12.2019

15:15

VIDEO │ EJL alistas Aastalõputurniiril spordiajakirjanikud

Aastalõputurniiril peetud meelelahutuslikus sõpruskohtumises võttis Eesti Jalgpalli Liidu võistkond võidu spordiajakirjanikest koosneva FC Cosmose üle.

Kokku peeti kaks 20-minutilist poolaega. EJL asus juhtima kuuendal minutil, kui Juss Tamming skoori avas. Joosep Susi küll viigistas mänguseisu, kuid avapoolaja lõpuks oli tablool EJLi 5:2 eduseis, kui värava said kirja veel Tauri Tursk, Sander Jürjens ning kahel korral Tamming. Cosmose eest oli täpne Kasper Elissaar.

Teisel poolajal olid ajakirjanike eest resultatiivsed Susi, Elissaar ja Rivo Saarna ning EJLi eest said jala valgeks Tursk, Even Laanemaa ja Eva Nõmme. Üks tabamustest läks kirja ka Cosmose omaväravana ning lõppseisuks kujunes EJLi 9:5 võit.

EJLi eest käisid väljakul: Veiko Soo, Tauri Tursk, Robert Lepik, Even Laanemaa, Juss Tamming, Rasmus Raidla, Raul Ojassaar, Jako Arikainen, Jana Pipar, Timo Künnapas, Eva Nõmme ja Sander Jürjens.

FC Cosmose koosseisu kuulusid: Joosep Susi, Otto Kase, Kasper Elissaar, Andrian Tšeremenin, Mart Treial, Hendrik Osula, Ott Järvela, Jarmo Jagomägi, Rivo Saarna ja Kristjan Jaak Kangur.