr 1,Jarmo Ahjupera 1, Markel Utsal 1, Rasmus Alles 1, Janek Meet 1

JÕGEVAMAA (12)

Aivar Anniste 3, Mairo Tikerberi 2, Margo Parkala 2, Kaarel Põldma 2, Kristjan Kuldmägi 1, Lauri-Robert Indus 1, Vallo Goroško 1

PÕLVAMAA (12)
Priit Rauelu 5, Alar Alve 5, Tarvin Kaldvee 1, Erki Mõttus 1

RAPLAMAA (12)
Rauno Tutk 2, Janar Soomre 2,Taavi Laurits 1, Karl Ivar Maar 1, Karl Tamme 1, Alo Bärengrub 1, Kaarel Saaremets 1, Kristjan Nõulik 1, Joonas Soomre 1, Jürgen Andessalu 1

HIIUMAA (8)
Tõnis Koppel 2, Kersten Lõppe 2, Ken Pähn 2, Martti Pukk 1, Heimar Havik 1

LÄÄNE-VIRUMAA (8)
Jaanus Kaasik 2, Alari Aunapuu 2, Henri Hang 1, Kaarel Saar 1, Sergei Akimov 1, John-Eric Juht 1


Maavõistluste mängu reglement:

1. Mäng kestab 90 minutit jalgpallireeglite järgi.
2. Viigi puhul lisaaega ei tule, vaid lüüakse kohe penalteid, et selgitada konkreetse mängu võitja, kuid maavõistluste tabelisse läheb normaalaja viigiline tulemus.
3. Hoiatuskaartide puhul käib mäng jalgpallireeglite järgi. Kui on eemaldamine, siis jääb võistkond vähemusse.
4. Vahetusi võib teha nii palju kui vahetusmehi protokollis on. Sisse-välja vahetused pole lubatud.

2012-2018 maavõistluste tulemused:

2018
Hiiumaa - Valgamaa 2:0
Ida-Virumaa - Tallinn 0:6
Saaremaa - Pärnumaa 0:2
Järvamaa - Võrumaa 5:1
Tartumaa - Lääne-Virumaa 6:0
Viljandimaa - Raplamaa 4:3
Jõgevamaa - Harjumaa -:+
Põlvamaa - Läänemaa +:-

2017
Raplamaa - Ida-Virumaa 5:2
Lääne-Virumaa - Järvamaa 2:0
Valgamaa - Põlvamaa 14:1
Harjumaa - Hiiumaa 5:2
Võrumaa - Jõgevamaa 3:1
Läänemaa - Saaremaa 5:1
Pärnumaa - Tartumaa 5:0
Tallinn - Viljandimaa 2:0

2016
Viljandimaa – Tallinn 1:2
Ida-Virumaa – Raplamaa 5:1
Järvamaa - Lääne-Virumaa 3:1
Hiiumaa – Harjumaa 2:2, pen 3:5
Saaremaa – Läänemaa 11:1
Jõgevamaa – Võrumaa 2:3
Tartumaa – Pärnumaa 3:0
Põlvamaa – Valgamaa 3:7

2015
Tallinn - Pärnumaa 5:3
Viljandimaa - Tartumaa 1:4
Ida-Virumaa - Järvamaa 12:3
Raplamaa - Lääne-Virumaa 1:0
Põlvamaa - Jõgevemaa 2:2 (pen 4:2)
Hiiumaa - Läänemaa 2:0
Valgamaa - Võrumaa 2:4
Harjumaa - Saaremaa 5:1

2014
Läänemaa - Hiiumaa 6:0
Pärnumaa - Tallinn 2:0
Tartumaa - Viljandimaa 0:1
Lääne-Virumaa - Raplamaa 2:1
Jõgevamaa - Põlvamaa 3:0
Võrumaa - Valgamaa 2:2 (pen 5:4)
Saaremaa - Harjumaa 1:4
Järvamaa - Ida-Virumaa 7:3

2013
Põlvamaa - Võrumaa 4:1
Tallinn - Tartumaa 1:3
Hiiumaa - Saaremaa 0:1
Ida-Virumaa - Lääne-Virumaa 1:0
Harjumaa - Läänemaa 6:4
Raplamaa - Järvamaa 1:1 (pen 4:5)
Viljandimaa - Pärnumaa 6:5
Valgamaa - Jõgevamaa 5:2

2012
Jõgevamaa - Valgamaa 0:1
Saaremaa - Hiiumaa 3:1
Pärnumaa - Viljandimaa 2:3
Järvamaa - Raplamaa 5:1
Läänemaa - Harjumaa 0:5
Võrumaa - Põlvamaa 3:0
Lääne-Virumaa- Ida-Virumaa 1:3
Tartumaa - Tallinn 1:4   


2012. aasta maavõistlused
2013. aasta maavõistlused
2014. aasta maavõistlused
2015. aasta maavõistlused
2016. aasta maavõistlused
2017. aasta maavõistlused

2018. aasta maavõistlused

 


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla