02.2024

16:57

Jalgpalliklubide lauatennise meistrivõistlustel võidutses Antti Luigemaa

Täna, 3. veebruaril toimus A. Le Coq Arenal esmakordselt jalgpalliklubide kogukondadele suunatud lauatenniseturniir. Esikoha teenis 20 võistkonna konkurentsis FC Audrut esindanud Antti Luigemaa.

Eesti Jalgpalli Liit korraldas turniiri koostöös logistikaettevõtte Ferroline Groupi ja Eesti Lauatennise Liiduga, et tuua jalgpallikogukond hooajavälisel perioodil kokku.

Kokku osales turniiril 20 võistkonda, kes jagati nelja viieliikmelisse alagruppi, kust edasi veerandfinaalidesse pääsesid iga alagrupi kaks parimat. Kõik mängud turniiril mängiti parem kolmest ehk kahe seti võiduni.

Alagrupiturniiril näitasid parimat minekut FC Audru, Viimsi, Saue Jalgpalliklubi, Põlva Lootos, FC Reaal, JK Vändra Vaprus, Jõhvi FC Phoenix ja Keila JK. Kõige tihedam rebimine edasipääsu nimel käis B-alagrupis, kus kolm võistkonda teenisid nelja mängu järel 7 punkti: võidetud/kaotatud settide ja punktide suhte järel jäi napilt veerandfinaali ukse taha FC Kuressaare esindus.

Veerandfinaalist teenisid edasipääsu FC Audru, Saue Jalgpalliklubi, FC Reaal ja Jõhvi FC Phoenix. Poolfinaalis alistas FC Audru Saue võistkonna tulemusega 2:0 (3;2), Phoenix oli 2:0 (5;7) parem Reaalist. Kolmanda koha mängus oli edukam Saue, kes jäi Reaali vastu peale 2:0 (4;4). Põneva finaalkohtumises näitas FC Audru 2:0 (6;4) paremust Jõhvi Phoenixi üle.

Turniiri esikolmik:

1. FC Audru (Antti Luigemaa)
2. Jõhvi FC Phoenix (Anna Romanenko)
3. Saue Jalgpalliklubi (Peeter Seppel, Rainer Kukk)

Esikolmikut autasustati medalitega ning võitjat ka karikaga. Kõik turniiri tulemused ja võistkondade koosseisud leiab siit.

Pildil turniiri esikolmiku esindajad (vasakult) Anna Romanenko, Antti Luigemaa, Rainer Kukk ja Peeter Seppel. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee