15

07.2024

13:45

Neidude U19 koondis leppis Riga FC naiskonna vastu viigiga

Eesti neidude U19 koondis pidas möödunud laupäeval, 13. juulil TNTK staadionil treeningkohtumise Riga FC naiskonna vastu, kellega lepiti 1:1 viiki.

Kohtumises haaras juhtohjad Eesti neidude koondis, kui 69. minutil sahistas väravavõrku Jane Mirjam. Viigiväravaga vastas vastane kolm minutit enne normaalaja lõppu, kui resultatiivsust näitas Nikola Preijere.

Eesti koosseis:

Katarina Elisabeth Käpa (64. min Hanna Pihu), Viktoria Toding , Anni Iiris Ilisson (86. min Nora Liisa Kõiva), Anna Mariin Juksar (76. min Ranele Valk), Mia-Lisette Sarapik , Aleksandra Kelli, Jane Mirjam (76. min Liis Getter Saar), Vanessa Grutop, Ruth Hansar (64. min Karmen Vapper), Egle-Eliise Kurg, Elisabeth Õispuu (86. min Arina Tarassova)

Treeningkohtumine oli kulminatsiooniks neidude nädalasele laagrile, mis oli ettevalmistuseks septembrikuiseks Balti turniiriks. Otepääl ja Võrus võõrustatakse Läti, Fääri saarte ning Leedu eakaaslaseid, mängupäevad on vastavalt 11., 13. ja 16. septembril.

Pildil neidude U19 koondise mängijad juulikuisel treeningul. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee