19

10.2021

17:39

Neidude U19 koondis pidi tunnistama Montenegro paremust

Tüdrukute U19 koondis alustas Bosnia ja Hertsegoviinas toimuvat EM-valikturniiri, kui esimeses mängus jäädi 0:2 alla Montenegro eakaaslastele.

Siroki Brijegi linnas toimunud kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Esimene värav sündis 65. minutil Jelena Petrovici jalast. Teise tabamuse said vastased kirja 81. minutil, kui täpne oli Sara Simonovic.

Nii Eesti kui ka Montenegro tegid mängu jooksul seitse pealelööki ning Eesti suutis väravaraamidesse teha viis lööki. Vastastel oli sama näitaja kaks. Mängu üleminutitel õnnestus Eestil ka suurem surve peale saada ning järjepanu teeniti nurgalööke. Nendest paraku ei piisanud ja sel korral jäi Montenegro väravalukk lahti muukimata.

Eesti jaoks jätkub valikturniiri reedel, 22. oktoobril, kui kell 15.30 on vastaseks Bosnia ja Hertsegoviina, kellel täna õnnestus alistada Armeenia lausa 13:0. Eesti noortekoondis lõpetab turniiri esmaspäeval, 25. oktoobril kell 15.30 Armeenia vastu.