01

09.2021

10:01

Nii U17 kui ka U18 koondis sõidab laagrisse Käärikule

Eesti U17 ja U18 koondised on septembrikuise laagri vältel Lõuna-Eestis Käärikul.


Mängijad kogunevad neljapäeval Tallinnas ning õhtuks jõutakse Käärikule, kus treenitakse nii reedel kui ka laupäeval. Pühapäeval peetakse treeningmäng kahe noortekoondise vahel.

Eesti U17 koondis:

Väravavahid
Daniil Pareiko (11.03.2005) – Tallinna FC Levadia
Gregor Pürg (07.12.2005) – FC Nõmme United
Nikita Kanev (25.03.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance

Kaitsjad
Mihhail Kolobov (02.03.2005) – TJK Legion
Ramaz Kardava (03.09.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance
Alex Boronilštšikov (11.10.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) – Maardu LM
Välek Altnurme (05.04.2005) – FC Nõmme United
Herman Pedmanson (12.08.2005) – Tartu JK Tammeka
Mihkel Sepp (17.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Laurits Õunpuu (10.08.2005) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Maksim Goncharov (11.07.2005) – Ida-Virumaa FC Alliance
Dimitri Jepihhin (28.10.2005) – FC Nõmme United
Tristan Vendelin (29.04.2005) – FC Nõmme United
Egert Õunapuu (30.04.2005) – FC Nõmme United
Maksim Kalimullin (21.06.2006) – FC Tallinn
Tristan Pajo (19.11.2005) – JK Tabasalu
Oskar Hõim (01.07.2005) – JK Tabasalu
Kristjan Kriis (16.03.2005) – Harju JK Laagri
Sander Soo (14.01.2005) – Paide Linnameeskond
Gregor Sandre (16.02.2005) – Tallinna FC Flora
Emir Dikajev (27.03.2005) – Nõmme Kalju FC
Sander Lepik (22.05.2005) – Tartu JK Tammeka
Henri Käblik (19.04.2005) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Marko Pärnpuu
Abitreener: Alex Sander Sepp
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Füsioterapeut: Raiko Karpov
Mänedžer: Ljubov Lõboševa

U18 koondis:

Väravavahid
Dmitri Pjatajev (29.01.2004) – Tallinna FCI Levadia
Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik
Ott Nõmm (23.10.2004) – Pärnu JK Vaprus

Kaitsjad
Alexander Kapitan Bergman (08.12.2004) – JK Tallinna Kalev
Hugo Palutaja (02.03.2004) – JK Tallinna Kalev
Georg Pank (01.03.2004) – JK Tallinna Kalev
Oliver Niit (03.06.2004) – Tallinna FC Flora
Georg Lani (02.04.2004) – Tartu JK Tammeka
Mattias Erik Tiik (25.05.2004) – Tartu JK Tammeka
Kener-Mairon Krull (24.08.2004) – Tartu JK Tammeka
Artur Voilenko (17.06.2004) – Tallinna FCI Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Robin Tiigiste (23.04.2004) – Tallinna JK Kalev
Nikita Kondratski (07.05.2004) – Tallinna FC Flora
Artur Sakarias (22.07.2004) – Tallinna FCI Levadia
Roman Teljakov (21.07.2004) – Tallinna FCI Levadia
Oscar Ollik (03.04.2004) – Viimsi JK
Kevin Burov (27.04.2004) – Tartu JK Tammeka
Mihhail Orlov (15.06.2004) – Ida-Virumaa FC Alliance
Aleksander Švedovski (26.11.2004) – Tallinna JK Legion
Markus Riisenberg (15.07.2004) – JK Tallinna Kalev
Karel Eerme (22.04.2004) – Harju JK Laagri
Georg Vende (03.02.2004) – Tallinna FC Flora

Peatreener: Alo Bärengrub
Abitreener: Jan Harend
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeut: Priit Ailt
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla