15

09.2024

14:43

Eesti saalijalgpallikoondis leppis Soome klubi vastu viigiga

Eesti saalijalgpallikoondis pidas täna, 15. septembril Saku spordikeskuses treeningkohtumise Soome klubi GFT vastu, kellega lepiti 2:2 viiki.

Esimesel poolajal teenis Eesti üheväravalise edu, kui 13. minutil sahistas väravavõrku Denis Vnukov. Kui vastane 27. minutil kohtumise viigistas, ütles sellele kaheksa minutit hiljem omapoolse vastuse Marek Naal, kes Mark Ivanovi söödu väravaks vormistas. Kohtumise viimasel minutil ei suutnud Eesti edust kinni hoida ning GFT skooris lõpptabloole 2:2 viigitulemuse.

Eesti koosseis: Artjom Tikhonov, Rene Kolsar, Vladislav Tsvetkov, Nikolai Pulkkinen, Denis Vnukov, Edwin Stüf, Marek Naal, Raul Rebane, Mikko Petteri Matinaro, Igor Vassiljev, Raul Männi, Maksim Goncharov, Roman Bažkov, Joonas Kartsep, Eduard Desjatski, Mark Ivanov, Temari Nuuma ja Danila Tsõgankov.

Koondise peatreener Mikko Kytölä, abitreenerid Ville Sihvonen, Dmitri Skiperski ja Madis Rajando, füsioterapeut Pavel Putškov ning mänedžer Even Laanemaa.

Treeningmäng oli kulminatsioon koondise kolmepäevasele laagrile, mis oli ettevalmistus septembri lõpus Horvaatias toimuvaks Futsal Week turniiriks. Eesti läheb ühes alagrupis vastamisi Gröönimaa ja Sloveeniaga. Mängupäevad on vastavalt 22. ja 24. septembril. Mõlema mängu algusaeg on Eesti aja järgi kell 17.00. Alagrupimängudele järgnevad kohamängud.

Pildil Eesti saalijalgpallikoondise koosseis kohtumises GFT-ga. Foto: Eesti Jalgpalli Liit