10

06.2021

11:11

Selgusid Eesti ja Läti 23-liikmelised koosseisud Balti turniiri viimaseks mänguks

Meeste koondis kohtub täna kodumurul Balti turniiri mängus Lätiga. Mängu avavile kõlab kell 19, mõlema koondise protokollist leiab 23 mängijat.

Eesti koondises olevatest mängijatest ei kuulu täna koosseisu Martin Miller ja Michael Lilander. Läti 26 mängija seast ei ole täna koosseisus Vladimirs Kamešs, Jānis Ikaunieks ja Vitālijs Maksimenko.

Mängu peakohtunik on Robertas Valikonis, keda assisteerivad äärtel Edgaras Bučinskas ja Gevork Arakelian. Neljanda kohtunikuna on ametis eestlane Aron Härsing. 

Eesti – Läti Balti turniiri kohtumine toimub A. Le Coq Arenal. Kell 18.50 algava otseülekande vahendusel saab kohtumisele kaasa elada ETV2 kanalil.

Eesti koondise koosseis mänguks Lätiga:

Väravavahid
1 Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Flora 7/0
12 Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 7/0
22 Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Kaitsjad

23 Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 85/0
7 Sander Puri (07.05.1988) – Tallinna JK Legion 83/4
18 Karol Mets (16.05.1993) – Al-Ettifaq (KSA) 67/0
3 Artur Pikk (05.03.1993) – Diosgyöri VTK (HUN) 43/1
16 Joonas Tamm (02.02.1992) – FC Vorskla Poltava (UKR) 40/3
2 Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 10/0
24 Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 6/0
25 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 4/0

Poolkaitsjad ja ründajad

14 Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 130/25
10 Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 87/13
8 Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 70/17
11 Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 45/1
15 Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 37/8
4 Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 33/5
5 Vladislav Kreida (25.09.1999) – Helsingborgs IF (SWE) 11/0
9 Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – MFK Karvina (CZE) 8/0
20 Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 6/0
19 Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 5/0
21 Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Tallinna FCI Levadia 5/0
6 Markus Soomets (02.03.2000) – Tallinna FC Flora 4/0

Peatreener: Thomas Häberli
Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller
Videoanalüütik: Ants Jaakson
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Marius Unt
Mänedžer: Miko Pupart

 

Läti koondise koosseis mänguks Eestiga:

Väravavahid

12 Roberts Ozols (10.09.1995) – Riga FC 7/0
23 Krišjānis Zviedris (25.01.1997) – FK Liepāja 0/0
1 Rihards Matrevics (18.03.1999) – Valmiera FC 0/0

Kaitsjad

5 Antonijs Černomordijs (26.09.1996) – Riga FC 13/1
3 Mārcis Ošs (25.07.1991) – FC Lugano (SUI) 19/1
4 Kaspars Dubra (20.12.1990) – FC Oleksandria (UKR) 42/3
18 Igors Tarasovs (16.10.1988) – Ethnikos Achnas FC (CYP) 38/2
6 Elvis Stuglis (04.07.1993) – RFS 3/0                                             
11 Roberts Savaļnieks (04.02.1993) – RFS 30/1                             
21 Krišs Kārkliņš (31.01.1996) – FK Liepāja 11/0
13 Raivis Andris Jurkovskis (09.12.1996) – Dundalk FC (IRL) 18/0
22 Vladislavs Sorokins (10.05.1997) – RFS 1/0

Poolkaitsjad ja ründajad                                                         

17 Artūrs Zjuzins (18.06.1991) – RFS 46/7
8 Eduards Emsis (23.02.1996) – FC Noah (ARM) 9/1                                 
14 Andrejs Cigaņiks (12.04.1997) – FC Zorja Luhansk (UKR) 21/0
15 Vladislavs Fjodorovs (27.09.1996)  – Riga FC 12/1                   
16 Alvis Jaunzems (16.06.1999) – Valmiera FC 10/0
26 Renārs Varslavāns (23.08.2001) – RFS 1/0                               
24 Aleksejs Saveļjevs (30.01.1999) – Mantova 1911 S.S.D. (ITA) 5/1                                   
25 Raivis Ķiršs (15.01.2000) – BFC Daugavpils 0/0                                                 
20 Roberts Uldriķis (03.04.1998) – FC Sion (SUI) 24/3
9 Dāvis Ikaunieks (07.01.1994) – FK Liepāja 30/5
19 Raimonds Krollis (28.10.2001) – FK Valmiera FC 9/1

Peatreener: Dainis Kazakevičs                                                         
Abitreenerid: Jurģis Pučinsks, Marians Pahars, Vladimirs Serbins 
Väravavahtide treener: Aleksandrs Proskurņins                                                       
Kehalise ettevalmistuse treener: Māris Smirnovs
Videoanalüütik: Iļja Ščaņicins           
Füsioterapeudid: Artūrs Ivuškāns, Jurijs Ksenzovs, Dmitrijs Jefremenkovs
Arst: Boriss Novikovs                                                             
Mänedžer: Aivars Vaivods

 

Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla