28

08.2021

22:43

VIDEO│Neidude U15 alistas Balti turniiri kohtumises kindlalt Leedu

Tüdrukute U15 koondis lõpetas koduse Balti turniiri 3:0 võiduga Leedu eakaaslaste üle ja saavutas kokkuvõttes teise koha.

Eesti avas EJLi TNTK staadionil peetud kohtumises skoori juba kolmandal minutil, kui Kristina Borotõnskaja kasutas ära Leedu kaitsjate eksimuse ja suunas viiekastijoonelt palli väravavahi selja taha. Teise värava sai 57. minutil kirja Marta Panova, kui pääses hea söödu järel Leedu kaitseliini selja taha ja mängis ennast külmavereliselt mööda Leedu puurivahist. Kohtumise viimane tabamus sündis üleminutitel, kui Minna-Brit Jõelaid saatis suurepärase pommlöögi lati alla.

U15 vanuseklassi Balti turniiri võitjaks tuli tänavu Fääri saarte koondis, kes sai kahest mängust kirja kaks võitu. Eesti sai võidu ja kaotusega kirja teise koha ning Leedu pidi leppima kolmanda kohaga.

Pühapäeval, 29. augustil ootab U15 koondist ees maavõistlus Fääri saartega, kui pall pannakse EJLi TNTK staadionil mängu kell 12.00.