12

08.2019

14:36

Eesti noortekoondis alustab turniiri Vanuatul pühapäeval

Eesti noortekoondis osaleb turniiril Vanuatul. Võistkond võttis pika reisi ette 20 mängijaga.


Koosseisus toimus võrreldes esialgse nimekirjaga üks muudatus, kui Michael Schjønning-Larseni asemel kuulub noortekoondise ridadesse Artjom Kovrigin.

Eesti kuulub turniiril A-algruppi. 15. augustil lähevad meie alagrupis vastamisi Tahiti – Paapua Uus-Guinea, 18. augustil Eesti aja järgi hommikul kell 6 kohtume Paapua Uus-Guineaga ja 21. augustil on samal kellaajal meie vastaseks Tahiti. B-alagrupis mängivad India, Vanuatu ja Uus-Kaledoonia.

Kohamängud leiavad aset 24. augustil, kui alagruppide võitjad mängivad omavahel finaalis, alagruppides teise koha saavutanud võistkonnad heitlevad pronksimatšis ning alagruppide kolmanda koha omanikud mängivad viienda koha nimel.

15.-24. augustini toimuval turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2001 ja 2002. Eesti U19 ja U18 vanuseklassi mängijatest moodustatud meeskonda juhendab turniiril peatreenerina Andres Oper, keda abistavad Andres Koogas ja väravavahtide juhendaja Ruslan Mironov.

Eesti noortekoondise koosseis:

Väravavahid
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)
Martin Tilk (06.01.2002) – FC Nõmme United (laenul Raplamaa JK)

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul JK Järvest)
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Artjom Kovrigin (30.10.2001) – FCI Tallinn
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus

Poolkaitsjad ja ründajad
Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu JK Welco (laenul FC Santosest)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
Robin Limberg (10.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Andres Oper
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Arst: Liisbet Harak
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla