21

06.2019

22:15

Jõgevamaa alistas võõrsil Harjumaa

Täna tehti algust Eesti maavõistlustega. Kaheksanda vooruga tehti algust Keilas, kus Jõgevamaa alistas 2:0 Harjumaa.

Külalised asusid mängu juhtima 12. minutil, kui täpne oli Lauri Robert Indus. Teise värava lõi Jõgevamaa 80. minutil, mil eduseisu kahekordistas Vallo Goroško.

Protokoll:
21. juunil kell 19:00 Keila linnastaadionil HARJUMAA - JÕGEVAMAA 0:2 (0:1) ametlik protokoll
Väravad: 12. Lauri Robert Indus, 80. Vallo Goroško
Hoiatused: 36. Karl Vahisalu - 54. Kristo Päkko, 75. Siim Tali

HARJUMAA: 76-Kermo Kiiler (62. 43-Martin Gutmann), 22-Randy Pius, 24-Karl Vahisalu, 90-Kevin Kaurson (78. 46-Marek Pihel), 8-Jaanus Mitter (46. 87-Robert Pangsepp), 20-Vladimir Ivanusko (78. 12-Toomas Sims), 21-Aleksandr Seppago, 17-Marten Hendrik Kelement, 28-Kermo Muraveiski, 18-Aleksei Panin, 15-Meelis Reiss.
Vahetuses: Christopher Kukk
Treener Erkki Kuriks, esindaja Tauri Tamkivi.

JÕGEVAMAA: 69-Mart Pall, 13-Aivar Anniste, 15-Ivo Lehtmets, 77-Gregor Lehtmets, 4-Rauno Pikver, 31-Siim Tali, 16-Lauri Robert Indus (26. 41-Sten Veskis), 11-Marko Murumaa, 21-Priit Jõeäär (85. 30-Kervin Kull), 18-Kristo Päkko (78. 23-Kaspar Kull), 6-Kevin Liblik (65. 17-Vallo Goroško).
Esindaja Priit Jõeäär.

Pealtvaatajaid: 36
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Aljona Malets, Katariina Järve

Eesti maavõistlused 2019:
Harjumaa - Jõgevamaa, 21. juuni kell 19.00, Keila jalgpallistaadioni muruväljak 0:2
Tallinn - Ida-Virumaa, 6. juuli kell 13.00, TNTK staadion
Valgamaa - Hiiumaa, 7. juuli kell 17.00, Valga linnastaadion
Läänemaa - Põlvamaa, 27. juuli kell 14.00, Haapsalu linnastaadion
Raplamaa - Viljandimaa, 4. august kell 17.00, Rapla Kesklinnakooli staadion
Pärnumaa - Saaremaa, 10. august kell 18.00, Pärnu Rannastaadion
Lääne-Virumaa - Tartumaa, 8. september kell 13.00 Rakvere linnastaadion
Võrumaa - Järvamaa, 18. august, Võru linnastaadion (mängu kellaaeg selgumisel)

Eesti Jalgpalli Liit korraldab koostöös maakondlike eestvedajatega Eesti maavõistluseid juba kaheksandat aastat, kus kohtuvad 15 maakonna ja Tallinna linna võistkonnad. Turniiri süsteem näeb ette, et kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). 2012. aastal alguse saanud turniir kestab 30 aastat. Rohkem infot leiab SIIT.