29

10.2019

12:37

Lootos alistas sõpruskohtumises jalgpalliliidu võistkonna

Põlva Lootose 25. sünnipäeva auks peetud sõpruskohtumises teenis Lootose võistkond 5:4 võidu Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) esinduse.

Lootospargis peetud mängu asus juhtima EJL, kui 13. minutil oli täpne Juss Tamming. Lootos viigistas seisu vaid kolm minutit hiljem tänu Priit Rahuelu tabamusele. Esimese 35-minutilise poolaja lõpuks oli Lootose eduseis lausa 4:1, kui kübaratrikiga sai hakkama Andre Kukk.

Teisel poolajal sai Kukk kirja veel ühe värava ja suurendas edu neljaväravaliseks. Seejärel teenis EJL kaks penaltit ning mõlemad realiseeris Siim Juks. Lõpu eel sai jalgpalliliidu eest veel jala valgeks Timo Teniste.

Lootose võistkonda kuulusid Miko Saarniit, Jürgen Juks, Ivan Mihnovitš, Kaido-Mainhard Kukli, Ander Konks, Sten Mõtus, Taavi Tobreluts, Egon Kasuk, Elar Tarkus, Bruno Rammo, Andre Kukk, Ave-Lii Laas, Eneli Kutter, Helander Vist, Priit Rahuelu, Lisanne Tamm, Raigo Orti, Kirta Talgre, Tauri Kolk, Indrek Käo*, Temari Nuuma*, Erik Listmann*.

EJLi poolelt käisid väljakul Urmo Viickberg, Siim Juks, Aleksander Sahharov, Juss Tamming, Eva Nõmme, Maarja Saulep, Kalle Roos, Tiit Lääne, Kuldar Pajula, Veiko Soo, Timo Teniste.

Mängu kohtunikud olid Ahti Lepp, Karl Erik Valdisoo ja Kevir Tamm.