06

11.2021

18:37

U19 saalijalgpallikoondis viigistas Walesiga

Noormeeste U19 saalijalgpallikoondis avas punktiarve EM-valikturniiri eelringi viimases kohtumises, kui mängus Walesi eakaaslaste vastu vormistati 5:5 viik.

Walesi U19 koondis asus kohtumist juhtima 4. minutil, kui täpne oli Dylan Edvards. Juba järgmisel minutil suutis Eesti viigistada, kui 5. minutil näitas resultatiivsust Aimar Vendelin. Seejärel asus Eesti kohtumist 2:1 juhtima, kui 11. minutil oli täpne Emil Elrond Karu. Mäng oli lahtine ja seda tunnistas 12. minutil Walesi löödud 2:2 värav. Esimesel poolaja lõpus oli vastastest täpne veel Joe Thomas ja Eesti pidi poolajapausile suunduma 2:3 kaotusseisus.

Teise poolaja alguses oli eestlastest täpne Nikita Filin, kes vormistas mänguseisuks 3:3. Mäng kogus põnevust, kui Wales ja Eesti kordamööda mängu juhtima asusid. Eesti poolelt olid teisel poolajal veel resultatiivsed Maksim Raužin ja Artur Timoska.

Walesi vastu võetud viik andis Eestile turniiritabelis 1 punkti, millega jäädi oma grupi viimaseks. Esikohal on enne viimast mängu 6 punktiga Andorra. Tänases viimases kohtumises lähevad vastamisi liidrikohta hoidev Andorra ja tabeli kolmas San Marino.