07

09.2022

11:01

Noormeeste U19 koondisele toimub treeningkogunemine

Sel kolmapäeval, 7. septembril kogunevad Tallinnas noormeeste U19 koondise kandidaadid.

Noortekoondis koguneb septembril A. Le Coq Arenal ning ühiselt treenitakse TNTK staadionil. Peatreener Alo Bärengrub on kogunemisele kutsunud 20 mängijat. Sel korral jäävad kogunemisest eemale välisklubides pallivad Martin Vetkal (AS Roma), Robin Kane (Lazio), Andreas Vaher (SPAL) ja Mihhail Orlov (FC Taborsko).

Septembri lõpus ootab U19 koondist ees EM-valikturniir Poolas, kui 21. septembril kohtutakse Itaalia eakaaslastega, 24. septembril on vastaseks võõrustajad ning 27. septembril peetakse mäng Bosnia ja Hertsegoviinaga.

U19 koondis:

Väravavahid
Oskar Hendrikson (19.09.2004) - Tallinna FC Flora
Ott Nõmm (23.10.2004) - Pärnu JK Vaprus

Kaitsjad
Samuel Merilai (25.11.2004) - FC Nõmme United
Oliver Niit (03.06.2004) - Tallinna FC Flora
Alexander Kapitan Bergman (08.12.2004) - FC Nõmme United (laenul klubist JK Tallinna Kalev)
Hugo Palutaja (02.04.2004) - JK Tallinna Kalev
Robin Tiigiste (23.04.2004) - FC Nõmme United
Rico Ernits (31.01.2004) - FC Nõmme United
Oliver-Aleksander Otti (14.05.2004) - Tallinna FC Flora
Artur Voilenko (17.06.2004) - Tallinna FCI Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Karel Eerme (22.04.2004) - Harju JK Laagri
Gregor Lehtmets (15.01.2004) - Viimsi JK
Markus Riisenberg (15.07.2004) - FC Nõmme United (laenul klubist JK Tallinna Kalev)
Artur Sakarias (22.07.2004) - Tallinna FCI Levadia
Aleksander Švedovski (26.11.2004) - Tallinna JK Legion
Kevin Burov (27.04.2004) - Tartu JK Tammeka
Nikita Kondratski (07.05.2004) - TJK Legion (laenul klubist KSK Štrommi)
Ramol Sillamaa (17.10.2004) - JK Tallinna Kalev
Kristofer Robin Grün (04.05.2004) - Tallinna FC Flora
Egert Õunapuu (30.04.2005) - FC Nõmme United

Personal
Peatreener: Alo Bärengrub
Abitreener: Siim Valtna
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Priit Ailt, Tarmo Tikk
Mänedžer: Freddy Karpov

Pildil: Egert Õunapuu
Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla