29

08.2017

15:13

VIDEOD: Pärnu ja Ajax teenisid võidud, intervjuud

Naiste Meistrite liiga alagrupiturniiri viimasel päeval said võidud kirja Pärnu JK ja Amsterdami Ajax, kes alistasid vastavalt Riia Jalgpallikooli ja Standard Liège'i.

Pärnu suutis Rannastaadionil 750 pealtvaataja ees lõpetada koduse turniiri võiduga, kui 2:0 oldi üle Riia Jalgpallikoolist. Väravad sündisid teisel poolajal, kui esmalt oli 70. minutil täpne Kairi Himanen ning kaks minutit hiljem vormistas lõppseisu Kristina Bannikova. Selle võiduga teenis Pärnu alagrupis kolmanda koha, jättes lõunanaabrid neljandaks.

Samal ajal kohtusid omavahel ka Amsterdami Ajax ja Standard Liège ning selle mängu tulemusest sõltus ka alagrupivõitja ja edasipääseja järgmisesse ringi. Sellega sai hakkama Ajax, kes võitis kohtumise 3:0. Hollandi klubi läks juhtima 10. minutil, kui Desiree van Lunteren realiseeris penalti. Kuus minutit hiljem suurendas naiskonna eduseisu Linda Bakker ning 25. minutil lõi oma teise värava van Lunteren ja selle tulemusega kohtumine ka lõppes.

Vaata videokokkuvõtetest mõlema mängu väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgsed interjuud Himaneni ja Pärnu peatreeneri Jüri Saarega.