16

09.2021

19:14

VIDEO│Neidude U19 koondis alistas Fääri saared

Täna, 16. septembril läks Eesti neidude U19 koondis maavõistluses vastamisi Fääri saarte eakaaslastega ning teenis 2:1 võidu.

Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga ning hea hoo said eestlased sisse teise kolmveerandtunni alguses. 50. minutil leidis koondise kapten Valeria Liik vastase kaitseliini vahelt üles Anna-Liisa Joandi, kes saatis palli kindlalt võrku ning lõi seejuures koondise särgis oma esimese värava. Vaid viis minutit hiljem oli Eesti eduseis kaheväravaline, kui väravavahiga jäi silmitsi Marta Liisa Staalfeldt, kes andis selles olukorras resultatiivse söödu ning Kristina Teernile jäi vaid vormistamise vaev. Normaalaja esimesel üleminutil Fääri saarte neidudele määratud karistuslöögi said eestlased küll esmalt klaaritud, ent jätkuolukorras pääses tulemuslikult löögile Eyðrið Rúnadóttir, kes vähendas Eesti eduseisu.

Koondised lähevad EJLi TNTK staadionil vastamisi ka sel laupäeval, 18. septembril kell 17.00. Pääsmed on saadaval Piletilevis, kohtumisest näeb otsepilti jalgpall.ee lehel.