13

08.2019

16:45

Selgusid noortekoondise vastaste koosseisud Vanuatul

Eesti noortekoondis sõitis turniirile Vanuatule, kus osaleb lisaks meie noortele veel viis koondist. Kõik võistkonnad registreerisid turniiriks 20 mängijat.


Eesti kuulub turniiril A-algruppi. 15. augustil lähevad meie alagrupis vastamisi Tahiti – Paapua Uus-Guinea, 18. augustil Eesti aja järgi hommikul kell 6 kohtume Paapua Uus-Guineaga ja 21. augustil on samal kellaajal meie vastaseks Tahiti. B-alagrupis mängivad India, Vanuatu ja Uus-Kaledoonia. Kohamängud leiavad aset 24. augustil, kui alagruppide võitjad mängivad omavahel finaalis, alagruppides teise koha saavutanud võistkonnad heitlevad pronksimatšis ning alagruppide kolmanda koha omanikud mängivad viienda koha nimel.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2001 ja nooremad ning mängud kuuluvad U19 vanuseklassi alla.

Turniiri koosseisud:

Eesti:

Väravavahid
12 Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)
1 Martin Tilk (06.01.2002) – FC Nõmme United (laenul Raplamaa JK)

Kaitsjad
2 Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
3 Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul JK Järvest)
4 Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
5 Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
8 Artjom Kovrigin (30.10.2001) – FCI Tallinn
6 Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus

Poolkaitsjad ja ründajad
17 Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu JK Welco (laenul FC Santosest)
9 Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
18 Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
13 Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
16 Robin Limberg (10.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
20 Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
11 Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
14 Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK
15 Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
10 Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
19 Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
7 Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Andres Oper
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Arst: Liisbet Harak
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo

India:

Väravavahid
1 Prabhsukhan Singh (02.01.2001) – Bengaluru FC (IND)
13 Lalbiakhlua Jongte (23.07.2002) – Indian Arrows (IND)
21 Niraj Kumar (16.11.2002) – Jamshedpur FC (IND)

Kaitsjad
2 Muhammed Rafi (18.05.2001) – Bengaluru FC (IND)
3 Jitendra Singh (13.06.2001) – Jamshedpur FC (IND)
4 Akash Mishra (27.11.2001) – Indian Arrows (IND)
12 Gurkirat Singh (16.07.2003) – Indian Arrows (IND)
16 Bikash Yumnam (06.09.2003) – Minerva Punjab FC (IND)
18 Sumit Rathi (26.08.2001) – Atletico De Kolkata (IND)
24 Thoiba Singh (12.12.2002) – Minerva Punjab FC (IND)
25 Hormipam Ruivah (25.01.2001) – Minerva Punjab FC (IND)

Poolkaitsjad
6 Vikram Partap (16.01.2002) – Indian Arrows (IND)
7 Ninthoinganba Meetei (13.07.2001) – North East United (IND)
10 Givson Singh (05.06.2002) – Indian Arrows (IND)
14 Ricky Shabong (29.12.2002) – Indian Arrows (IND)
15 Jeakson Singh (21.06.2001) – Kerala Blasters (IND)
17 Ravi Bahadur (15.10.2002) – Tata Football Academy (IND)
23 Sanoop Chandran (28.03.2001) – Kerala Blasters (IND)

Ründajad
9 Aman Chetri (26.07.2001) – Chennaiyin FC (IND)
11 Manvir Singh (15.06.2001) – Ozone FC (IND)

Peatreener: Floyd Pinto (IND)

Uus-Kaledoonia:

Väravavahid
1 Gaizka Ipeze (20.08.2001) – A. Tiga Sp. (NCL)
20 Malcom Juni (25.01.2002) – Paita FC (NCL)

Kaitsjad
2 Georges Wakanumune (20.03.2001) – Hienghène Sport (NCL)
3 Jimmy Waunie (27.10.2001) – Ent. S. De Wacaele (NCL)
4 Willy Read (11.01.2003) – As Lossi (NCL)
5 Kiam Wanesse (05.11.2001) – Ent. S. De Wacaele (NCL)
12 Fernand Nedea (02.10.2001) – Hienghène Sport (NCL)

Poolkaitsjad
6 Eric Tein (01.11.2001) – J.S. Baco (NCL)
7 Roberto Waia (13.09.2001) – Horizon Sport Du Patho (NCL)
8 Yoan Bearune (22.03.2002) – Horizon Sport Du Patho (NCL)
10 Jacques Watrone (22.08.2001) – Dumbea FC (NCL)
13 Issarael Wanesse (24.06.2001) – As Magenta (NCL)
18 Kirvin Katrawa (29.07.2001) – Hienghène Sport (NCL)

Ründajad
9 Lues Waya (01.08.2001) – A. Tiga Sp. (NCL)
11 Luc Pougin (17.04.2002) – Paita FC (NCL)
14 Rayan Oue (02.10.2001) – AS Watiwe (NCL)
15 Jean-Pierre Enoka (12.03.2001) – Hienghène Sport (NCL)
16 Yohan Boa (03.04.2001) – As Mont-Dore (NCL)
17 Alan Hnaweo (31.08.2001) – As Magenta (NCL)
19 David Pouya (09.04.2002) – J.S. Baco (NCL)

