14

12.2021

14:34

Tüdrukute koolinoorte meistriteks tulid Arte Gümnaasium ja Tallinna 21. Kool

EJLi jalgpallihallis toimunud Tallinna koolinoorte tüdrukute meistrivõistluste finaalturniiril tuli keskkoolide arvestuses võitjaks Arte Gümnaasium ja põhikoolide seas teenis võidu Tallinna 21. Kool.

Gümnaasiumide võistlustel läbis Arte turniiri täiseduga, kui nelja võistkonna konkurentsis alistati kõik vastased. Teisele kohale mängis end Tallinna 21. Kooli esindus, kolmandaks tuli Gustav Adolfi Gümnaasium ja neljandal positsioonil lõpetas Tallinna Ühisgümnaasium.

Arte koosseisu kuulusid: Žanna Smirnova, Emilia Koger, Victoria Vihman, Laura Jaanson, Cärolyn Eismann, Anna Semjonova, Annemai Lutter, Kristina Teern, Jaanika Volkov, Kärt Hüdsi, Valeria Liik ja Lisandra Rannasto ning juhendajad Kaire Palmaru, Oliver Ani ja Ilja Monakov.

Kokku osales meistrivõistlustel gümnaasiumide arvestus 13 kooli ja 127 tüdrukut.

Põhikoolide finaalturniiril noppis täiseduga võidu Tallinna 21. Kool, edestades Tallinna Õismäe Vene Lütseumi, Tallinna Õismäe Gümnaasiumi ja Tallinna Humanitaargümnaasiumi.

21. Kooli eest tegid võistlustel kaasa: Kirke Kala, Marie Kala, Ellinor Tänna, Kristin Ühtegi, Lii-Helen Ulla, Emma Viktoria Millend, Karoliina Rennik, Grete Maria Maandi, Victoria Groos, Karmen Vapper, Astrid Marra ja Michelle Ints ning neid juhendas õpetaja Liina Liivsoo.

Selles vanuseklassis võttis meistrivõistlustest osa 11 kooli ja 115 tüdrukut.

Pildil Arte Gümnaasiumi võidukas võistkond.