10

09.2019

14:34

U21 koondis kohtub täna võõrsil Poolaga

Täna Eesti aja järgi kell 19.00 kohtub Eesti U21 koondis võõrsil Białystokis Poola vastu. Meie meeskond lendas EM-valikmängule 20 mängijaga. 


Kokkuleppel klubiga naases oma meeskonna (Holstein Kiel, Saksamaa) juurde Markkus Seppik, lisaks sai treeningul vigastada Rasmus Saar. Kolmest väravavahist osutusid kaheks valituks Karl-Romet Nõmm ja Ingmar Krister Paplavskis, mis tähendas sel korral Karl Andre Vallneri laagri lõppu.

Meie U21 koondis alustas valiksarja möödunud nädalal kodus 0:4 kaotusega Bulgaariale. Poola võitis oma esimeses mängus 1:0 Lätit. Meie valikgruppi kuuluvad veel Venemaa ja Serbia, kelle omavaheline avavooru matš lõppes Venemaa 1:0 võiduga.

Poola U21 koondis:

Väravavahid
Kamil Grabara (08.01.1999) – Huddersfield Town (ENG)
Marcin Bułka (04.10.1999) – Paris Saint-Germain (FRA)
Radosław Majecki (26.11.1999) – Legia Warsaw

Kaitsjad
Kamil Pestka (22.08.1998) – Cracovia
Jakub Bednarczyk (02.01.1999) – FC St. Pauli (GER)
Karol Fila (13.06.1998) – Lechia Gdańsk
Adrian Gryszkiewicz (13.12.1999) – Górnik Zabrze
Jan Sobociński (20.03.1999) – ŁKS Łódź
Sebastian Walukiewicz (05.04.1998) – Cagliari (ITA)
Przemysław Wiśniewski (21.07.1998) – Górnik Zabrze

Poolkaitsjad
Przemysław Płacheta (23.03.1998) – Śląsk Wrocław
Maciej Ambrosiewicz (24.05.1998) – Wisła Płock
Mateusz Bogusz (22.08.2001) – Leeds United (ENG)
Patryk Dziczek (25.02.2000) – Salernitana (ITA)
Kamil Jóźwiak (22.04.1998) – Lech Poznań
Marcin Listkowski (10.02.1998) – Pogoń Szczecin
Daniel Ściślak (13.03.2000) – Górnik Zabrze
Miłosz Szczepański (22.03.1998) – Raków Częstochowa

Ründajad
Patryk Klimala (05.08.1998) – Jagiellonia Białystok
Bartosz Bida (21.02.2001) – Jagiellonia Białystok
Patryk Szysz (01.04.1998) – Zagłębie Lubin

Peatreener: Czesław Michniewicz

Eesti U21 koondis:

Väravavahid
Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Viljandi JK Tulevik
Ingmar Krister Paplavskis (17.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Florast)

Kaitsjad
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Tallinna FC Flora
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FCI Levadia
Alex Roosalu (04.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Levadiast)
Markkus Seppik (16.04.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Mark Edur (11.12.1998) – Viljandi JK Tulevik
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare

Poolkaitsjad ja ründajad
Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora
Reinhard Reimaa (12.11.1998) – JK Tallinna Kalev
Kaarel Usta (03.11.1999) – MYPa (FIN)
Raimond Eino (15.02.2000) – FC Nõmme United
Ander Ott Valge (20.10.1998) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
Markus Soomets (02.03.2000) – Tartu JK Tammeka
Sten Reinkort (29.04.1998) – Tartu JK Tammeka
Artur Uljanov (25.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Kristjan Kask (05.07.1999) – Viljandi JK Tulevik

Peatreener: Igor Prins
Abitreener: Ats Sillaste
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Arst: Timo Rahnel
Füsioterapeudid: Lauri Ott, Sten Ütsmüts
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Pildil Artur Uljanov
Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla