12

04.2021

16:04

Eestlased välismaal: Sorga lõi USA-s värava

Mitmed Eesti jalgpallurid näitasid möödunud nädalal oma oskuseid siin- ja sealpool Atlandi ookeani. USA-s toimunud treeningkohtumises lõi värava Erik Sorga.

Ründaja oli täpne D.C. Unitedi hooajaeelses matšis New York Red Bullsi vastu. Sorga tegi kaasa teise poolaja, mil löödi mängu mõlemad väravad. Eesti koondise ründaja viis oma võistkonna 52. minutil juhtima, kuid Red Bulls suutis viigistada 11 minutit hiljem. Kohtumine lõppeski tulemusega 1:1. MLSi hooaeg algab tuleval nädalavahetusel.

Joonas Tamm aitas Ukraina kõrgliigas Desna 4:1 võidule Oleksandria vastu. Kusjuures, Desna jäi mängus 0:1 kaotusseisu. Tamm tegi kaasa kogu kohtumise. Desna on liigatabelis neljas.

Vlasiy Sinyavskiy teenis Tšehhi kõrgliigas mänguaega lisaminutitel, kui tema koduklubi Karina viigistas Plzeni Viktoriaga 1:1.

Märtsikuu A-koondise debüüdi teinud 18-aastane Maksim Paskotši mängis Tottenham Hotspuri noortevõistkonna ridades 90 minutit, kui Southamptoni U18 võistkond alistati 3:0.

Artjom Dmitrijev ja Taldõkorgani Žetõsu kaotasid Kasahstani kõrgliigas Kostanai Tobalile. Dmitrijev sai kirja 90 minutit, kuid tema tööandja kaotas vastasele tulemusega 0:2.

Itaalia noorteliigas tegi kogu kohtumise kaasa Oliver Jürgens, kui Milano Interi U18 võistkond kaotas A.C. Milanile 0:1.