10

09.2021

14:17

Rannakoondis alistas Rootsi ning tõusis alagrupi liidriks

Eesti rannajalgpallikoondis jätkas täna, 10. septembril Portugalis toimuva Euroliiga Superfinaali alagrupimängudega ning teenis Rootsi üle kindla 7:1 võidu.

Rootsi asus kohtumist esmalt juhtima, ent Eesti ridadest tuli kiire vastus, kui avakolmandikul sai kaks tabamust kirja Kristian Marmor ning ühe lisas Rasmus Munskind. Kolm väravat löödi ka teisel kolmandikul, kui kahel korral oli täpne Sander Lepik ning väravani jõudis ka Priit Mäeorg. Kolmandal veerandil kindlustas Eestile 7:1 võidu Argo Alaväli.

Võidu järel asus Eesti alagruppi juhtima. Moldovaga, kellega on kogutud võrdne arv punkte ning keda edestatakse väravate vahega, lähevad eestlased vastamisi homme, 11. septembril kell 11.15.

Euroliiga Superfinaali B-divisjoni kohamängud toimuvad pühapäeval, 12. septembril. Alagrupivõitjad mängivad esikoha nimel, alagruppide teise koha omanikud selgitavad 3.–4. koha omanikud jne. Teises alagrupis mängivad Kasahstan, Kreeka, Leedu ja Türgi.

Koha A-divisjoni finaalis kindlustab vaid B-divisjoni turniiri võitja.

Kohtumisi peetakse kohapeal kahel väljakul ning samal liival selgitatakse 9.–12. septembrini ka A-divisjoni võitja. Kõikidest mängudest otseülekandeid ei näidata, kuid turniiri vältel leiab otseülekannete lingid Beachsoccer.com portaalist.