26

08.2021

21:21

VIDEO│Tüdrukute U15 koondis kaotas napilt Fääri saartele

Neidude U15 koondis alustas kodust Balti turniiri valusa kaotusega, kui Fääri saartele jäädi üleaja väravast alla 0:1.

Küllaltki lahtise mänguga vastasseisus tekkis mõlemal koondisel avapoolajal võimalusi, kuid kummalgi vastaste väravalukku lahti muukida ei õnnestunud. Mängu saatuse otsustas üks värav, kui 40-minutilise poolaja üleminutitel tegi skoori Fääri saarte kapten Jakobina Bergsdóttir. Eesti pallikaotuse järel sai Bergsdóttir karistusala lähistelt löögile ja saatis palli ristnurka. Seejärel sai Eesti küll palli keskringist uuesti mängu panna, kuid vahetult pärast seda kõlas ka kohtumise lõpuvile ning Eesti pidi tunnistama allajäämist.

Tüdrukute U15 vanuseklassi Balti turniir toimub sel korral Eesti, Leedu ja Fääri saarte osalusel, sest Läti otsustas koroonaviiruse leviku tõttu Eestisse sõitmisest loobuda. Reedel, 27. augustil lähevad kell 18.00 vastamisi Fääri saared – Leedu. Laupäeval, 28. augustil kohtuvad kell 12.00 algavas mängus Leedu – Eesti. Pühapäeval, 29. augustil kell 12.00 peavad Eesti ja Fääri saarte noortekoondised omavahel maavõistluse. Kõik kohtumised peetakse TNTK staadionil.

Eesti koondise mängudele saab otsepildis kaasa elada jalgpall.ee vahendusel. Pääsmed on müügil kohapeal hinnaga 3 eurot. Piletilevis on müügil turniiripassid hinnaga 5 eurot (lisandub 0,90 eurot Piletilevi teenustasu), mis tagavad sissepääsu kõigile neljale kohtumisele. Väravad avatakse tund enne mängude algust. Mängud korraldatakse kooskõlas Eestis kehtivate koroonaviiruse reeglitega, mis tähendab, et kõik staadionil viibijad peavad esitama kehtiva COVID-19 tervisetõendi.