Peatreener: Felix Tagawa (NCL)

Paapua Uus-Guinea:

Väravavahid
1 Adrian Redenut (09.02.2001)
20 Andrew Baniau (03.04.2002) – Yabong Blues (PNG)

Kaitsjad
2 Elijah Potua (01.08.2002) – Mungkas FC (PNG)
3 Butler Hosea (02.06.2002) – Tusbab Blue Kumuls (PNG)
4 Moses Sarufa (07.01.2002)
5 Aydan Joku (01.01.2002)
6 Joshua Urro (16.04.2003)
12 Kativa Pokana (09.10.2002)
13 Isaiah Naba (24.08.2004)

Poolkaitsjad
7 Jason Wadunah (25.01.2005) – Tusbab Blue Kumuls (PNG)
8 Lee-Navu Faunt (04.05.2003) – Bangalow Bluedogs (Aus)
14 Joseph Waiwai (07.03.2001)
15 Solomon Rani (22.05.2002)
16 Joseph Ealedona (14.08.2003) – UiFC (PNG)
17 Emmanuel Bafeng (25.07.2002) – Mungkas Football Club (PNG)
19 Hayden Raminai (27.06.2003)

Ründajad
9 Renagi Ila (19.10.2002) – FC Genesis (PNG)
10 Tuvirapa Aingas (01.12.2001)
11 Morris Devi (29.09.2002) – Tusbab Blue Kumuls (PNG)
18 Jamal Millis (03.12.2001)

Peatreener: Anthony Pakakota (PNG)

Tahiti:

Väravavahid
1 Mael Williams (28.3.2002) – AS Arue (TAH)
16 Anapa Debruyne (22.9.2003) – AS Venus (TAH)
26 Terehau Chan (19.8.2002) – AS Dragon (TAH)

Kaitsjad
2 Takai Schmit (7.2.2002) – AS Tefana (TAH)
3 Honoura Maraetefau (27.7.2002) – AS Tefana (TAH)
4 Manatini Sienne (28.6.2002) – AS JT (TAH)
5 Manuarii Vahirua (30.1.2003) – AS Central Sport (TAH)
15 Noah Aussillous (12.5.2002) – AS Tefana (TAH)

Poolkaitsjad
6 Mata Andre-Fouet (21.2.2002) – AS Tiare Tahiti (TAH)
8 Heealii Amaru (23.1.2002) – AS Tefana (TAH)
10 Tehauarii Holozet (3.6.2002) – AS Tefana (TAH)
14 Heihau Hanere (5.7.2003) – AS Venus (TAH)
17 Sofiene Boukrouma (10.1.2003) – AS Tefana (TAH)
18 Tanaoa Hioe (8.3.2002) – AS Taiarapu FC (TAH)
19 Maui Hourtal (14.4.2002) – AS Tefana (TAH)

Ründajad
7 Tonitini Chung (11.3.2002) – AS Tefana (TAH)
9 Ariiura Labaste (26.7.2002) – AS Venus (TAH)
11 Paofai Teriitemataua (17.12.2003) – AS Central Sport (TAH)
12 Tehotu Gitton (2.4.2002) – AS Venus (TAH)
13 Denji Kaiha (15.6.2002) – AS Olympic De Mahina (TAH)

Peatreener: Vatea Terai (TAH)

Vanuatu:

Väravavahid
1 James Chilia (23.03.2001) – Shefa Fa (VAN)
20 Jimson Shem (28.02.2003) – Teouma Academy (VAN)
23 Brendon Tankon (24.07.2003) – Teouma Academy (VAN)

Kaitsjad
2 Junior Okao (01.06.2002) – Teouma Academy (VAN)
4 Julian Ala (8.4.2001) – Teouma Academy (VAN)
5 Froncois Atel (10.05.2002) – Teouma Academy (VAN)
6 Alandro Sau (14.11.2002) – Teouma Academy (VAN)
12 Austin Holi (26.05.2003) – Teouma Academy (VAN)
15 Joel Botleng (08.08.2002) – Teouma Academy (VAN)
17 Nicholas Kings (12.09.2001) – Teouma Academy (VAN)

Poolkaitsjad
7 Julian Banga (23.02.2002) – Teouma Academy (VAN)
8 Karu Chrislee (21.08.2002) – Teouma Academy (VAN)
11 Pietro Takaro (07.04.2002) – Teouma Academy (VAN)
13 William Tasau (22.05.2002) – Teouma Academy (VAN)
14 Bebeto Rurueli (20.06.2001) – Teouma Academy (VAN)
16 Armando Ravo (12.12.2002) – Malampa Revivors FC (VAN)
19 Nimruken Klen (13.03.2001) – Teouma Academy (VAN)

Ründajad
9 Jonah Abel (10.06.2002) – Teouma Academy (VAN)
10 Jayson Bule (21.01.2001) – Teouma Academy (VAN)
18 Simione Iwai Iwai Simione (16.09.2002) – Teouma Academy (VAN)

Peatreener: Paul Munster (NIR)

Meie noortekoondist juhendab turniiril Andres Oper, kes oli Vanuatul käinud ka A-koondise abitreenerina. Foto on tehtud Vanuatul 2017. aastal
Foto: Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla