12

11.2020

02:02

A-koondis jäi võõrsil maavõistluses alla Itaaliale

Eesti meeste koondis pidas Firenzes maavõistluse maailma tippu kuuluva Itaaliaga, kui neljakordsele maailmameistrile jäädi alla tulemusega 0:4. Avapoolajal kaks väravat löönud Itaalia kasvatas teisel poolajal skoori kahe penalti toel.

Vincenzo Grifo oskuslik kauglöök viis võõrustajad 14. minutil juhtima ning 27. minutil kahekordistas itaallaste eduseisu Federico Bernardeschi löök.
Tulemus 2:0 püsis tablool 75. minutini, kui Grifo realiseeris penalti. Väljakuperemehed teenisid veel ühe penalti, mille vormistas 86. minutil väravaks Riccardo Orsolini.

Koondist ootab järgmisena ees võõrsil kaks UEFA Rahvuste liiga kohtumist. 15. novembril kell 16.00 toimub Skopjes matš Põhja-Makedoonia vastu ning Gruusia – Eesti mäng algab Tbilisis 18. novembril kell 19.00. Mängu Põhja-Makedoonia vastu saab jälgida ETV-s ning kohtumine Gruusiast tuuakse televaatajateni ETV2 vahendusel.